چهارشنبه 20 آذر 1398
  • ما مِن أَحَدٍ يَتيهُ إِلاّ مِن ذِلَّةٍ يَجِدُها فى نَفسِهِ؛ هيچ كس نيست كه تكبّر ورزد، مگر بر اثر خوارى و حقارتى است كه در خود مى بيند.
اخبار ویژه | آرشیو
پیاده رو در تصرف بازاریان!

 از نکات بسیار مهم در صورت اعتراض عابر نسبت به سد معبر، مغازه دار طلبکار می شود و اظهار می کند که ایهاالناس ما اختیار جلوی مغازه خود را هم نداریم.


 با ویلموتس جایگاهی در فوتبال آسیا و دنیا نخواهیم داشت

 در رده بندی فوتبال آسیا و جهان نتیجه ای که در چهار بازی گذشته با این مربی گرفتیم با مربیان وطنی هم بهتر از این ها ظاهر می شدیم البته سالیان سال است که بودجه ما حیف و میل و ریخت و پاش مالی برای مربیان خارجی که در لیگ های داخلی تیم های ملی نوجوانان و جوانان امید می شود که داد همگان را درآورد.


آقای شهردار، با متخلّفان و کارشکنان برخورد کنید

 این تحلیل خبری اعتقاد دارد که شهردار ساری باید قاطعانه در برابر تخریب گرایان مغرض موضع گیری کند و مطمئن باشد مردم این شهر و دلسوزان منافع مردم حامی وی در دفاع از حق و حقوق عمومی هستند...


تعجیل در افتتاح و کلنگ زنی چرا؟!

 از همه این موضوعات بگذریم و آن را به دیده مثبت بنگریم از یک موضوع "تعجیل در افتتاح و کلنگ زنی" دستگاه های دولتی که منتقدان بسیاری دارد، نمی توان گذشت.


دستاورد همگامی شورا و شهرداری ساری / استمرار همدلی در مرکز مازندران

 پروژه ای که علاوه بر تسهیل در عبور مرور، با قابلیت چشم اندازگردشگری شهری در مرکز استان و با همگامی و همدلی نمایندگان مردم در پارلمان شهری و شهردار با الگوی تلفیقی عمرانی و توسعه گردشگری در دستور کار شورا و شهرداری ساری قرار گرفت وهم اکنون عملیات اجرایی آن در حال انجام است .

 


اخبار

  یک گروه از صادرکنندگان و واردکنندکان در قالب یک تور آموزشی بازرگانی از توانمندی ها و ظرفیت های منطقه ویژه اقتصادی بندرامیرآباد بازدید کردند.

 


توسعه فاز دوم بوستان ملل در چشم انداز شهرداری ساری:

  دکتر یوسف نژاد و رضایی با قدردانی از مهندس عباس رجبی شهردار، مهندس بربسته رئیس و پرسنل سازمان عمران، حمایت قاطعانه ی خود را از استمرار این طرح بزرگ مدیریت شهری در راستای تأمین رفاه مردم و توسعه گردشگری اعلام داشتند.

 

  مهندس احمد حسین زادگان استاندار مازندران در جمع خبرنگاران ورزشی گفت: از عملکرد حسین دلیری در حوزه معاونت ورزش همگانی مازندران به جهت برگزاری همایش های پیاده روی در همه نقاط چه شهر چه روستاها قدردانی می کنم.


 رئیس کل بیمه مرکزی افزود: امسال حدود ۱۴۰ نفر در ایام اربعین فوت کردند که برخی از آنها در اثر حوادث بوده است و بر اساس قانون دیه تا حدود ۲۷۰ میلیون به بازماندگان افراد فوت شده در اثر حوادث قابل پرداخت است.


 در ادامه این مانور ، عملیات تخلیه و بارگیری کالا در بندرامیرآباد هدف دشمن فرضی قرار می گیرد و با حملات سایبری به سیستم  نرم افزاری تخلیه و بارگیری ، اختلال جدی را در این بخش برای مشتریان بندر به وجود می آورد 

با حضور شهردار ساری انجام شد:

 عباس رجبی شهردار ساری ضمن تقدیر از روحیه پهلوانی محمد حسین محمدیان قهرمان مسابقات کشتی آزاد المپیک نظامیان جهان 2019 ، کسب مدال طلای وی در این مسابقات را در امتداد مسیر پهلوانی پدرش عسگری محمدیان نائب قهرمان المپیک بارسلون عنوان کرد

 اما گمان نکنید برای داشتن یک زندگی عاشقانه، نیاز به یک زندگی افسانه ای دارید، درست است که باید خواستگارتان را دوست داشته باشید ولی این بدان معنا نیست حتما باید تمام انتظارات وخواسته هایتان برایتان بی کم وکاست برآورده شود

 تویه درواری ها در سرتاسرکشور با وحدت و اتحادی مثال زدنی در ایام سوگواری ائمه اطهار گردهم جمع می آیند و مراسم مختلف این مناسبت ها را باشکوه هرچه تمامتر برگزار می کنند.


 نماینده شهرستان های بهشهر، نکا وگلوگاه در مجلس شورای اسلامی ، بندرامیرآباد را مزیت اقتصادی و بازرگانی شرق استان مازندران برشمرد و بر تجهیز سخت افزاری ، اداری و همچنین بر ارتقاء دیپلماسی اقتصادی با ایجاد دفتر نمایندگی وزارت امور خارجه تأکید کرد.


  جمعی از شهروندان مازندران و گلستانی روز جمعه با تشکیل زنجیره انسانی در ساحل دریای آرام شهرستان گلوگاه در شرق مازندران مخالفتشان را با انتقال آب دریای خزر اعلام کردند.


  بلومبرگ در گزارشی از اقتصاد ایران نوشت که روند بهبود وضعیت به تدریج در حال آشکار شدن است به‌گونه‌ای که در یک نظرسنجی تازه صورت گرفته اکثریت شرکت‌کنندگان معتقدند که کارزار فشار حداکثری دولت ترامپ راه به جایی نخواهد برد

پیشکسوت ورزش مازندران تأکید کرد:

 وفایی نژاد تزریق روحیه انقلابی در ورزش را حائز اهمیت دانست و خاطر نشان کرد: اگر با استفاده از ورزش به دنبال صدور انقلاب هستیم، اگر ورزشکار ما حاضر به مبارزه با ورزشکار اسرائیلی نمی شود، اگر در ارکان مدیریتی ورزش دم از اخلاق مداری می زنیم بهترین نسخه ...

حسین زادگان مدیرکل ورزش مازندران:

 حبیب حسین زادگان مدریکل ورزش جوانان گفت: وزیر ورزش جوانان حساسیت ویژه ای برای ورزش مازندران دارد چون از ممتازترین استانهای ورزشی کشور است.


شهردار ساری:

 رییس مرکز ساری شناسی با اشاره به لزوم فعال شدن موزه تاریخ ساری و پیگیری احداث پروژه فاز دوم بوستان ملل گفت: بسیاری از آثار هزار ساله در ساری خاک می خورد و متاسفانه موزه ای وجود ندارد...

 نماینده کارگران در شورای عالی کارگفت: ویرایش نهایی طرح تأمین مسکن کارگران در هفته گذشته انجام شده است و فکر می‌کنم در هفته آینده برای امضا اقدام خواهد شد.

1 2 3 4 5 6
نظرسنجی
آیا اخبار شمال تایم مورد رضایت شما است؟

بله اخبار متنوع و مطالب جالبی دارد
خیر مطالب بی محتوا و اخبار بیات است

پیوندها