يكشنبه 24 آذر 1398
  • ما مِن أَحَدٍ يَتيهُ إِلاّ مِن ذِلَّةٍ يَجِدُها فى نَفسِهِ؛ هيچ كس نيست كه تكبّر ورزد، مگر بر اثر خوارى و حقارتى است كه در خود مى بيند.
اخبار ویژه | آرشیو
بیش از سی سال انتظار برای اجرای پروژه های ورزشی در مازندران

 احداث خانه تنیس، وزنه برداری، جودو، بوکس، سالن سرپوشیده دوومیدانی، نصب دیوار کوهنوردی، پیست دوچرخه سواریف پیست موتور و ماشین سواری تا این لحظه از اجرای این پروژه ها خبری نیست.

پیاده رو در تصرف بازاریان!

 از نکات بسیار مهم در صورت اعتراض عابر نسبت به سد معبر، مغازه دار طلبکار می شود و اظهار می کند که ایهاالناس ما اختیار جلوی مغازه خود را هم نداریم.


 با ویلموتس جایگاهی در فوتبال آسیا و دنیا نخواهیم داشت

 در رده بندی فوتبال آسیا و جهان نتیجه ای که در چهار بازی گذشته با این مربی گرفتیم با مربیان وطنی هم بهتر از این ها ظاهر می شدیم البته سالیان سال است که بودجه ما حیف و میل و ریخت و پاش مالی برای مربیان خارجی که در لیگ های داخلی تیم های ملی نوجوانان و جوانان امید می شود که داد همگان را درآورد.


آقای شهردار، با متخلّفان و کارشکنان برخورد کنید

 این تحلیل خبری اعتقاد دارد که شهردار ساری باید قاطعانه در برابر تخریب گرایان مغرض موضع گیری کند و مطمئن باشد مردم این شهر و دلسوزان منافع مردم حامی وی در دفاع از حق و حقوق عمومی هستند...


تعجیل در افتتاح و کلنگ زنی چرا؟!

 از همه این موضوعات بگذریم و آن را به دیده مثبت بنگریم از یک موضوع "تعجیل در افتتاح و کلنگ زنی" دستگاه های دولتی که منتقدان بسیاری دارد، نمی توان گذشت.


اخبار
شهردار ساری:

 رییس مرکز ساری شناسی با اشاره به لزوم فعال شدن موزه تاریخ ساری و پیگیری احداث پروژه فاز دوم بوستان ملل گفت: بسیاری از آثار هزار ساله در ساری خاک می خورد و متاسفانه موزه ای وجود ندارد...

 نماینده کارگران در شورای عالی کارگفت: ویرایش نهایی طرح تأمین مسکن کارگران در هفته گذشته انجام شده است و فکر می‌کنم در هفته آینده برای امضا اقدام خواهد شد.

 طی حکمی از سوی مهندس رجبی شهردار ساری، منصور حاجی پور یکی از مدیران متعهد و متخصص در خانواده بزرگ شهرداری ساری به عنوان مسئول سامانه 137 شهرداری منصوب شد 

احترام به مقام مادر، اقدامی ستودنی:

 به دنبال درگذشت والده شعبان وفایی نژاد مدیر مسئول این رسانه، مسئولین استانی و شهرستانی با حضور گسترده خود در مراسم تشییع جنازه و سایر مراسم مرتبت، موجب تسلی خاطر دل بازماندگان این خانواده را فراهم آوردند.

مسیری که سازمان عمران هموار می سازد :

 تحلیل گزارش روابط عمومی سازمان عمران شهرداری ساری حاکیست طراحی قوی در مراحل اولیه، به منظور به کارگیری بهتر پیش ساختگی، نظارت بهتر بر ارتقاء کیفیت محصو‌لات پیش ساخته، کاهش هزینه‌های کلی ساخت، متمرکز شدن بخش اعظم مراحل ساخت در کارخانه و کاهش هزینه های کارگاهی...

  معاون بندری و امور اقتصادی بندر امیرآباد با اعلام این خبر گفت : اولین محموله میله گرد به عنوان کالای جدید صادراتی به وزن ۳ هزار تن از ازطریق بندرامیرآباد به کشورهای حوزه CIS صادر شد.


 متاسفانه مدیران و مسئولان شهرستانی به جزء حضور روزهای اول و گرفتن عکس های یادگاری و اعزام کارشناسان به منظور تعیین خسارت و ارائه عملکرد برای ماموریت و اضافه کاری هیچ کار مثبتی انجام ندادند

 وی با تاکید بر لزوم توجه به بازتاب رسانه ای مراسم اربعین حسینی گفت: اهمیت انعکاس گسترده راهپیمایی بزرگ و میلیونی اربعین حسینی، از بایکوت کامل این رویداد بزرگ در رسانه های غربی قابل فهم است

 حجت الاسلام قاسمی امام جمعه موقت شهرستان ساری در سخنانی ضمن حمایت کامل از انتصاب مهندس رجبی شهردار ساری، وی را مدیری لایق و کاردان در این مسئولیت دانست.

  رئیس سازمان برنامه‌وبودجه با اشاره به قطع یارانه سه دهک از کشور با جمعیت ۲۴ میلیون نفر، گفت: تا کنون دو مرحله از بسته‌های حمایتی فصلی پرداخت شده است.


 به دنبال درگذشت حاجیه خانم صغری آزادی همسر حاج محمد حسین وفایی نژاد یکی از شاخصین جامعه تویه درواری ها، مردم حق شناس این خطه و اهالی شهرستان ساری در برپایی و حضور در مراسم ایشان سنگ تمام گذاشتند و حق شناسی از مقام مادر را به زیبایی معنا کردند.

  در دیدار سفیر بنگلادش در ایران با سیاوش رضوانی بر اهمیت روابط تجاری و مبادلات کالا از بندر امیرآباد تاکید شد


 آقای شهردار! شهرداری جای قانون گریزان و فراریان از کار و افراد بدون طرح و برنامه که اشتغال در شهرداری را داشتن یک دفتر برای سودجویی و یا کسانی که با خودروهای میلیاردی برای فخرفروشی در شهرداری فقط برای حضور و غیاب می آیند را باید عزل کرد.

 

 

 معلوم نشد عده ای از این جماعت تیمدار در ورزش مازندران کارشان چیست خودشان اسپانسر هستند یا اینکه با اعتبارات و امکانات دیگران بنام خودشان تیمداری می کنند.


 

 برپایه این گزارش به دنبال بیماری و بستری شدن این مادر مهربان در یکی از بیمارستان های شهرستان ساری، دیروز صبح خبر درگذشت ایشان اطلاع رسانی شد.


2 1 3 4 5 6 7
نظرسنجی
آیا اخبار شمال تایم مورد رضایت شما است؟

بله اخبار متنوع و مطالب جالبی دارد
خیر مطالب بی محتوا و اخبار بیات است

پیوندها