سه شنبه 02 بهمن 1397
  • ما مِن أَحَدٍ يَتيهُ إِلاّ مِن ذِلَّةٍ يَجِدُها فى نَفسِهِ؛ هيچ كس نيست كه تكبّر ورزد، مگر بر اثر خوارى و حقارتى است كه در خود مى بيند.
اخبار ویژه | آرشیو
اسفندیار عشوری مرد تنهای شورای شهر ساری

 شاید منافع مالی شهرداری ساری آنقدر برای اعضای شورای شهر وسوسه انگیز است که آنها از ترس اینکه چتر حمایتی شهرداری را از دست بدهند، همه مسائل را گل و بلبل و مدیران را ناجی و اسطوره و ... مطرح می کنند.

 حسن آقامیری خلع لباس شد +جزئیات اتهامات

 این در حالی است که به گفته آقامیری این فرد به دو سال حبس نیز محکوم شده است که البته اجرای آن به مدت ۵ سال تعلیق شده است.

روش پلکانی کردن افزایش حقوق

 رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس تصریح کرد: افزایش حقوق ها براساس روش پلکانی بستگی به این دارد که در زمان بررسی این موضوع درکمیسیون تلفیق مجموعه عددی که اختصاص پیدا می‌کند چه عددی است و آیا آن کسانی که حقوق بالاتری دارند حقشان تضییع می‌شود و یا خیر؟


 درخواست بانک مرکزی از مردم

 بدیهی است که این اقدامات آنهایی را که به اخلال بازار و آشفتگی اقتصاد دل بسته بودند، به سمت انتشار شایعات متعدد خصوصاً در مورد بانک‌ها برای ایجاد تزلزل در بین مردم وا داشته است.


و اینبار مهدی عبوری ...
قصه بی تعارف ما:

 چرا طی این 7 سال که کارگران بارها و بارها فریاد وا ویلا سر دادند، بارها در رسانه های واقعی سخن از وضعیت سخت زندگی آنها به اشکال مختلف مطرح شد، خم به ابرو نیاوردید ...


اخبار

 ضرابی یادآور شد: در دنیا ۸۰۰ نمونه در بانک عمومی و ۴ میلیون نمونه در بانک‌‌های خصوصی ذخیره شده و ۴۰ هزار پیوند صورت گرفته است.

قسمت اول:

 به مهندس جواد طالبی مدیر بسیار توانمند و کارکشته شهرداری ساری برای قبولیت مسئولیت مذاکراتی صورت گرفته است و باید منتظر ماند و دید که این مسئولیت در کدام رده استانی خواهد بود.

 این قطار باری که به دلیل جرقه‌های ایجاد شده در داخل برخی دیزل‌ها در معرض آتش‌سوزی قرار گرفته بود توسط نیروهای سه ایستگاه آتش‌نشانی ساری اطفا شد

 باقری بیان کرد: با اعمال قانون با تردد 20 میلیون مسافر و برخورد با ناهنجاری‌های اجتماعی انجام شد و 41 درصد تصادفات سال 93 موتورسواران بودند که اکنون به 21 درصد رسیده است.

 

 مفخمی، افزود: در بازرسی از این کارگاه 30 تن چوب آلات جنگلی قاچاق به همراه 12 تن ذغال بسته‌بندی شده و در حال بهره برداری و آماده پخت کشف شد.


 

 

 

 طی روزهای اخیر جدا از اظهارنظر‌های گوناگون، نظرات و اظهارات متفاوتی هم از سوی اعضای شورای شهر در حمایت و مخالفت از طرح موضوع استیضاح مطرح شده است و این عدم وحدت رویه، نشان از وجود عدم اتفاق‌نظر میان اعضا دارد که ممکن است کار استیضاح را به عقب بیندازد و یا کلا منتفی کند.


 همزمان با گرامیداشت هفته پژوهش و فناوری ، پژوهشگران برتر شرکت گاز مازندران با حضور مدیرعامل ،اعضاء هیئت مدیره تجلیل شدند .


 در صورت عدم موافقت مستخدم، وفق مقررات مربوط، در خصوص نیروهای رسمی و پیمانی نسبت به بازنشستگی یا بازخریدی و در مورد نیروهای قراردادی نسبت به فسخ قرارداد و بازخریدی آنها اقدام کنند.

  علی اکبر زلیکانی نایب رییس شورای شهر در ابتدای سخنانش از وضعیت نه چندان خوب شهرداریهای کشور و به تبع آن شهرداری ساری صحبت کرد و گفت شهرداری در آینده برای اداره خود با مشکل مواجه است.

 امام جمعه موقت ساری با اشاره به اینکه متاسفانه پدیده چشم هم چشمی در جامعه شیوع یافته است، تصریح کرد: مردم باید با ارتقا روحیه قناعت در خود جلوی اسراف و تبذیر را بگیرن.


 فرمانده پلیس راه مازندران با اشاره به اینکه هم اکنون باران در همه محورهای استان در حال باریدن است، تصریح کرد: در ارتفاعات استان بارش‌ها به صورت برف است.


 شهرداری زیراب که در  سال‌های اخیر رنگ و بوی  پیشرفت و ترقی شهر را به خود ندیده بود با حضور  شهردار جدید  محمدرضا مهدوی اتفاق خاصی را  شاهد  بود 

 


 نماینده بابل بابیان اینکه قدرت نمایندگان باید در جهت تامین رفاه و مطالبات مردم استفاده شود تاکید کرد:ادبیات  نمایندگان همواره باید معطوف به مهر و محبت ، صلح و دوستی و مدارا باشد.


 اگر مهندس زلیکانی، مهندس عشوری و یا مهندس مدینه رئیس شورای شهر ساری گزارش و پیشنهاداتی در خصوص حل مشکلات سازمانی همچون سازمان عمران مطرح می کنند چرا این مسائل تنها جنبه شفاهی داشته و قابلیت عملیاتی شدن ندارد؟


 محمد جعفری اظهار داشت: با ورود و تخلیه این کشتی تاکنون بیش از 20 هزار تن از میزان 66 هزار تن روغن خام خوراکی آفتابگردان که مقرر شد با هماهنگی‌های صورت گرفته توسط شرکت مادر تخصصی بازرگانی دولتی ایران در دو مرحله 33 هزار تنی وارد بنادر شمالی شود 

1 2 3 4 5 6
نظرسنجی
آیا اخبار شمال تایم مورد رضایت شما است؟

بله اخبار متنوع و مطالب جالبی دارد
خیر مطالب بی محتوا و اخبار بیات است

پیوندها