سه شنبه 02 بهمن 1397
  • ما مِن أَحَدٍ يَتيهُ إِلاّ مِن ذِلَّةٍ يَجِدُها فى نَفسِهِ؛ هيچ كس نيست كه تكبّر ورزد، مگر بر اثر خوارى و حقارتى است كه در خود مى بيند.
اخبار ویژه | آرشیو
اسفندیار عشوری مرد تنهای شورای شهر ساری

 شاید منافع مالی شهرداری ساری آنقدر برای اعضای شورای شهر وسوسه انگیز است که آنها از ترس اینکه چتر حمایتی شهرداری را از دست بدهند، همه مسائل را گل و بلبل و مدیران را ناجی و اسطوره و ... مطرح می کنند.

 حسن آقامیری خلع لباس شد +جزئیات اتهامات

 این در حالی است که به گفته آقامیری این فرد به دو سال حبس نیز محکوم شده است که البته اجرای آن به مدت ۵ سال تعلیق شده است.

روش پلکانی کردن افزایش حقوق

 رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس تصریح کرد: افزایش حقوق ها براساس روش پلکانی بستگی به این دارد که در زمان بررسی این موضوع درکمیسیون تلفیق مجموعه عددی که اختصاص پیدا می‌کند چه عددی است و آیا آن کسانی که حقوق بالاتری دارند حقشان تضییع می‌شود و یا خیر؟


 درخواست بانک مرکزی از مردم

 بدیهی است که این اقدامات آنهایی را که به اخلال بازار و آشفتگی اقتصاد دل بسته بودند، به سمت انتشار شایعات متعدد خصوصاً در مورد بانک‌ها برای ایجاد تزلزل در بین مردم وا داشته است.


و اینبار مهدی عبوری ...
قصه بی تعارف ما:

 چرا طی این 7 سال که کارگران بارها و بارها فریاد وا ویلا سر دادند، بارها در رسانه های واقعی سخن از وضعیت سخت زندگی آنها به اشکال مختلف مطرح شد، خم به ابرو نیاوردید ...


اخبار

 ابراهیمی از حضور استاندار در برنامه‌های تلویزیون جهت ارائه گزارش به مردم خبر داد و تصریح کرد: حضور مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس مازندران نیز در شبکه باید قوی‌تر باشد.


 آیا این تشکل در شهری همچون ساری از وضعیت نابسمان معیشتی کارگران سازمان عمران شهرداری خبر دارند و یا اگر خبر دارند توانسته اند اقدامات ملموسی برای حل بحران معیشتی این کارگران صورت دهند؟!

 


 عباسی تصریح کرد: بر اساس آمار ارجاعی از مراکز پزشکی قانونی استان، از این تعداد فوت‌شدگان سهم ساری ۴ نفر، قائم‌شهر، نکا، آمل، بابل و بهشهر نیز هر کدام یک مورد بوده است.


 متأسفانه ما همواره از صید کاپ و مدال و اجکام قهرمانی توسط فرزندان کشورمان در انقلاب اسلامی نقد  و بررسی داشته ایم اما آنسوی سکه رشد معنوی فرزندان انقلاب اسلامی را در 40 سال گذشته به صورت شایسته تعریف نکرده ایم.

  رئیس اتحادیه میوه و تره‌بار مرکز مازندران گفت: بازرسان اتحادیه میدان میوه و تره‌بار به همراه بازرسان صنعت، معدن و تجارت مازندران از روز گذشته 26 آذر به مدت سه روز تا 28 آذر ماه امسال گشت‌های ویژه را برای کنترل قیمت در دستور کار خود دارند.

 

 

پرهیزکار میزان کل ارزش افزوده به دست آمده از تهک کشاورزی در سه سال گذشته را ۳ هزار میلیارد تومان اعلام کرد و گفت: قطعا سازمان هواشناسی در حوزه مدیریت بحران نیز نقش چشمگیری داشته و در کاهش خسارات مفید خواهد بود.

 احمد آفرین محمدزاده  اظهار داشت: 26 آذر آغاز هفته حمل و نقل و رانندگان و راهداری نامگذاری شد تا از تلاشگران این حوزه تقدیر شود که یکی از مشاغل بسیار حساس شغل راهداری است 

توسعه ورزش همگانی با رویکرد ارتقای سلامت جسمانی، روانی و اجتماعی و ترویج فرهنگ اسلامی ـ ایرانی در بخش ورزش و جوانان کشور با رویکرد ارتقای مشارکت ملی از اهداف این تفاهم‌نامه به‌شمار می‌رود.


 اداره کل راه و شهرسازی آمادگی هرگونه همکاری را با شهرداری ساری در راستای توسعه حوزه های مختلف  مدیریت شهری  دارد و انشاالله با همکاری و برنامه ریزی شاهد اتفاقات خوبی در آینده باشیم.

 

 چند روز قبل هم وزیر راه و شهرسازی در دیدار با رییس‌جمهور به مواردی همچون تولید ۲۰۰ هزار واحد مسکونی در شهرهای جدید، نوسازی ۱۰۰ هزار واحد در بافت‌های ناکارآمد و تولید ۱۰۰ هزار واحد توسط بنیاد مسکن تا سال ۱۴۰۰ اشاره کرد. 

  حسین زادگان توسعه ورزش همگانی را از ضروریات جامعه دانست و گفت: بسط ورزش همگانی, تزریق شور و نشاط و خودباروی را در اقشار مختلف جامعه در پی خواهد داشت.

 


 غذاهایی که در آنها از مواد غذایی تازه ، رنگهای طبیعی و سبزیجات بیشتری استفاده شده باشد و در فرایند پخت آنها کمتر از روغن و نمک استفاده شده باشد و سنتی بودن غذا و طعم و مزه و شکل ظاهری غذا نیز از ملاکهای انتخاب غذای برتر می باشد.

زمان انتخابات حلّال مشکلات:

 بنابر گزارشات میدانی صورت گرفته مبتنی بر اظهارات تنی چند از مردم ساکن در شهرک استانداری و سایر مناطق، خاکبرداری یکسال گذشته این مسیر به منظور تعریض آن همچون بسیاری از پروژه های شهری در ساری ناقص رها شده

  بند ۱۱ طرح حداکثر استفاده از توان تولید و خدمات کشور و حمایت از کالای ایرانی برخلاف تصور تدوین‌کنندگان این طرح ضربات مهلکی به کارآفرینان کشور خواهد زد.

ش

  رئیس اتحادیه قنادان مازندران گفت: مبنای قیمت شیرینی براساس قیمت‌گذاری در سال 95 بوده و تا پایان امسال نیز هیچ‌گونه افزایشی در قیمت شیرینی‌ها نخواهیم داشت.

 
2 1 3 4 5 6 7
نظرسنجی
آیا اخبار شمال تایم مورد رضایت شما است؟

بله اخبار متنوع و مطالب جالبی دارد
خیر مطالب بی محتوا و اخبار بیات است

پیوندها