شنبه 25 مرداد 1399
  • ما مِن أَحَدٍ يَتيهُ إِلاّ مِن ذِلَّةٍ يَجِدُها فى نَفسِهِ؛ هيچ كس نيست كه تكبّر ورزد، مگر بر اثر خوارى و حقارتى است كه در خود مى بيند.
اخبار ویژه | آرشیو
ساروی ها چشم انتظار عیدی قوه قضائیه
تعجیل در صدور حکم مختلسین شهرداری ساری:

 در تحلیل این گفتار باید اشاره کنیم که 5 سال قبل که یک نماینده از سوی وزیر کشور خواستار اعزام بازرسان به شهرداری ساری شد؛ بازرسان وقت به مدیران شهرداری گفتند که ما مقصر نیستیم و مجبوریم کار خود را انجام دهیم؛ شما طوری شرایط را فراهم کنید که ما حرفی برای گفتن نداشته باشیم!


چه کسی مدیر کل ورزش و جوانان مازندران می شود؟

 این روزها در محافل ورزشی مازندران، بحث انتصاب مدیرکل ورزش و جوانان استان بسیار داغ و پرهیجان شده است.

سید علی حجازی مظلوم ترین و پاکدست ترین شهردار طول تاریخ ساری

 هرچند جریانات همسوی این جماعت نیز بستر ساز مرگ مرحوم سید میرصالح صالحی نیا بودند و باید صراحتاً برای همه اعضای عزل کننده سید علی حجازی در زمان وقت، سهمی نسبی در پیدایش اختلاس های گسترده شهرداری ساری دوره عملگرایی متصور بود.


ماجرای قرارداد ۲۰ ساله ایران و روسیه چیست؟

 به‌نظر می‌آید که این قرارداد کشورهای غربی به‌ویژه آمریکایی‌ها را آشفته کند. آنها بار اول هم که چنین توافقی بسته شد با آن مخالفت کردند. به‌نظر می‌رسد با توجه به پیچیده‌تر شدن وضعیت بین تهران و واشنگتن، این‌بار مخالفت‌ها جنبه جدی‌تری داشته باشد.

تصویری از دولت بدون قدرت

 یک تحلیلگر مسائل سیاسی و اجتماعی نوشت: مردم باور می‌کنند که یک عده بازرگان در حال صادر کردن ثروت کشور به خارج بدون بازگرداندن ارز آن هستند و این کار نیز از نظر حکومت برخلاف قانون است ولی دولت حتی نمی‌تواند آنان را مجبور به انجام این کار کند.

اخبار
کوروش یوسفی عضو شورای شهر مطرح کرد:

 کوروش یوسفی از رئیس سازمان عمران به عنوان مدیری با انگیزه و متخصص یاد و خاطر نشان کرد: وی دارای سلامت کاری در مدیریت این سازمان است و طی این مدت نیز نشان داده که مجموعه مدیریت شهری می تواند به جوانان در ایفای مسئولیت ها بیشتر از همیشه اعتماد کند.


مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران خبر داد:

 زارع به نقش تئاتر در کاهش آسیب‌های اجتماعی اشاره کرد و گفت: کرونا تئاتری‌های استان را با مشکل مواجه کرد و تمام توان خود را به کاربستیم فقط دو تا سه میلیون تومان توانستیم کمک کنیم.

 رقمی که در تاریخ فعالیت بازار سرمایه در ایران بی‌سابقه است. طبق‌ آمارهای مستند، در طول ۱۰۰ روز سپری‌شده از امسال، به‌طور میانگین، در هر روز، ۸۲۰ هزار نفر در بورس و فرابورس به مبادله سهام پرداخته‌اند. 

شهردار ساری:

 شهردار ساری اخلاق مداری، تعهد سازمانی و پای کار بودن را از خصایصی عنوان کرد که می تواند در ارتقای افراد در حوزه ی فعالیتشان اثرگذار باشد؛ رهبر معظم انقلاب(مدّظله‌العالی) نیز بارها در بیاناتشان فرمودند: تربیت اسلامی و انقلابی زن مسلمان، مایه‏ افتخار و مباهات جمهوری اسلامی است. ما به زنان مسلمان خودمان افتخار می‏کنیم.

 


  با تصمیم اعضای هیئت مدیره خانه در دوره هشتم، راحله حاجیان از چهره های مطرح و پیشکسوت رسانه ای استان به نمایندگی منطقه یک شامل شهرستان های ساری، میاندورود، نکا، بهشهر و گلوگاه منصوب شد.

 

 رئیس کل دادگستری مازندران با اشاره به اینکه مواد مخدر عامل بسیاری از جرائم است گفت: باید چنان تلاش و برنامه‌ریزی کرد که دیگر دانش‌آموز، دانشجو و یا بانوی معتاد در جامعه نداشته باشیم

مدیر کل ورزش و جوانان استان:

 مدیرکل ورزش و جوانان مازندران با اشاره به اینکه این استان مهد کشتی کشور است گفت: یک سوم مدال‌های کسب شده رشته کشتی مربوط به ورزشکاران مازنی است.


  فرمانده سپاه استان مازندران از برگزاری چهارمین مرحله از رزمایش کمک‌های مومنانه همزمان با دهه کرامت در استان خبر داد و گفت:کمک‌های مومنانه همچنان ادامه دارد.


نماینده مردم نور و محمودآباد در مجلس شورای اسلامی :

  نماینده مردم شهرستان های نور و محمودآباد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به مطالبه مردم برای تامین زیرساخت های اصلی در مناطق روستایی استان مازندران گفت: برای تسریع در توسعه و پیشرفت مناطق روستایی، ایجاد زیرساخت های مناسب و پروژه گاز رسانی به مناطق روستایی در اولویت قرار دارد.

 


  وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در خصوص تسهیلات وام یک میلیون تومانی ۹۱۰ هزار متقاضی که کد ملی خود را به صورت اشتباه وارد سامانه کرده بودند توضیحاتی ارائه کرد.


 مجلس یازدهم در حالی شروع بکار کرد که اسفند ۹۸ پاییزی غم انگیز برای نمایندگان دوره دهم استان مازندران در مجلس شورای اسلامی بوده است، به طوریکه هر ۱۲ نماینده از راهیابی مجدد به خانه ملت بازماندند و در این بین ۳ نفر به دلیل رد صلاحیت‌ از حضور در انتخابات بازماندند

 مهرجو ادامه داد: در بازه های زمانی مختلف، مردم، تشکل‌های دانشجویی انقلابی استان مازندران به ویژه بسیج دانشجویی طی چندین مرحله مطالبه‌ از مسئولین مربوطه شهرستانی و اکنون با استاندار را انجام داده است.


 آنچه که قابل تقدیر در این انتخابات بود حضور فعال و پاک داوطلبان انتخابات ریاست هیات کشتی اما اراده استانداری، رجال سیاسی، فدراسیون کشتی در معرفی عسگری محمدیان با موفقیت خاتمه یافت. 


 شهردار ساری با بیان اینکه شهرداری آمادگی دارد در احیای موقوفات کنار اوقاف باشد، افزود: احیای موقوفات موجب بازگرداندن عواید آن موقوفه به جامعه و خود مردم می‌شود.


 در عمل مازندران در مکان آخر فقر امکانات و اعتبارات ورزشی در کسب عناوین قهرمانی در صدر جدول همه استانها نمایندگان مردم مازندران با شعارهای ورزشی جلب آرا می کنند 

3 2 1 4 5 6 7 8
نظرسنجی
آیا اخبار شمال تایم مورد رضایت شما است؟

بله اخبار متنوع و مطالب جالبی دارد
خیر مطالب بی محتوا و اخبار بیات است

پیوندها