چهارشنبه 09 بهمن 1398
  • ما مِن أَحَدٍ يَتيهُ إِلاّ مِن ذِلَّةٍ يَجِدُها فى نَفسِهِ؛ هيچ كس نيست كه تكبّر ورزد، مگر بر اثر خوارى و حقارتى است كه در خود مى بيند.
اخبار ویژه | آرشیو
اعلام میزان پاداش پایان سال کارمندان

  هیئت وزیران اجازه داد مبلغ ثابت ۱۲ میلیون ریال به نسبت مدت خدمت تمام وقت در سال ۱۳۹۸ به عنوان پاداش آخر سال (عیدی) در بهمن ماه سال جاری پرداخت شود.


سرافرازی مهندس رجبی در مدیریت شهری ساری

 در روزگاری که همگان نوعاً از شهرداری باج خواهی داشتند و عملکرد مدیریت گذشته باج دهی 30 ساله برای شهرداری و شهروندان به ارمغان آورد و حدود 5 هزار نیروی مازاد باید 3 دهه از بیت المال مردم این شهر حقوق و مزایایی دریافت کنند که می توانست در توسعه عمران و آبادانی این شهر هزینه و شهر را به معنای واقعی نه شعارمحورانه به تحول برساند...


کف و سقف حقوق‌های سال ۹۹

  کف و سقف حقوق کارمندان دولت در سال ۹۹ چقدر است؟ اعدادی که در روزهای اخیر به عنوان کف حقوق اعلام شده، پاسخ به این سوال را پیچیده کرده است.

 


شغل های پردرآمد و پولساز مخصوص خانم ها

 یکی از بهترین و پردرآمدترین مشاغل برای خانم ها روانشناسی است زیرا خانم ها در درک احساسات و مشکلات افراد توانایی بالاتری از آقایان دارند . این شغل در میان خانم ها محبوبیت زیادی دارد.

بیش از سی سال انتظار برای اجرای پروژه های ورزشی در مازندران

 احداث خانه تنیس، وزنه برداری، جودو، بوکس، سالن سرپوشیده دوومیدانی، نصب دیوار کوهنوردی، پیست دوچرخه سواریف پیست موتور و ماشین سواری تا این لحظه از اجرای این پروژه ها خبری نیست.

اخبار
معاون مدیرکل دفتر آموزش سازمان محیط‌زیست:
با همت انجمن‎های مردم‌نهاد سونامی تفنگ‎کشان را در کشور به راه انداختیم و 500 شکارچی به صورت داوطلبانه سلاح خود را به زمین گذاشتند.
معاون سلامت، اصلاح و تربیت سازمان زندان‌ها:
زندان‌های کشور گنجایش 110 هزار نفر زندانی را دارند اما به ناچار دو برابر این تعداد زندانی را نگه‌داری می‌کنیم.
استاندار گلستان:
گلستان در 20 سال آینده 7 میلیارد مترمکعب آب نیاز دارد و این درحالی است که منابع آبی گلستان امروز 2 میلیارد و 500 میلیون مترمکعب است.
مسئول سازمان بسیج ورزشکاران مازندران:
ورزش باستانی سبب اشاعه فرهنگ پهلوانی در جامعه می‌شود و در وسط میدان فرهنگ اصیل اسلامی گسترش پیدا می‌کند.
فرمانده انتظامی گیلان:
امنیت گیلان به‌ویژه رودسر به دلیل وجود مردم ولایت‌مدار و تلاش‌های نیروی انتظامی خوب است که برای ارتقای این امنیت نیازمند تلاش بیشتر هستیم.
مدیرکل میراث فرهنگی گلستان:
بزرگ‌ترین حوزه روستایی کشور در گیلان واقع شده و به دنبال آن هستیم که دومین موزه بزرگ روستایی کشور را به مساحت 700 هکتار در گلستان ایجاد کنیم.
نسخه چاپيارسال به دوستان مدیرکل جهاد کشاورزی گلستان:
باید برای انتظار تولید کشاورزی و چگونگی تنظیم و عرضه به بازار و نقش راه توسعه علی‎آبادکتول با توجه به صنعت کشاورزی این شهرستان برنامه‎ریزی کنیم.
معاون وزیر بهداشت مطرح کرد؛
منابع مالی کشور محدود است، لذا بدون مدیریت منابع نمی‌توانیم موفق باشیم که البته این موضوع نیز مستلزم مشارکت دانشجویان است.
فاضلی:
از 34 هنرمند برجسته هنرهای تجسمی کشور، 24 هنرمند گیلانی هستند و در حال حاضر، آثاری به ارزش میلیاردها تومان در انبارها خاک می خورند که منتظر گشایش موزه هنرهای معاصر رشت جهت ارائه به هنردوستان هستند
فرماندار قائم شهر:
دولت با همه توان و ظرفیتش در حال خدمت‌رسانی به مردم است ولی به دلیل ضعف در حوزه اطلاع‌رسانی، مردم از تلاش‌های دولت بی‌خبر هستند.
جاودانی:
روابط عمومی موفق است که اخبار، موارد و مشکلات را به خوبی به مدیر دستگاه اجرایی مربوطه خود منعکس کرده و همان را به اطلاع مردم برساند.
در صورت ادامه یافتن قطع بیمه خبرنگاران؛
در صورت پاسخ ندادن وزیر به تذکر نمایندگان طرح سئوال از وزیر ارشاد در مجلس کلید می‌خورد.
رئیس سازمان غذا و دارو:
تا زمانی که شرکت‌های دارو و تجهیزات پزشکی، بودجه‌ای برای سفرهای پزشکی با هزینه‌های گزاف دارند، قیمت لوازم بالاست و زمانی که تعداد مسافرت‌ها کم شد، یعنی قیمت‌ها مناسب شده است اما در مقابل این روند غیرمنطقی و غیراخلاقی ایستادیم و نظارت‌ها بیشتر شده است.
با حضور مسئولین؛
صاحبان غرفه در این نمایشگاه، افراد زیرپوشش کمیته امداد و بهزیستی هستند وبرای ایجاد اشتغال و کمک به اقتصاد خانوار‌ها، بیشتر غرفه‌های نمایشگاه صنایع‌دستی و گردشگری را در اختیار آنها قرار دادیم.
مدیرکل ارشاد اسلامی گیلان:
تعداد کتب چاپ شده در سال قبل از آن 392 عنوان بود که در سال 93 به 569 عنوان رسید و از رشد 45 درصدی برخوردار شد.
191 190 189 188 192 193 194 195 196
نظرسنجی
آیا اخبار شمال تایم مورد رضایت شما است؟

بله اخبار متنوع و مطالب جالبی دارد
خیر مطالب بی محتوا و اخبار بیات است

پیوندها