دوشنبه 27 خرداد 1398
  • ما مِن أَحَدٍ يَتيهُ إِلاّ مِن ذِلَّةٍ يَجِدُها فى نَفسِهِ؛ هيچ كس نيست كه تكبّر ورزد، مگر بر اثر خوارى و حقارتى است كه در خود مى بيند.
اخبار ویژه | آرشیو
 نقش نمایندگان مردم در کمک به ورزش مازندران!؟!

 آقایان نمایندگان چه خدماتی به ورزش مازندران داشته اند. ارومیه، تهران، مشهد، خوزستان، همدان، رشت، گرگان، اهواز، اراک و قم همه مراکز استانها از شرایط عالی میزبانی مسابقات مختلف بهره مند بوده و هستند.


کاسبی جدید کارمندهای رسمی

این افراد تاکید داشتند کسانی که معرفی نامه‌ها را صادر می‌کنند راه در رو آن را نیز بلد هستند و اگر مشکلی در استعلام آن به وجود بیاید تمام مشکلات متوجه فرد وام گیرنده است.

اصیل بودن بین این همه دروغ / اُستاندار امیدآفرین

 نقد مغرضانه جایگاهی در جامعه امروز ندارد لذا در شرایطی که روزهای سختی از لحاظ اقتصادی بر مردم ما میگذرد پاک کردن اشک های دختر تنکابنی با بازگشت مجدد پدرش به سرکار می توانست بهترین اتفاق ممکن‌ باشد 

 مهندس فرزانه و جلب رضايت پرسنل
شهرداری ساری در مسیر آرامش:

 شهردار خوب شهرداري است كه در اولين گام به دنبال ايجاد فضاي آرامش در شهر و شهرداري براي خدمات رساني بهتر باشد كه انصافا در اين مدت كوتاه خوب عمل كرده است و در جلب رضايت پرسنل توفيقات خوبي داشته است.


«عبوری» فقط یک نام نیست
ساری چگونه ساری شد؟

 حدود 81 ماه شهردار ساری بود. در این مدت هم پروژه‌های بسیاری را تعریف و اجرا کرد و هم تفکر زیبایی را در خدمت‌رسانی بی‌منت از خود به یادگار گذاشت. او به‌طورجدی و باغیرتی مثال‌زدنی مسجد جامع را در سریع‌ترین زمان بازسازی کرد

اخبار

  رئیس شورای اسلامی شهر ساری با اشاره به اینکه انتخاب شهردار مرکز استان بسیار برای شهروندان مهم است، گفت: ۹ نفر نامزد تصدی شهردار ساری شدند

 وزارت اطلاعات که همواره در چنین مواردی در کشور اجازه نداد تا افراد شرور جولان دهند و ناامنی در کشور فراگیر شود این بار نیز با درایت و تدبیر خاص توانست این باند را متلاشی و بار دیگر نشان دهد که مردم نگران امنیت و آرامش نباشند.


 رئیس بسیج سازندگی مازندران تصریح کرد: از مجموع 40 هزار پروژه در مقیاس کوچک زیر صد میلیون تومان در کشور1800 پروژه در قالب مسکن، راه، آب، ایجاد کارگاههای خوداشتغالزا، احداث خانه بهداشت، بهسازی و نوسازی مساجد در تعهد بسیج سازندگی مازندران است

 در این جلسه  بر نظارت دقیق روند عملیات و تسریع اجرای نیروگاه زباله سوز تاکید شده و وضعیت پیشرفت فیزیکی احداث این پروژه نیز مورد بررسی قرار گرفت.

 روز چهارشنبه هفته جاری برنامه‌های مرحله‌ای ایران برای انجام اقدامات متقابل در برابر خروج آمریکا از برجام اعلام خواهد شد. برنامه‌های پیش‌بینی شده در چارچوب بندهای ۲۶ و ۳۶ برجام بوده و فعلاً موضوع خروج از برجام مطرح نیست.

 نشست روسا و نائب رئیسان هیات های ورزشی مازندران با حضور محمدرضا داورزنی معاون ورزش قهرمانی و حرفه ای در تالار اجتماعات برگزار شد که همچون همه جلسات گذشته هیچگونه ارمغانی جهت حمایت از ورزش مازندران حاصل نشد.


به بهانه دفاع از بی دفاع ترین کارگران در مازندران:

براستی باید پرسید برای کارگری که در ماه کمتر از 2 میلیون تومان حقوق دریافت می کند که آن نیز با تأخیرهای مکرر واریز می شود، خریداری یک داروی 6 میلیون تومانی تنها برای یکبار تزریق چگونه امکان پذیر است؟

مدیرکل راه و شهرسازی استان مازندران خبر داد :

 مهندس نظری عنوان کرد : آسفالت و بهسازی  بیش از 102 روستا با اعتباری بالغ بر 70 میلیارد ریال  در این پروژه مهم در دستور کار قرار دارد 

 گفتنی است در بین استانداران گذشته مازندران، مهندس شفقت حمایت های ویژه ای از شهرداری ساری می کرد و مهندس طاهائی نیز از استانداران مسئولیت پذیر در قبال جایگاه ساری به عنوان مرکز استان بوده است

 مهندس نظری تصریح کرد : در حوزه بازآفرینی شهری چنانچه شهرداری ها نسبت به تهیه طرح بافت فرسوده و تصویب آن اقدام نمایند  این اداره کل در صدور پروانه  تسهیلات 50 درصدی اعمال می نماید.


 باید در ورزش این دیار خانه تکانی اساسی رخ دهد تا این چشمه جوشان بتواند بازهم پیش قراول کسب افتخارات ورزشی کشورمان در مسابقات مختلف باشد.


 عبدالحمید فرزانه سرپرست شهرداری ساری در سخنانی با قدردانی از اعتماد اعضای شورای اسلامی شهر در سپردن مسئولیت به وی و تبریک روز جهانی کارگر ، اظهار داشت: افتخار می کنم که همکار شما کارگران مجموعه شهرداری هستم.

 محجوب ادامه داد: کارگر در رابطه با معیشت بغض در گلویش است. ما برای رسیدن به مبلغ ۳ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان تلاش کرده‌ایم و کار آماری انجام داده‌ایم. اما کسی تلاشی برای تحقق این مبالغ مصوب نمی‌کند.


 در پی پایداری جوی دمای هوا در روزهای آینده با روند افزایش تدریجی همراه است افزود: بیشینه دمای استان به 18 تا 20 درجه سانتی گراد خواهد رسید.


 تاکنون بیش از 10 میلیارد تومان به حساب خسارت‌دیدگان تحت پوشش صندوق بیمه محصولات کشاورزی مازندران ناشی از سیل اخیر پرداخت شده است.

 
1 2 3 4 5 6
نظرسنجی
آیا اخبار شمال تایم مورد رضایت شما است؟

بله اخبار متنوع و مطالب جالبی دارد
خیر مطالب بی محتوا و اخبار بیات است

پیوندها