دوشنبه 27 خرداد 1398
  • ما مِن أَحَدٍ يَتيهُ إِلاّ مِن ذِلَّةٍ يَجِدُها فى نَفسِهِ؛ هيچ كس نيست كه تكبّر ورزد، مگر بر اثر خوارى و حقارتى است كه در خود مى بيند.
اخبار ویژه | آرشیو
 نقش نمایندگان مردم در کمک به ورزش مازندران!؟!

 آقایان نمایندگان چه خدماتی به ورزش مازندران داشته اند. ارومیه، تهران، مشهد، خوزستان، همدان، رشت، گرگان، اهواز، اراک و قم همه مراکز استانها از شرایط عالی میزبانی مسابقات مختلف بهره مند بوده و هستند.


کاسبی جدید کارمندهای رسمی

این افراد تاکید داشتند کسانی که معرفی نامه‌ها را صادر می‌کنند راه در رو آن را نیز بلد هستند و اگر مشکلی در استعلام آن به وجود بیاید تمام مشکلات متوجه فرد وام گیرنده است.

اصیل بودن بین این همه دروغ / اُستاندار امیدآفرین

 نقد مغرضانه جایگاهی در جامعه امروز ندارد لذا در شرایطی که روزهای سختی از لحاظ اقتصادی بر مردم ما میگذرد پاک کردن اشک های دختر تنکابنی با بازگشت مجدد پدرش به سرکار می توانست بهترین اتفاق ممکن‌ باشد 

 مهندس فرزانه و جلب رضايت پرسنل
شهرداری ساری در مسیر آرامش:

 شهردار خوب شهرداري است كه در اولين گام به دنبال ايجاد فضاي آرامش در شهر و شهرداري براي خدمات رساني بهتر باشد كه انصافا در اين مدت كوتاه خوب عمل كرده است و در جلب رضايت پرسنل توفيقات خوبي داشته است.


«عبوری» فقط یک نام نیست
ساری چگونه ساری شد؟

 حدود 81 ماه شهردار ساری بود. در این مدت هم پروژه‌های بسیاری را تعریف و اجرا کرد و هم تفکر زیبایی را در خدمت‌رسانی بی‌منت از خود به یادگار گذاشت. او به‌طورجدی و باغیرتی مثال‌زدنی مسجد جامع را در سریع‌ترین زمان بازسازی کرد

اخبار

 در اجرای این برنامه‌ها حفظ شان و منزلت مردم باشد در این نظام به جایگاه مناسبی می‌رسیم در غیر اینصورت با بی‌توجهی به شان آنها و عدم رسیدگی به خواسته‌هایشان در نظام جایگاهی دست نمی‌یابیم.

 

مدیرکل پزشکی قانونی مازندران گفت: اسامی مجروحین و فوتی های حادثه انفجار تونل در آزاد راه تهران شمال اعلام شد.
 

  مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه کربلای مازندران با اشاره به اینکه مبارزه با تحریف‌ها و منکرات توسط شهید مطهری متجلی شده بود، گفت: شناخت عمیق دین اسلام ویژگی بارز شهید مطهری بود.

 
دکتر عبوری خبر داد:

 در سال جدید بنابر آن داریم از توانمندی های سازمان های تابعه استفاده بیشتری ببریم و حتی به شهرداری های مناطق و سازمان ها تأکید کردیم در محور انجام کارهای عمرانی، از ظرفیت های سازمان عمران استفاده شود...

 سرهنگ افشار یکی از مدیران باتجربه و متعهد کشورمان است که عملکرد بسیار درخشانی در سازمان بسیج رسانه ی استان داشته است؛ تعاملات سازنده و مناسبات بسیار حسنه وی با اصحاب رسانه همواره در بین این قشر آگاه جامعه زبانزد خاص و عام بود...

 حسین‌زادگان درباره آزادسازی سواحل نیز افزود: آزادسازی حریم ساحل توسط مجتمع‌های دولتی به‌نحوی که عمومی شود و استفاده عمومی از آن‌ها صورت گیرد، در قالب طرح عملیاتی در حال تهیه و تدوین است تا برای هیئت دولت ارسال شود.


قاسم شهابی در نشست ستاد بازسازی مناطق سیل‌زده استان با بیان این‌که با آغاز بارش شدید از 27 اسفند 97 حدود 85 گروه عملیاتی با 350 نیرو از سوی شرکت برق به حالت آماده‌باش درآمدند اظهار داشت: پیش‌بینی این همه حجم کار بالا را نداشتیم به نوعی بارندگی اخیر همه را غافلگیر کرد.


 مدیرکل بنیاد مسکن مازندران خاطرنشان کرد: از ۳ هزار و ۲۰۰ روستای مازندران، 2 هزار و 700 روستا جمعیت بالای ۲۰ خانوار دارد و برای تمامی روستاهای بالای ۲۰ خانوار، در برنامه پنجم طرح هادی تهیه شده است. 


وعده بزرگ شهردار ساری به عزاداران حسینی:

 مسجد جامع ساري در دوره هاي مختلف به ويژه در زمان قاجار و پهلوي اول به كرّات مورد بازسازي و مرمّت قرار گرفته، اما مراحل بازسازی بنیادین این مکان مذهبی با مدیریت عبوری نشان می دهد مومنین عزادار و مردم ساری از این پس با فضایی بسیار دلپذیر و معماری متفاوت این مسجد را خواهند دید.

  سرانجام پس از سالها چشم انتظاری جامعه کشتی مرکز استان طی حکمی از سوی مختار مهدوی رئیس اداره ورزش جوانان، مهندس مبین حسن نژاد یکی از قهرمانان خوب کشتی کشورمان به عنوان رئیس هیئت منصوب شد.


  وزیر امور اقتصادی و دارایی با حمایت از اظهارات رییس کل بانک مرکزی درباره بازار غیررسمی ارز به مردم هشدار داد که این بازار به شدت ریسک پذیر است و مردم نباید به قیمت های آن تن بدهند.

 

 

 ابراهیم بازیان به ساخت و تعمیر  ۱۰ هزار واحد مسکن مددجویان در زلزله کرمانشاه اشاره کردوگفت: ۱۰ هزار واحد مسکن مددجویی در قالب شهری و روستایی در منطقه کرمانشاه به مدت یکسال  ساخته، تعمیر و بازسازی شده است.

 

 عزیزالله شهیدی فر رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران در این مراسم گفت: امسال تعداد واحدهای بانک نشا از 80  به 85 واحد رسیده است.


 استاندار مازندران گفت: نظامی که برای مردم تا  کمر خم می‌شود و با لباس گل آلود در کنار مردم است، وقتی آنها به چنین نهادی که ریشه در مردم، تاریخ و انقلاب دارد می‌آیند چنین تصمیمی را می‌گیرند.


 مهندس هاشمی تصريح كرد : طي مدت مذكور 240 خودروي آتش نشاني به همراه 700 مامور آتش نشان به حوادث مختلف اعزام شده اند كه خوشبختانه طي عمليات هاي صورت گرفته، 62 شهروند از حوادث نجات يافتند.


2 1 3 4 5 6 7
نظرسنجی
آیا اخبار شمال تایم مورد رضایت شما است؟

بله اخبار متنوع و مطالب جالبی دارد
خیر مطالب بی محتوا و اخبار بیات است

پیوندها