سه شنبه 24 تير 1399
  • ما مِن أَحَدٍ يَتيهُ إِلاّ مِن ذِلَّةٍ يَجِدُها فى نَفسِهِ؛ هيچ كس نيست كه تكبّر ورزد، مگر بر اثر خوارى و حقارتى است كه در خود مى بيند.
اخبار ویژه | آرشیو
نقش مهدی عبوری در اختلاس های شهرداری ساری چه بود؟!
پرسش بزرگ مردم ساری:

 رویکرد مهدی عبوری در کنارگذاشتن مدیران باتجربه و کارکشته شهرداری را باید به این موضوع نسبت دهیم که تصور می شود وی به دنبال افرادی بوده که بدون صاحب نظر نبوده و تنها فرمانبرداران اوامر و سیاست های وی باشند و قطعاً سوء استفاده های بسیاری هم از این اعتماد از سوی زیرمجموعه های عبوری رخ داده است.


من مهره ای کوچک بوده ام
اعترافات سنگین یکی از متهمان اختلاس بزرگ در شهرداری ساری:

 این شخص که بنابر ملاحظاتی از بیان نامش موقتاً خودداری می کنیم مدعی بود همه اختلاس های مالی شهرداری طی این سالها با هماهنگی های مافوق بوده و حتی دستگاههای نظارتی و سازمان بازرسی نیز در جریان وضعیت موجود بوده و شاید گستردگی آن را باید به حساب عملکرد ضعیف آنها گذاشت.


شرکت هرمی یونیک فایننس در استان مازندران منهدم شد

  برخی از لیدرهای آنان در شهرستان‌های تنکابن اقدام به شبکه‌سازی زنجیره انسانی کرده و با دریافت وجه از افراد به‌عنوان سرمایه‌گذار مبالغ را به دلار تبدیل کرده و به خارج از کشور انتقال می‌دادند. تعداد افرادی که توسط این لیدرها جذب شده‌اند بالغ بر 1200 نفر در مازندران هستند.

تخمین درآمد دولت از مالیات بر سود سپرده‌های بانکی

  کارشناس اقتصاد با تاکید بر اینکه می‌توان بین ۱۰ تا ۲۰ هزار میلیارد تومان از مالیات بر سود سپرده‌های بانکی درآمد داشت، گفت: البته باید سازوکارهای آن به طور شفاف مشخص شود، شاید حدود نیم درصد افراد جامعه شامل این نوع مالیات می‌شوند...

قول دولت برای اصلاح دستمزد در نیمه دوم سال

  آنطور که سازمان بازرسی اعلام کرده دولت برای اصلاح مزد در نیمه دوم سال برنامه دارد،پس باید ازتقریبا دو ماه دیگر جلسات شورای عالی کار را برگزار کند این در حالیست که حق مسکن هنوزتصویب نشده است.

 


اخبار
بررسی بافت‌تاریخی شهرها در شمال-۱؛

احتمال تکرار حادثه شهر بم تنها مختص کرمان نیست بلکه بافت‌های تاریخی و کهنه مازندران نیز، بسترساز بمی دیگر در شمال ایران است.

فرماندار جویبار اعلام کرد:

فرماندار جویبار گفت: مسئولان نیروی انتظامی  کمک کنند تا با جمع آوری پمپ‌های غیر مجاز در مسیر آبراه شهرستان بخشی از کم ابی اراضی این شهرستان جبران شود.

آلبوم موسیقی «12 حکایت از گلستان سعدی» با دکلمه‌ی زنده‌یاد خسروشکیبایی پس از ماه مبارک رمضان منتشر خواهد شد.

رئیس دادگستری چالوس:

رئیس دادگستری چالوس با بیان اینکه حدود ۴۰ درصد ازدواج ها به طلاق منجر می شود گفت: این وضعیت نگران کننده است.

مدیرعامل آبفار مازندران:

مدیرعامل آبفار مازندران، شمار پروژه های در دست اجرا را ۳۵۹ طرح اعلام کرد و گفت: ۲۵۶ پروژه آبرسانی روستایی نیمه تمام بوده که ۲۳۵ میلیارد تومان برای تکمیل آن نیاز است.

فرمانده انتظامی قائم‌شهر:

فرمانده انتظامی شهرستان قائم‌شهر از انهدام باند جعل اسناد دولتی و غیر دولتی در این شهرستان خبر داد.

آن روزها را فراموش نمی کنم که جمعی از نمایندگان محترم که البته بعضی اشان با شعارحمایت ازکارگران درخانه ملت ساکن شده بودند، طرحی راارایه کرده بودند و محجوب و تنی چند از نمایندگان هرچه فریاد می زدند که این طرح اگرتصویب شود کارگران را به پرتگاه خواهیم برد، هیچ گوشی بدهکارنبود

امام جمعه کلاردشت:

امام جمعه کلاردشت گفت: کلاردشت از مدیریت شهری ضعیف رنج می‌برد، ماه رمضان است، بی‌آبی و مشکل نان در منطقه مردم روزه‎دار ما را اذیت می‎کند.

یک فروند هواپیمای فوق سبک پس از برخاستن از فرودگاه آزادی آبیک دچار سانحه شد.

هشدار دبیر اجرایی تشکیلات خانه کارگر مازندران

ما انتظار داریم قوی ترین فرد که طعم نخوردن  ونیا شامیدن را بخوبی چشیده و با ایثار در عرصه های مقاومتی  از جان خود برای این انقلاب گذشته و همه زندگی خود را وقف این نظام نموده است حمایت نماید و مطمئن باشید عزل و نصب بدون مشورت این تشکیلا ت ولایت مدار با عکس العملی جدی روبرو خواهد شد.

یکی از ساکنان منطقه هنگامی که برای سرکشی به زمین شالیزاری خود می‌رفت با دیدن جسد نیمه‌سوخته زن جوان مأموران پلیس را در جریان قرار داد.

اخبار مربوط به تجاوزهای جنسی همواره جزء دردناک‌ترینِ خبرها محسوب می‌شوند؛ از گذشته تا به حال و از جنایات اصغر قاتل و بیجه و مجرمین خمینی‌شهر گرفته تا وحشی‌گری‌های داعش در کشورهای همسایه و این اواخر شنیدن خبری مبنی بر تجاوز شش معتاد به ماده شیشه به دختربچه‌ای یازده ساله.

مدیرکل بازرسی مازندران خبر داد:

در هشت سال اخیر 570 هکتار از اراضی کشاورزی مازندران دچار تغییر کاربری شد و بنا بر قانون، 80 درصد از قیمت زمین باید در غالب عوارض تغییر کاربری به حساب خزانه واریز شود.

به منظور کاندیداتوری در انتخابات مجلس شورای اسلامی؛

علی اصغر یوسف نژاد که اهل شهر سورک میاندرود است با استعفا از معاونت حقوقی و پارلمانی وزارت امور اقتصادی و دارایی، قصد دارد کاندیدای نمایندگی دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی شود.

پس از فرو کردن چاقو در قلب مقتول؛

عامل نزاع خونین نیمه شب میدان مرکزی قائمشهر با اقدامات تخصصی پلیس، خود را در تنگنا دید و تسلیم قانون شد. این مرد در جریان جنایتی هولناک پسر جوانی را با وارد آوردن ضربات چاقو به قلبش به آغوش مرگ فرستاد

195 194 193 192 196 197 198 199 200
نظرسنجی
آیا اخبار شمال تایم مورد رضایت شما است؟

بله اخبار متنوع و مطالب جالبی دارد
خیر مطالب بی محتوا و اخبار بیات است

پیوندها