چهارشنبه 24 مهر 1398
  • ما مِن أَحَدٍ يَتيهُ إِلاّ مِن ذِلَّةٍ يَجِدُها فى نَفسِهِ؛ هيچ كس نيست كه تكبّر ورزد، مگر بر اثر خوارى و حقارتى است كه در خود مى بيند.
اخبار ویژه | آرشیو
8 سال نخبه کشی در ساری
تاریخ فراموش نمی کند:

 اگر در طی این سالها شهرداری ساری به جای نفله پروری، از مدیران و نیروهای متخصص در بدنه استفاده می کرد و این دستگاه اجرایی حزبی و سلیقه محورانه مدیریت نمی شد...


مجلس صادق می‌خواهیم

  ما مجلسی می‌خواهیم که در تراز انقلاب اسلامی باشد و مجلس در تراز انقلاب اسلامی و در شأن ملت ایران مجلسی است که هیچ لایه و سطح مبهمی در عملکرد و مواضع خود نداشته باشد و در حقیقت باید بگوییم ما "مجلس صادق" و "مجلس مردم سالار"می‌خواهیم.

 

 

شهرداری ساری روی خط بحران!

 باید توجه داست که در این ارتباط علاوه بر شهرداری، شورای شهر، عباس رجبی و مردم این شهر نیز از آینده ای نامشخص سخن می گویند و معلوم نیست چرا بروکراسی اداری روند تأئید انتخاب رجبی اینقدر به طول انجامیده است!


چرا تختی سازی از قهرمانان جوان؟!

 برپایه این تحلیل خبری باید اذعان داشت تختی سازی از چهره های جوان ورزشی خدمت به این قهرمانان نیست قهرمانانی که هیچ یک از صفات جهان پهلوانی را نتوانسته اند در زندگی خصوصی و اجتماعی و ورزشی به نمایش بگذارند چگونه اصرار به تختی سازی از شخصیت آنها داریم؟!


دکتر قاسمی نماینده ای پرتلاش در پارلمان شهری

 ما در این گزارش هیچ پیش داوری و یا قضاوتی در خصوص چگونگی واگذاری کمیسیون های شورای شهر ساری به منتخبین نداریم و بی شک هر تصمیمی با نظرات جمعی صورت می گیرد اما باید توجه داشت که...

اخبار

 همزمان با آغاز هفته دولت سیاوش رضوانی مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندرامیرآباد به همراه احمد حسین زادگان استاندار مازندران و جمعی از مدیران کل استانی و ستادی استان با حضور بر سر مزار شهیدان ضمن عطر افشانی و غبارروبی  ، بر پایبندی به آرمان های شهدای انقلاب اسلامی ایران تأکید کردند.

  به راستی فراموش کرده اند جاده هایی که امروز حنجره هایشان را برای مرمت و اتمام استانداردش پاره می کنند همان پروژه هایی است که صدها مقاله جهت لاپوشانی کاهلی تصمیم سازانش قلمی نموده بودند.


 انصاری با بیان اینکه در این طرح سه هدف را دنبال می کنیم، گفت: هدف اول این طرح، پوشش دولتی و غیردولتی بود که پوشش دولتی انجام شده و غیر دولتی را نیز با نسخه نویسی و نسخه پیچی دنبال می کنیم.


 در محور اهمیت این موفقیت برای ورزش مازندران جالب است بدانیم دماوند به عنوان بزرگترین قله استان مازندران و ایران به ثبت ملی رسیده و در ثبت جهانی آن نیز محتمل است.

 مسابقات قهرمانی کشتی آزاد و فرنگی نونهالان مازندران با حضور 400 کشتی گیر در قالب 38 تیم به میزبانی هیئت کشتی ساری برگزار شد که در پایان این رقابت در کشتی آزاد تیم جویبار با 132 امتیاز اول، ساری با 131 دوم، قائم شهر با 120 امتیاز سوم شدند 

 مدیرکل محیط زیست استان مازندران با بیان اینکه صنعت باید در جای خود مستقر باشد و کمترین نقطه تخریبی را داشته باشد، افزود: در جهت حفظ محیط زیست باید برای استقرار صنایع ارزش گذاری اقتصادی انجام شود. 

 


 نقد باید منصفانه باشد نه به قصد تخریب بیان شود رعایت انصاف وعدالت در نقد،حتی برای دشمن لازم است به هیچ وجه انتقاد کردن را مخالفت وضدیت نمی دانیم اما انتقاد باید در چارچوب اصول باشد 

  جدیدترین بررسی منتشره نشان می‌دهد از میان ۱۷ کشوری که به سوی بحران آب پیش می‌روند ۱۲ کشور در خاورمیانه و شمال آفریقا قرار دارند که ایران هم در میان آنها حضور دارد.

 رضی در ساماندهی برگزاری مراسم و مجالس ملی و مذهبی و گرامیداشت یاد پیشکسوتان فوتبال مازندران و مسابقات فوتبال یادواره شهدا، عملکردی قابل قبول داشته و حُسن سلیقه وی در مناسبات اجتماعی با خانواده های معظم شهدا، آزادگان و جانبازان نیز قابل توجه بوده است.


 آقای استاندار چرا رقم صحیحی از میزان بدهی شهرداری و تخلفات مالی اعلام نمی شود و چرا اخبار موثقی از پرونده برخی از مدیران شهرداری در تهران اعلام نمی گردد؟!


معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری :

 راز جویان تصریح کرد : استان مازندران بیشترین پیشرفت را در بازسازی واحدهای مسکونی مناطق سیل زده داشته است که می تواند بیانگر عملکرد مدیران استانی در مدیریت  بحران سیل باشد 

 مدیربنادرودریانوردی ومنطقه ویژه اقتصادی امیرآباد در پیام خود به مناسبت روز خبرنگار ، خبرنگاران این مرزوبوم را وارثان و صاحبان قلمی دانست که دربازتاب رویدادها ، از جان خود برای روشن نگه داشتن چراغ اطلاع رسانی دریغ نمی کنند.

 

 مقرر شد هیئت ورزش همگانی پیاده روی خانوادگی نشاط اجتماعی، تدوین سیاست های راهبردی وزارت ورزش جوانان در سال 98 ، ورزش محلات، ورزش ادارات، ورزش روستایی، ورزش های بومی محلی، طرح تابستان ورزشی، کشتی لوچو، ارتقاء سلامت خانواده، ورزش های ساحلی در همه شهرهای استان احیاء شود.

 متاسفانه سارویها در استقبال از قهرمانان و مربیان بسیار ضعیف ظاهر می شوند. در بعضی از موارد در اتاق فرماندار از قهرمانان افتخار آفرین استقبال می شود.

خانواده بزرگ شهرداری بازهم کنار هم:

 خانواده بزرگ شهرداری و مردم این شهر واکنش های جالب توجهی نسبت به این انتخاب داشتند و به خصوص کارگران شهرداری و پرسنل این دستگاه اجرایی معتقدند شهرداری دارای مدیران و نیروهای توانمندی از بدنه خود است که می توانند براحتی این نهاد را مدیریت کنند.

2 1 3 4 5 6 7
نظرسنجی
آیا اخبار شمال تایم مورد رضایت شما است؟

بله اخبار متنوع و مطالب جالبی دارد
خیر مطالب بی محتوا و اخبار بیات است

پیوندها