پنجشنبه 15 خرداد 1399
  • ما مِن أَحَدٍ يَتيهُ إِلاّ مِن ذِلَّةٍ يَجِدُها فى نَفسِهِ؛ هيچ كس نيست كه تكبّر ورزد، مگر بر اثر خوارى و حقارتى است كه در خود مى بيند.
اخبار ویژه | آرشیو
عزل و نصب مدیر کل در جهت تأمین منافع ورزش مازندران

 باید توجه داشت عده ای احترام به حسین زادگان را بر اساس میزان منافع خود لحاظ می کنند و زمانیکه این منافع قطع می شود به دنبال تخریب و تشکیل خانه توطئه می روند و عزل و نصب به جشن و یا مراسم عزای آنها تبدیل می شود.


اداره کل ورزش و جوانان مازندران مدافع حق و حقوق جامعه ورزشی

 این جریان های تخریب گر در فضاهای مجازی در حالی مهندسی شده انجام شده که بسیاری از قهرمانان، مربیان و مالکین اماکن ورزشی مازندران، به همت والای حسین زادگان و تیم مدیریتی ورزش استان اذعان دارند.


پادوهای غارتگرایی، مظلوم نمایان خبیث شهر ساری

 اگر به تاریخ گذشته سفر کنیم و نگاهی به وضعیت فروش زمین مجموعه زندان ساری بیندازیم به یک خیانت تاریخی بر می خوریم که بنابر مصلحت های بسیار جریان آن مدفون اما پرونده بلاتکیف در دستگاههای قضایی دارد

میراث بزرگ عباس رجبی برای مردم ساری
ارتقاء محسوس تکنولوژی عمرانی در شهر:

بعد از آغاز به کار کارخانه تولید موزائیک در ابتدای سال که شهرداری ساری را در بخش پروژه های پیاده روسازی به خود کفایی 100 درصدی رسانده، تولید بتن Rcc با ویژگی های خاصی که دارد می تواند یکی از جذاب ترین خبرهای عمرانی شهر ساری در سال جاری باشد.

 

اخبار

  وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: پیشنهاد افزایش حق مسکن دستمزد کارگران پس از تصویب در شورای عالی کار برای بررسی و تائید نهایی به هیئت وزیران تقدیم می شود.


شهردار ساری:

 شهردار ساری بیان داشت: رعایت پروتکل های بهداشتی جهت جلوگیری از شیوع ویروس کرونا مانع از برگزاری مراسم تجلیل درخور همت عالی کارگران شهرداری شده است، گفت: بدون تردید در آینده ای نزدیک با حضور اعضای محترم شورای اسلامی شهر این مراسم برگزار خواهد شد.

 


 جامعه کشتی کشورمان خصوصا علاقمندان کشتی هیچ گاه قدرت نمایی مرحوم رمضان خدر در اجرای عنوان فنون کشتی ازاد و فرنگی را فراموش نمیکند تا به امروز هیچ یه از قهرمانان ما نتوانستند کلکسیونی از عنوان فنون را همچون رمضان خدر به نمایش بگذارند مبارزات او همواره با هیجان بوده است.

 بانک مرکزی اعلام کرد: پرداخت تسهیلات بالای ۲ میلیارد ریال به اشخاص حقیقی و ۵ میلیارد ریال به اشخاص حقوقی مشمول مقررات تبصره یک ماده ۱۸۶ قانون مالیات‌های مستقیم شد.

 با گذشت 44 روز از آغاز سال 99، شهر ساری شاهد تحرکات بیشتر عمرانی در حوزه خدمت رسانی به شهروندان است و با نگاهی به پروژه های در حال اجرا، تلاش خستگی ناپذیران این سازمان مشهود است

  پرتاب ماهواره نور آغاز استفاده نظامی ایران از فضاست که مهم‌ترین خاصیت آن رسیدن به سطحی کاملا جدید و بی سابقه از اشراف اطلاعاتی بر فضاهای اختصاصی و مشترک جهانی است.

 


شهردار ساری تاکید کرد:

 رجبی تصریح کرد: سازمان ساماندهی مشاغل شهری از ظرفیت گسترده ای برخوردار است که باید از آن بطور شایسته بهره برد ؛ ایجاد صنایع تبدیلی_ تکمیلی از راه های دستیابی به این مهم است.

 


مدیر کل ورزش و جوانان استان:

 حسین زادگان خاطر نشان کرد: ریاست هیئت های ورزشی باید توان دفاع از رشته های حوزه استحفاظی خود را داشته باشند و برای بنده شرق و غرب و مرکز مازندران هیچ تفاوتی ندارد و مدافع کل ورزش این دیار هستم.


بررسی‌ها نشان می‌دهد برخی بانک‌ها و مؤسسات اعتباری نه تنها قانون سقف سود 15 درصدی سال 95 را اجرا نکردند، بلکه به الزام رعایت سقف سودی که خودشان تعیین کردند هم بی‌توجه هستند.
قابل توجه مدیران و مسئولین ورزش و جوانان:

 مربیانی که این روزها برای بدست آوردن نان سفره شان بر تکاپو افتادند، در این شهر مربیانی هستند که با مدرک فوق لیسانس تربیت بدنی و علوم ورزشی بیکارند و جزء مربیگری که شغل آزاد حساب می شود به تربیت و آموزش نوجوانان و جوانان این شهر می پردازند.

 سازمان جهانی تجارت (WTO) اعلام کرد که۸۰ کشور و قلمرو گمرکی صادرات ماسک صورت، وسایل حفاظتی، دستکش و سایر اقلام را برای جلوگیری از کمبود در زمان شیوع ویروس کرونا ممنوع یا محدود کرده‌اند.


 متأسفانه در کشورمان باب شده اگر ورزشکاری دست به حرکتی زشت و ناجوانمردانه زده و اقدام به دوپینگ می کنند با انواع مصاحبه ها و مظلوم نمایی به دنبال اسطوره سازی از خطاکاران هستند.


حسین زادگان تصریح کرد: البته باید از تلاش های بی وقفه سرهنگ حسن افشار، ییلاقی، مختار مهدوی، باقری و همه خواهران و برادران اعضاء گروه رویش نیز به نیکی یاد کنم که در این مسیر همراهی خوبی با ما داشته اند.

در ادامه ستاد ملی مبارزه با کرونا با اقدامات پیشگیرانه و بازگشت یک دوم و یک سوم کارکنان به ادارات و عدم بازگشایی مراکز تجاری و اماکن مذهبی پرخطر و بسیاری از امور دیگر که باعث ضرر و زیان مردم شده تا هرچه سریعتر این بیماری کنترل شود اما...

 یک سال و نیم پیش از حضور رجبی بعنوان شهردار، بیمه پیمانکاران و کارکنان شهرداری ساری، پرداخت نشده بود و رجبی در بدو ورود به شهرداری ساری با این بدهی میلیاردی مواجه شد.


1 2 3 4 5 6
نظرسنجی
آیا اخبار شمال تایم مورد رضایت شما است؟

بله اخبار متنوع و مطالب جالبی دارد
خیر مطالب بی محتوا و اخبار بیات است

پیوندها