سه شنبه 28 خرداد 1398
  • ما مِن أَحَدٍ يَتيهُ إِلاّ مِن ذِلَّةٍ يَجِدُها فى نَفسِهِ؛ هيچ كس نيست كه تكبّر ورزد، مگر بر اثر خوارى و حقارتى است كه در خود مى بيند.
اخبار ویژه | آرشیو
 نقش نمایندگان مردم در کمک به ورزش مازندران!؟!

 آقایان نمایندگان چه خدماتی به ورزش مازندران داشته اند. ارومیه، تهران، مشهد، خوزستان، همدان، رشت، گرگان، اهواز، اراک و قم همه مراکز استانها از شرایط عالی میزبانی مسابقات مختلف بهره مند بوده و هستند.


کاسبی جدید کارمندهای رسمی

این افراد تاکید داشتند کسانی که معرفی نامه‌ها را صادر می‌کنند راه در رو آن را نیز بلد هستند و اگر مشکلی در استعلام آن به وجود بیاید تمام مشکلات متوجه فرد وام گیرنده است.

اصیل بودن بین این همه دروغ / اُستاندار امیدآفرین

 نقد مغرضانه جایگاهی در جامعه امروز ندارد لذا در شرایطی که روزهای سختی از لحاظ اقتصادی بر مردم ما میگذرد پاک کردن اشک های دختر تنکابنی با بازگشت مجدد پدرش به سرکار می توانست بهترین اتفاق ممکن‌ باشد 

 مهندس فرزانه و جلب رضايت پرسنل
شهرداری ساری در مسیر آرامش:

 شهردار خوب شهرداري است كه در اولين گام به دنبال ايجاد فضاي آرامش در شهر و شهرداري براي خدمات رساني بهتر باشد كه انصافا در اين مدت كوتاه خوب عمل كرده است و در جلب رضايت پرسنل توفيقات خوبي داشته است.


«عبوری» فقط یک نام نیست
ساری چگونه ساری شد؟

 حدود 81 ماه شهردار ساری بود. در این مدت هم پروژه‌های بسیاری را تعریف و اجرا کرد و هم تفکر زیبایی را در خدمت‌رسانی بی‌منت از خود به یادگار گذاشت. او به‌طورجدی و باغیرتی مثال‌زدنی مسجد جامع را در سریع‌ترین زمان بازسازی کرد

اخبار
یونسی:
در دولت تدبیر و امید اقدامات خوبی در حوزه جوانان صورت گرفته است و در هفته جوان نیز برنامه های خوبی برای برگزاری تدارک دیده شده است که توسط دستگاههای متولی اجرا خواهد شد.
جاودانی:
در این آیین از بهترین گروه تئاتر، بهترین بازیگر زن تئاتر سال و فعالیتهای خلاقانه تئاتری و خانواده هنرمندان فقید تقدیر می شود.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گلستان:
گلستان یکی از استان‎های مستعد در زمینه تجارت خارجی بوده، میزان صادرات استان در بخش گمرکات 300 میلیون دلار و در بخش صادرات غیرنفتی 370 میلیون دلار است.
رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان خبر داد؛
آب رهاسازی شده به نهرهای دوردست رسیده و فرهنگ کشت هم‌زمان بین شالیکاران نهادینه شده است.
رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه‌جمعه کشور:
جامعه بشری جهان برای گربه‌ای که در حادثه‌ای دچار شکستگی پا شود فریاد بلند برمی‌آورد که حقوق حیوانات نقض شده و دیده نمی‌شود ولی زن و کودک بی‌دفاع فلسطینی و مردم مظلوم و مسلمان یمن توسط اسرائیل غاصب و رژیم آل‌سعود در حال قتل‌عام و کشتار بی‌رحمانه هستند.
کرمانی خبر داد؛
بنا به دستور مقام قضائی شهرستان علاوه برتوقیف دو دستگاه خودروی پراید متعلق به این سارقان در بازرسی منازل استیجاری آنان 10 دستگاه ضبط و پخش خودرو ، چندین فقره کارت خودرو ، بیمه نامه ، کارت سوخت، باطری لب تاپ ، گوشی تلفن همراه ، تلویزیون، دستگاه بالابر مصالح ساختمانی و سلاح شکاری غیرمجاز کشف و ضبط شد.
پنج میلیون تومان ، جریمه شکار غیرمجاز یک قلاده پلنگ
باید قوانین به گونه ای تدوین و وضع شود تا شکارچیان جرات و جسارت شکار چنین گونه هایی را که روز به روز در کشور در حال انقراض است، نداشته باشد.
استاندار گلستان خبر داد؛
گلستان با محصولات استراتژیکی همچون گندم، خاویار و محصولات متنوع باغی و کشاورزی و همچنین وجود اقوام مختلف در کشور شناخته شده است و حرف‎های زیادی برای گفتن دارد.
مروتی:
۱۳۰ هزار سالمند نیاز به حمایت بهزیستی در استان هستند که به آنها هم باید در مناسب سازی ساختمان عمومی و مبلمان شهری توجه کرد.
شهردار ارطه خبر داد،
زیرسازی و آسفالت خیابانهای شهر ارطه با کمک مسئولان ذیربط و با تامین قیر یارانه ای از سوی دولت در حال اجرا می باشد.
جعفری:
برنامه ریزی ها  شرکت توانیر به گونه ای است که باید در تابستان سال جاری حدود ۲۰۰۰ تا ۲۵۰۰ مگاوات صرفه جویی صورت پذیرد.
مدیرکل ورزش و جوانان مازندران خبر داد؛
مازندران مهد و سنبل ورزش کشور است و برای شکوفایی ورزش کشور تعامل و همکاری خوبی با فدراسیون‌های مختلف ورزشی داریم.
سرلک:
با توجه به کاهش دانشجو و افزایش ۱۵ درصدی هزینه ها تلاش داریم تا جایی که می توانیم شهریه را اضافه نکنیم ولی افزایش ۱۵ درصدی شهریه در سال از سوی هیئت امنا مصوب شده است.
آیت الله طبرسی:
توجه مردم به ظاهر محصولات و نبود صنایع وابسته به کشاورزی خساراتی به محصولات تولیدی استان وارد کرده است.
فرمانده انتظامی تالش خبر داد؛
از یک دستگاه خودروی پرشیا پس از توقیف در پاسگاه طولارود تعداد 17 هزار و 120 عدد انواع قرص ترامادول، متادون و کلونازپام و ... کشف و ضبط شد.
183 182 181 180 184 185 186 187 188