پنجشنبه 15 خرداد 1399
  • ما مِن أَحَدٍ يَتيهُ إِلاّ مِن ذِلَّةٍ يَجِدُها فى نَفسِهِ؛ هيچ كس نيست كه تكبّر ورزد، مگر بر اثر خوارى و حقارتى است كه در خود مى بيند.
اخبار ویژه | آرشیو
عزل و نصب مدیر کل در جهت تأمین منافع ورزش مازندران

 باید توجه داشت عده ای احترام به حسین زادگان را بر اساس میزان منافع خود لحاظ می کنند و زمانیکه این منافع قطع می شود به دنبال تخریب و تشکیل خانه توطئه می روند و عزل و نصب به جشن و یا مراسم عزای آنها تبدیل می شود.


اداره کل ورزش و جوانان مازندران مدافع حق و حقوق جامعه ورزشی

 این جریان های تخریب گر در فضاهای مجازی در حالی مهندسی شده انجام شده که بسیاری از قهرمانان، مربیان و مالکین اماکن ورزشی مازندران، به همت والای حسین زادگان و تیم مدیریتی ورزش استان اذعان دارند.


پادوهای غارتگرایی، مظلوم نمایان خبیث شهر ساری

 اگر به تاریخ گذشته سفر کنیم و نگاهی به وضعیت فروش زمین مجموعه زندان ساری بیندازیم به یک خیانت تاریخی بر می خوریم که بنابر مصلحت های بسیار جریان آن مدفون اما پرونده بلاتکیف در دستگاههای قضایی دارد

میراث بزرگ عباس رجبی برای مردم ساری
ارتقاء محسوس تکنولوژی عمرانی در شهر:

بعد از آغاز به کار کارخانه تولید موزائیک در ابتدای سال که شهرداری ساری را در بخش پروژه های پیاده روسازی به خود کفایی 100 درصدی رسانده، تولید بتن Rcc با ویژگی های خاصی که دارد می تواند یکی از جذاب ترین خبرهای عمرانی شهر ساری در سال جاری باشد.

 

اخبار

ما که نمی دانیم کدام اتفاق را ملاک ارزیابی قرار دهیم و آیا دلخوش به شعار و جشن خودکفایی تولید گندم باشیم و یا افسوس ظرفیت های مغفول مانده تولیدات داخلی و وابستگی به گندم خارجی را قابل تأمل بدانیم!


 سخنگوی سازمان برنامه و بودجه اعلام کرده است: دومین مرحله کمک بلاعوض دولت امروز شنبه به حساب سرپرستان ۳ میلیون نیازمند شناسایی شده واریز می‌شود.

 این اقدام سازمان عمران در کاهش هزینه های اجرای پروژه مذکور اثری مستقیم خواهد داشت و حتی قابلیت عرضه در بازار فروش برای استفاده شهروندان ساروی و بخش های خصوصی نیز وجود دارد.


 از همه دستگاه های مرتبط خواهشمندیم که هر چه زودتر با این پیام رسان ها و شبکه های اجتماعی معاند برخورد جدی نمایند و فکری برای اینترنت ملی، شبکه ملی اطلاعات و پیام رسان های امن ایرانی داشته باشند.


 شواهد امر نشان می داد که این منطقه محل زندگی و رفت و آمد روزانه معتادان آنهم با شرایط سنی پائین است و می تواند فاجعه بزرگ انسانی و اجتماعی در مازندران به شمار آید.


  امیرحسین وفائی نژاد از بازیکنان جوان ساروی که در لیگ امیدهای کشورمان برای تیم قارن ساری بازی می کند در این پیکارها بسیار خوش درخشید. به عنوان پدیده جدید فوتبال کشورمان هم معرفی شد.

 

  آمارهای بانک مرکزی نشان می‌دهد میزان مانده تسهیلات بانکی در پایان آذر ۹۸ به ۱۷ هزار و ۴۰۹ هزار میلیارد ریال رسیده که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۲۳ درصد رشد داشته است.


  مدیرعامل شرکت گاز مازندران گفت: پیمانکاران با رعایت پروتکل ها و ضوابط بهداشتی و ایمنی فعالیت خود را آغاز نمایند تا ضمن از سرگیری روند توسعه گازرسانی با نظارت واحد HSE سلامت کارگران نیز حفظ شود.

 


 تغییر و تحولات در بافت های شهری امری اجتناب ناپذیر بوده که یکی از این تحولات فرسودگی بافت ها باگذشت زمان است؛ بافتهای فرسوده شهری اگرچه به خودی خود به عنوان یک دغدغه شهری مطرح می باشد

  معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری مازندران گفت: با پیگیری‌های استانداری آگهی فروش سهام شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران در حال حاضر لغو شده است.


 احترام به این زحمتکش جبهه سلامت و بهداشت امری واجب است چرا که با تلاش شبانه روزی آنها است که شهرهای ما پاکیزه و از انباشت زباله و مخاطرات آن جلوگیری می شود.


 سیاوش رضوانی با بیان اینکه سال گذشته، سال موفقیت های این بندر در اقتصاد منطقه و کشور بوده است از رشد ۱۵۴ درصدی صادرات و همچنین جهش بیش از ۲ برابری ترانزیت خارجی کالا از آغاز سال جاری تا کنون نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داد.

 مدیر کل دفتر شهری و امور شوراهای استانداری مازندران افزود:سازمان آتش نشانی شهرداری ساری و دیگر سازمان های اتش نشانی شهرهای استان با هدف حفظ سلامت شهروندان و جلوگیری از انتشار ویروس کرونا هر روزه شهر را ضد عفونی کردند.

 
ظرفیت های شاخص و بی مهری مسئولان:

 در چند سال اخیر سرما موجب نابودی بسیاری از سردرختی ها شده بود و علیرغم وعده های متعدد آقایان برای جبران خسارات کشاورزان، این مسئله ترتیب اثر داده نشد.

  یک کارشناس اقتصادی با بیان اینکه شیوع کرونا فرصتی برای تقویت اقتصاد هوشمند در  کسب‌وکارهای آنلاین است، راهکارهایی برای نجات اقتصاد از کرونا ارائه داد.

 


2 1 3 4 5 6 7
نظرسنجی
آیا اخبار شمال تایم مورد رضایت شما است؟

بله اخبار متنوع و مطالب جالبی دارد
خیر مطالب بی محتوا و اخبار بیات است

پیوندها