دوشنبه 12 خرداد 1399
  • ما مِن أَحَدٍ يَتيهُ إِلاّ مِن ذِلَّةٍ يَجِدُها فى نَفسِهِ؛ هيچ كس نيست كه تكبّر ورزد، مگر بر اثر خوارى و حقارتى است كه در خود مى بيند.
اخبار ویژه | آرشیو
عزل و نصب مدیر کل در جهت تأمین منافع ورزش مازندران

 باید توجه داشت عده ای احترام به حسین زادگان را بر اساس میزان منافع خود لحاظ می کنند و زمانیکه این منافع قطع می شود به دنبال تخریب و تشکیل خانه توطئه می روند و عزل و نصب به جشن و یا مراسم عزای آنها تبدیل می شود.


اداره کل ورزش و جوانان مازندران مدافع حق و حقوق جامعه ورزشی

 این جریان های تخریب گر در فضاهای مجازی در حالی مهندسی شده انجام شده که بسیاری از قهرمانان، مربیان و مالکین اماکن ورزشی مازندران، به همت والای حسین زادگان و تیم مدیریتی ورزش استان اذعان دارند.


پادوهای غارتگرایی، مظلوم نمایان خبیث شهر ساری

 اگر به تاریخ گذشته سفر کنیم و نگاهی به وضعیت فروش زمین مجموعه زندان ساری بیندازیم به یک خیانت تاریخی بر می خوریم که بنابر مصلحت های بسیار جریان آن مدفون اما پرونده بلاتکیف در دستگاههای قضایی دارد

میراث بزرگ عباس رجبی برای مردم ساری
ارتقاء محسوس تکنولوژی عمرانی در شهر:

بعد از آغاز به کار کارخانه تولید موزائیک در ابتدای سال که شهرداری ساری را در بخش پروژه های پیاده روسازی به خود کفایی 100 درصدی رسانده، تولید بتن Rcc با ویژگی های خاصی که دارد می تواند یکی از جذاب ترین خبرهای عمرانی شهر ساری در سال جاری باشد.

 

اخبار

ماجرا از این قرار است که فردی به نام «بزرگ موسوی‎نیا» از اهالی روستای وارمی در شهرستان میاندورود به‌صورت روزانه و هفتگی مارهایی سمی را در حیاط و منزل روستایی خود مشاهده می‎کند که این روند با گذشت سال‎ها به یک مساله عادی برای خانواده موسوی‎نیا بدل شده است.

در حال حاضر این مجتمع پلمپ و از حکم تخریب آن جلوگیری شد اما هنور حکم تخریب آن لغو نشد.

واژگونی خودروی نیسان در مسیرفرعی بایع کلا در جاده نیروگاه نکا، به مصدوم شدن 10 سرنشین خودرو منجر شد.

در پی فوت یک نفر بر اثر ابتلا به تب ‌کریمه کنگو در چالوس صورت گرفت

به علت عدم آگاهی،‌ آشنایان و همسایگان متوفی به علت بیم از آلوده بودن ‌از معاشرت با این خانواده خودداری می‌کردند.

دامادی در گفت‌وگو با ایلنا:

نظر اعضای کمیسیون این است که مجموعه دلایل استیضاح کنندگان برای استیضاح عباس آخوندی، برای انجام این کار مناسب نیست و اکثر اعضای کمیسیون تخصصی با انجام استیضاح مخالفند.

در حالی بیماری تب کریمه‌کنگو و آنفلوآنزای مرغی در مازندران قوت گرفت که اطلاع‌رسانی شفاف درباره این بیماری حلقه مفقوده‌ای است که متولیان مربوط سعی دارند که بیماری را از مردم پنهان کنند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران از مرگ یک جوان مازندرانی بر اثر تب کریمه کنگو خبر داد.
ماموران پليس آگاهي شهرستان " آمل " مازندران، جوان 33 ساله اي را که بعلت اختلافات خانوادگي پدر زن 50 ساله خود را به قتل رساند، شناسايي و دستگير کردند.
فرمانده انتظامي شهرستان" بابل" مازندران، از شناسايي و دستگيري سه سارق زورگير که با استفاده از فضاي مجازي، مالباختگان خود را اغفال و از آنان زورگيري مي کردند، خبر داد.
بیش از 700 نفر از دانشجویان دانشگاه آزاد بابل در اعتراض به وضعیت بد فرهنگی، صنفی و علمی دانشگاه آزاد بابل اعتراض کردند.
رییس دادگستری عباس آباد:

رییس دادگستری عباس آباد آمار تشکیل پرونده های قضایی در این شهرستان را نگران کننده دانست و گفت: سال گذشته بیش از 14 هزار فقره پرونده در دستگاه قضایی و دفاتر شورای حل و اختلاف عباس آباد تشکیل شد .

رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر مازندران از شناسایی و دستگیری دو قاچاقچی مواد مخدر و کشف بیش از 11 کیلو گرم تریاک در جاده قائمشهر خبر داد.

اختلاس 200 میلیون تومانی کارمند یک بانک در رامسر مخفی‎سازی شده است.
امام جمعه بابل:
برخی‌ها به‌دنبال این هستند که منابر کمتر شود و درصدد خلاصه کردن برنامه‌ها هستند اما امروز ما نیاز داریم تا جان خود را به محافل و منابر بسپاریم و بر گستردگی منابر بیافزاییم.
با حضور در نماز جمعه ساری صورت گرفت
خانواده زن میاندورودی با حضور در نماز جمعه شهرستان ساری خواستار اعدام قاتلان شدند.
194 193 192 191 195 196 197 198 199
نظرسنجی
آیا اخبار شمال تایم مورد رضایت شما است؟

بله اخبار متنوع و مطالب جالبی دارد
خیر مطالب بی محتوا و اخبار بیات است

پیوندها