سه شنبه 08 بهمن 1398
  • ما مِن أَحَدٍ يَتيهُ إِلاّ مِن ذِلَّةٍ يَجِدُها فى نَفسِهِ؛ هيچ كس نيست كه تكبّر ورزد، مگر بر اثر خوارى و حقارتى است كه در خود مى بيند.
اخبار ویژه | آرشیو
سرافرازی مهندس رجبی در مدیریت شهری ساری

 در روزگاری که همگان نوعاً از شهرداری باج خواهی داشتند و عملکرد مدیریت گذشته باج دهی 30 ساله برای شهرداری و شهروندان به ارمغان آورد و حدود 5 هزار نیروی مازاد باید 3 دهه از بیت المال مردم این شهر حقوق و مزایایی دریافت کنند که می توانست در توسعه عمران و آبادانی این شهر هزینه و شهر را به معنای واقعی نه شعارمحورانه به تحول برساند...


کف و سقف حقوق‌های سال ۹۹

  کف و سقف حقوق کارمندان دولت در سال ۹۹ چقدر است؟ اعدادی که در روزهای اخیر به عنوان کف حقوق اعلام شده، پاسخ به این سوال را پیچیده کرده است.

 


شغل های پردرآمد و پولساز مخصوص خانم ها

 یکی از بهترین و پردرآمدترین مشاغل برای خانم ها روانشناسی است زیرا خانم ها در درک احساسات و مشکلات افراد توانایی بالاتری از آقایان دارند . این شغل در میان خانم ها محبوبیت زیادی دارد.

بیش از سی سال انتظار برای اجرای پروژه های ورزشی در مازندران

 احداث خانه تنیس، وزنه برداری، جودو، بوکس، سالن سرپوشیده دوومیدانی، نصب دیوار کوهنوردی، پیست دوچرخه سواریف پیست موتور و ماشین سواری تا این لحظه از اجرای این پروژه ها خبری نیست.

پیاده رو در تصرف بازاریان!

 از نکات بسیار مهم در صورت اعتراض عابر نسبت به سد معبر، مغازه دار طلبکار می شود و اظهار می کند که ایهاالناس ما اختیار جلوی مغازه خود را هم نداریم.


اخبار
معاون استاندار مازندران خبر داد :

 رازجویان تصریح کرد : این درحالی که ما برای شهرها طرح جامع و تفصیلی تهیه و شهر را به سمت و سوی توسعه هدایت کنیم ولی شهرداری های ما نمی  توانند بر نحوه و سمت و سوی توسعه شهر مدیریت داشته باشند 

 مهندس رضوانی مدیر بندر امیرآباد سخنران روز دوم  این سمینار بود و ضمن معرفی بندرامیرآباد، زیر ساخت های ایجاد شده در بندر را از مزایای مهم و نقش کلیدی بندر امیرآباد در زمینه غلات و تسهیل در امر واردات برشمرد.


نماینده سابق مردم قائم‌شهر:

 نماینده سابق مجلس  تصریح کرد: مجلس با تیم ناهماهنگ دولت رفیق شده و این مهم منجر به وضعیت بد اقتصادی کشور شده وکارهای عمرانی در کشور نیز تعطیل شده است.


معاون توسعه ورزش همگانی اداره کل ورزش و جوانان استان:

 معاون توسعه ورزش همگانی اداره کل ورزش و جوانان استان گفت: برای توسعه ورزش توجه به توسعه زیرساخت ها در الویت است.


  وزیر صنعت، معدن و تجارت در ادامه سفر خود به استان مازندران با حضور در منطقه ویژه اقتصادی بندرامیرآباد از ظرفیت ها و توانمندی های عملیاتی و کارخانه های مستقر در اراضی پسکرانه این بندر بازدید کرد.

 


نقش شاخص سازمان عمران:

  با نگاهی به پروژه عظیم احداث بوستان ملل، پر واضح مشخص است که این طرح شهرداری نقش بسزایی در تأمین خاستگاهای شهر و شهروندان دارد.


 استاندار مازندران با اشاره به اهمیت توسعه صادرات در استان گفت: یکی از مسائلی که سبب رشد اقتصادی و ارزآوری در مازندران می‌شود توجه به مقوله صادرات بوده که باید مورد توجه مدیران و صنعت کاران قرار گیرد.


 هاشمی تصریح کرد: در زمان انسداد این محور، کاربران جاده ای می‌توانند از محورهای کندوان و سوادکوه به عنوان محور جایگزین تردد کنند.


 شهردار ساری " شهری آباد " را رویکرد این نهاد خدماتی اجتماعی دانست و گفت: با بکارگیری نیروهای جوان و مستعد و استفاده بهینه از سرمایه های انسانی مسیر توسعه ساری شتاب بیشتری گرفته، رفاه و رضایت شهروندی در اولویت عمل دیده می شود.


مشاور رئیس دانشگاه و مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مازندران مطرح کرد:

 دکتر گوهردهی هدف از برگزاری این کارگاه را توانمند سازی شاغلین روابط عمومی ها در راستای اجرای برنامه عملیاتی دانشگاه ها دانست و افزود: برنامه استراتژیک به سازمان کمک می کند تا با استفاده از روش منظم تر، معقول تر و منطقی تر راه های استراتژیکی موثری را انتخاب کرد.


  انتصاب حضرتعالی به نمایندگی مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه ای در استان و امامت جمعه شهرستان ساری را که نشان از تعهد، دینداری و کارآمدی جنابعالی می باشد را صمیمانه تبریک عرض می نمایم.   


 در جلسه ترویج فرهنگ پهلوانی که به همت سازمان بسیج ورزش مازندران برگزار شد دکتر اسکوئی، دکتر فعلی، سرهنگ افشار، شعبان وفائی نژاد، سرکار خانم رستمیان، دکتر ییلاقی، عالیشاه سخنرانی کردند.

 تویه درواری ها ورزشکاران مستعدی را در رشته های مختلف دارند که تنها نیاز به امکانات و تأسیسات مناسب ورزشی برای شکوفایی ظرفیت های آنهاست.


  یک گروه از صادرکنندگان و واردکنندکان در قالب یک تور آموزشی بازرگانی از توانمندی ها و ظرفیت های منطقه ویژه اقتصادی بندرامیرآباد بازدید کردند.

 


توسعه فاز دوم بوستان ملل در چشم انداز شهرداری ساری:

  دکتر یوسف نژاد و رضایی با قدردانی از مهندس عباس رجبی شهردار، مهندس بربسته رئیس و پرسنل سازمان عمران، حمایت قاطعانه ی خود را از استمرار این طرح بزرگ مدیریت شهری در راستای تأمین رفاه مردم و توسعه گردشگری اعلام داشتند.

 

1 2 3 4 5 6
نظرسنجی
آیا اخبار شمال تایم مورد رضایت شما است؟

بله اخبار متنوع و مطالب جالبی دارد
خیر مطالب بی محتوا و اخبار بیات است

پیوندها