شنبه 25 مرداد 1399
  • ما مِن أَحَدٍ يَتيهُ إِلاّ مِن ذِلَّةٍ يَجِدُها فى نَفسِهِ؛ هيچ كس نيست كه تكبّر ورزد، مگر بر اثر خوارى و حقارتى است كه در خود مى بيند.
اخبار ویژه | آرشیو
ساروی ها چشم انتظار عیدی قوه قضائیه
تعجیل در صدور حکم مختلسین شهرداری ساری:

 در تحلیل این گفتار باید اشاره کنیم که 5 سال قبل که یک نماینده از سوی وزیر کشور خواستار اعزام بازرسان به شهرداری ساری شد؛ بازرسان وقت به مدیران شهرداری گفتند که ما مقصر نیستیم و مجبوریم کار خود را انجام دهیم؛ شما طوری شرایط را فراهم کنید که ما حرفی برای گفتن نداشته باشیم!


چه کسی مدیر کل ورزش و جوانان مازندران می شود؟

 این روزها در محافل ورزشی مازندران، بحث انتصاب مدیرکل ورزش و جوانان استان بسیار داغ و پرهیجان شده است.

سید علی حجازی مظلوم ترین و پاکدست ترین شهردار طول تاریخ ساری

 هرچند جریانات همسوی این جماعت نیز بستر ساز مرگ مرحوم سید میرصالح صالحی نیا بودند و باید صراحتاً برای همه اعضای عزل کننده سید علی حجازی در زمان وقت، سهمی نسبی در پیدایش اختلاس های گسترده شهرداری ساری دوره عملگرایی متصور بود.


ماجرای قرارداد ۲۰ ساله ایران و روسیه چیست؟

 به‌نظر می‌آید که این قرارداد کشورهای غربی به‌ویژه آمریکایی‌ها را آشفته کند. آنها بار اول هم که چنین توافقی بسته شد با آن مخالفت کردند. به‌نظر می‌رسد با توجه به پیچیده‌تر شدن وضعیت بین تهران و واشنگتن، این‌بار مخالفت‌ها جنبه جدی‌تری داشته باشد.

تصویری از دولت بدون قدرت

 یک تحلیلگر مسائل سیاسی و اجتماعی نوشت: مردم باور می‌کنند که یک عده بازرگان در حال صادر کردن ثروت کشور به خارج بدون بازگرداندن ارز آن هستند و این کار نیز از نظر حکومت برخلاف قانون است ولی دولت حتی نمی‌تواند آنان را مجبور به انجام این کار کند.

اخبار

 این شرایط بد و نابسامان خانه کشتی استان نشان از بی توجی مطلق مسئولین استانی به ورزش آبا و اجدادی مازنی هاست و ضرورت دارد با ورود همه ارگانها شرایط و بستر مناسبی برای کشتی مازندران صورت گیرد.


 آب روستای زینوند که از طریق مجتمع آبرسانی شهید اسفندیاری نکا تامین می شود دارای دو مخزن هوایی و زمینی به ظرفیت 100 هزار لیتر در محل می باشد که در صورت مدیریت صحیح همانند گذشته، هیچگاه دچار چنین مشکلات حادی نمی شد.


 دکتر گوهردهی رئیس هیات پزشکی ورزش مازندران از شرایط قرمز بسیاری از شهرهای مازندران در بحران کرونا از همه مسئولین ادارات ورزش هیات ها و مربیان درخواست اجرای مقررات در ورزش استان کرد.

نماینده مقام معظم رهبری در مازندران تأکید کرد:

 وی با اشاره به اینکه باید به خوبی از ظرفیت های سازمان عمران در پروژه های عمرانی شهر ساری استفاده شود، بیان داشت: مرکز استان باید آبرومند باشد و انشالله با رفع مسائل و مشکلات و با تلاش های بیشتر شما جوانان شاهد اتفاق های خوبی درآینده این شهر باشیم.

 اما دیگر اقدامی که برای بازنشسته‌ها در ماه‌های اخیر پیش‌بینی شده مربوط به پاداش پایان خدمت آنها است که سازمان برنامه و بودجه قول داده است تا حداکثر مهرماه پاداش پایان خدمت همه بازنشستگان را پرداخت کند.

 کرمانیان اظهار کرد: برگزاری یکپارچه آزمون به صورت مجازی و با کمک سامانه الکترونیکی سازمان مرکزی دانشگاه آزاد موفقیت مهم دیگری برای این‌ دانشگاه است.


 لاری ادامه داد: متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۱۹۴ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۱۲ هزار و ۸۲۹ نفر رسید.


اعلام رضایتمندی نمایندگان مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی از روند پیشرفت نیروگاه زباله سوز ساری؛

 وعده بهره برداری نیروگاه زباله سوز ساری که چندین سال به طول انجامیده و به عنوان مطالبه مردم مرکز مازندران سالها در ابهام مانده بود،  طی چند ماه اخیر با تاکید عباس رجبی مدیریت جدید شهری روند رو به رشد به خود گرفت و امروز هم در بازدید نمایندگان مردم شهرستان های ساری و میاندرود در خانه ملت  از این پروژه ، روند اجرایی کار، مطلوب ارزیابی شد .

  مدیرعامل فرا بورس ایران گفت: بازدهی بیش از ۱۶۰ درصد در بورس را تجربه کرده‌ایم و ارزش بازاری و ثروت عموم مردم در بورس به ۷ هزار و ۷۰۰ تریلیون تومان رسیده است.

 از احمد حسین زادگان استاندار مازندران و نماینده ارشد دولت که خود از خاک خوردگان کشتی است و همچنین مرد اول ورزش استان حاج حبیب حسین زادگان انتظار میرود بستر مناسبی را برای تحقق اهداف مرد نقره ای ورزش کشور فراهم نموده و یاری گر او در شکوفایی کشتی مازندران باشند.


  مدیرکل انتقال خون مازندران با تاکید بر تقویت حضور افراد بهبودیافته کرونایی برای اهدای پلاسمای خون، گفت: تاکنون ۹۶ بهبود یافته کرونایی مازندران نسبت به اهدای پلاسمای خون اقدام کردند.

 

 محمدی تاکامی از پروژه بزرگ پل تا پل نیز به عنوان یکی از طرح های مهم مدیریت شهری در مرکز استان یاد کرد و بیان داشت: کاربری های متعددی که در این پروژه تعریف می شود فضایی جذّاب و توسعه یافته برای مردم ایجاد خواهد کرد.

 


 رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت مازندران با اشاره به اینکه اقتصاد کشور امروز به جای دلار باید با طلا ساماندهی شود گفت: در برهه کنونی، سیاست‌های ارزی کشور نیازمند بازنگری است.


 
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بابل:

 دکتر مصطفی جوانیان معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بابل با اشاره به اینکه پاندمی ناشی از کرونا در صورت عدم توليد واكسن موثر ، مي تواند تا 2 سال طول بكشد، و در طی  این مدت افراد مستعد شانس ابتلا به این بیماری را دارند، گفت: مردم مي توانند با رعایت پروتکل های بهداشتی فعالیت های معمول خود را داشته و از انتقال و انتشار بیماری جلوگیری نمایند.

  سرپرست شیلات مازندران گفت: تا پایان مردادماه ۱۰۵ میلیون قطعه بچه ماهی با کمک شرکت ها و اتحادیه ها در رودخانه های منتهی به دریا در استان رهاسازی می شود.

 

2 1 3 4 5 6 7
نظرسنجی
آیا اخبار شمال تایم مورد رضایت شما است؟

بله اخبار متنوع و مطالب جالبی دارد
خیر مطالب بی محتوا و اخبار بیات است

پیوندها