چهارشنبه 24 مهر 1398
  • ما مِن أَحَدٍ يَتيهُ إِلاّ مِن ذِلَّةٍ يَجِدُها فى نَفسِهِ؛ هيچ كس نيست كه تكبّر ورزد، مگر بر اثر خوارى و حقارتى است كه در خود مى بيند.
اخبار ویژه | آرشیو
8 سال نخبه کشی در ساری
تاریخ فراموش نمی کند:

 اگر در طی این سالها شهرداری ساری به جای نفله پروری، از مدیران و نیروهای متخصص در بدنه استفاده می کرد و این دستگاه اجرایی حزبی و سلیقه محورانه مدیریت نمی شد...


مجلس صادق می‌خواهیم

  ما مجلسی می‌خواهیم که در تراز انقلاب اسلامی باشد و مجلس در تراز انقلاب اسلامی و در شأن ملت ایران مجلسی است که هیچ لایه و سطح مبهمی در عملکرد و مواضع خود نداشته باشد و در حقیقت باید بگوییم ما "مجلس صادق" و "مجلس مردم سالار"می‌خواهیم.

 

 

شهرداری ساری روی خط بحران!

 باید توجه داست که در این ارتباط علاوه بر شهرداری، شورای شهر، عباس رجبی و مردم این شهر نیز از آینده ای نامشخص سخن می گویند و معلوم نیست چرا بروکراسی اداری روند تأئید انتخاب رجبی اینقدر به طول انجامیده است!


چرا تختی سازی از قهرمانان جوان؟!

 برپایه این تحلیل خبری باید اذعان داشت تختی سازی از چهره های جوان ورزشی خدمت به این قهرمانان نیست قهرمانانی که هیچ یک از صفات جهان پهلوانی را نتوانسته اند در زندگی خصوصی و اجتماعی و ورزشی به نمایش بگذارند چگونه اصرار به تختی سازی از شخصیت آنها داریم؟!


دکتر قاسمی نماینده ای پرتلاش در پارلمان شهری

 ما در این گزارش هیچ پیش داوری و یا قضاوتی در خصوص چگونگی واگذاری کمیسیون های شورای شهر ساری به منتخبین نداریم و بی شک هر تصمیمی با نظرات جمعی صورت می گیرد اما باید توجه داشت که...

اخبار
حفظ حاشیه امنیت برای اعضای متخلف شورای شهر:

 امام جمعه بابل  با اشاره به اینکه جای بسی تاسف است دستگاه قضایی حکم اقل اعضای شورای شهر بابل را اجرا نکرده است، گفت: جای سوال است دستگاهی در قوه قضاییه حکم صادر می کند و دستگاهی دیگر حکم را متوقف می کند، این تناقض حکم برای مردم پذیرفتنی نیست.


 با توجه به مصوبه اخیر شورای عالی هماهنگی اقتصادی مبنی بر کاهش سقف بودجه به ۳۸۶ هزار میلیارد تومان تا کنون جمع بندی لازم در این زمینه صورت نگرفته است.


 علی عباسی مدیرکل پزشکی قانونی مازندران با اشاره به اینکه راکبان موتورسیکلت در حوادث ترافیکی نقش نخست را در فوتی‌ها دارند اظهار داشت: متاسفانه این روند تصادفات فوتی در راکبان موتورسیکلت در استان با 45 مورد 25 درصد رشد را نشان می‌دهد.


 این استان همچنین در کشت میوه‌هایی نظیر هلو، شلیل، آلبالو، گیلاس، زردآلو، گردو نیز سرآمد تولیدات در اراضی زراعی و باغی است ولی متاسفانه شیوع کاشت این محصولات در کنار اراضی باغی سبب آفتی به نام مگس مدیترانه ای شده است.


 در کسب این موفقیت باید از تلاش و عملکرد موفق امین عابدیان سرمربی موفق تیم مازندران یاد کرد که با  14سال سابقه در امر هدایت ورزشکاران پاورلیفتینگ و رشته های مربوط نشان داده که در هر منصب ورزشی می تواند منشأ خدمات شایسته ای به ورزشکاران استان باشد.

 روزهای آغازین آخرین فصل تابستان با خنکای هوا مواجه شده و گرمای هوایی که در ماههای اخیر میهمان مازنی‌ها بوده از دیشب و امروز غرب و مرکز استان را بارانی کرده است تا جایی که این بارش‌ها سبب آبگرفتگی برخی معابر شهری شده است.


  بندر امیرآباد در جشنواره شهید رجایی استان مازندران که به مناسبت هفته دولت در ساری برگزار شد ، برای پنجمین سال متوالی ، رتبه نخست دستگاههای زیربنایی استان را کسب کرد.


متاسفانه در آستانه همه انتخابات ها برخی از رجال سیاسی اجتماعی جهت جلب آراء جامعه ورزشی،خود را متصل به ورزش نمودو جامعه ورزشی را یدک کش تدارکات تبلیغات انتخاباتی و مورد سوء استفاده قرار می دهند.


 از شهروندان محترم به خاطر توجه به این اعیاد شریف و استقبال و مشارکت ایشان در هر چه باشکوه تر برگزار شدن و بزرگداشت عید سعید غدیر تقدیر و تشکر می نمایم.

  مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندرامیرآباد با بیان اینکه استان های مازندران و ساراتف از ظرفیت بالای کشاورزی برخوردار هستند بر استفاده از قابلیت های بندرامیرآباد به عنوان حلقه ای واصل ، برای مبادلات محصولات کشاورزی فی مابین دو استان تأکید کرد.

 

 در نشست منتخبین سومین دوره شورای اسلامی شهر زیراب با حضور اعضای شورا به منظور تعیین هیات رئیسه  شورای سوم عصر روز یک شنبه ۳ شهریور برگزار شد.


  رئیس دبیرخانه کلان منطقه یک آمایش سلامت کشور و معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی مازندران طی سخنانی در دهمین شورای سیاست گذاری دانشگاه های علوم پزشکی کلان منطقه یک سلامت کشور عملکرد و فعالیتهای دبیرخانه این کلان منطقه را تشریح کرد.


 انسان هایی که اعضای بدن خویش را بی توقع در راه دفاع از انسانیت ، اعتلای اسلام و صیانت از کیان جمهوری اسلامی هدیه کردند و بی منت به انتطار قبول این ودیعه الهی نشسته اند.


 به سبب بی توجهی کشاورزان و در اثر آتش سوزی ساقه های برنج و سرایت آتش به درختان بلوار شهید_یاسینی، آسیب های جدی به برخی درختان این بلوار وارد آمد.


 فردا در برخی مناطق استان‌های هرمزگان، جنوب فارس، جنوب سیستان و بلوچستان و همچنین دامنه‌های شمالی و ارتفاعات البرز مرکزی افزایش ابر و بارش پراکنده روی می‌دهد.


1 2 3 4 5 6
نظرسنجی
آیا اخبار شمال تایم مورد رضایت شما است؟

بله اخبار متنوع و مطالب جالبی دارد
خیر مطالب بی محتوا و اخبار بیات است

پیوندها