دوشنبه 27 خرداد 1398
  • ما مِن أَحَدٍ يَتيهُ إِلاّ مِن ذِلَّةٍ يَجِدُها فى نَفسِهِ؛ هيچ كس نيست كه تكبّر ورزد، مگر بر اثر خوارى و حقارتى است كه در خود مى بيند.
اخبار ویژه | آرشیو
 نقش نمایندگان مردم در کمک به ورزش مازندران!؟!

 آقایان نمایندگان چه خدماتی به ورزش مازندران داشته اند. ارومیه، تهران، مشهد، خوزستان، همدان، رشت، گرگان، اهواز، اراک و قم همه مراکز استانها از شرایط عالی میزبانی مسابقات مختلف بهره مند بوده و هستند.


کاسبی جدید کارمندهای رسمی

این افراد تاکید داشتند کسانی که معرفی نامه‌ها را صادر می‌کنند راه در رو آن را نیز بلد هستند و اگر مشکلی در استعلام آن به وجود بیاید تمام مشکلات متوجه فرد وام گیرنده است.

اصیل بودن بین این همه دروغ / اُستاندار امیدآفرین

 نقد مغرضانه جایگاهی در جامعه امروز ندارد لذا در شرایطی که روزهای سختی از لحاظ اقتصادی بر مردم ما میگذرد پاک کردن اشک های دختر تنکابنی با بازگشت مجدد پدرش به سرکار می توانست بهترین اتفاق ممکن‌ باشد 

 مهندس فرزانه و جلب رضايت پرسنل
شهرداری ساری در مسیر آرامش:

 شهردار خوب شهرداري است كه در اولين گام به دنبال ايجاد فضاي آرامش در شهر و شهرداري براي خدمات رساني بهتر باشد كه انصافا در اين مدت كوتاه خوب عمل كرده است و در جلب رضايت پرسنل توفيقات خوبي داشته است.


«عبوری» فقط یک نام نیست
ساری چگونه ساری شد؟

 حدود 81 ماه شهردار ساری بود. در این مدت هم پروژه‌های بسیاری را تعریف و اجرا کرد و هم تفکر زیبایی را در خدمت‌رسانی بی‌منت از خود به یادگار گذاشت. او به‌طورجدی و باغیرتی مثال‌زدنی مسجد جامع را در سریع‌ترین زمان بازسازی کرد

اخبار

 فرمانده انتظامی مازندران افزود: برابر اعلام کارشناسان امر ارزش ریالی زمین‌های آزادسازی شده بالغ بر 453 میلیارد و 261 میلیون ریال اعلام شده است.

ناگفته های کارشناس برجسته رسانه ای:

 بسیاری از افراد قول مبارزه با تخلفات را داده اند اما در عمل خودشان آلوده شده و مردم را رها کردند آنها بیت المال را فدا، به تنها موضوعی که توجه نکردند مصالح کشور و مردم بوده است.

 در خصوص عدم پرداخت دیرکرد در صورت تاخیر در پرداخت بیش از یک ماه نیز تخلف سازمان برنامه و بودجه؛ به علت عدم رعایت این موضوع در لوایح بودجه سالیانه و به ویژه پس از تاکید آن در قانون برنامه ششم توسعه، محرز است.


وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه بانک مرکزی بخشنامه افزایش وام ساخت مسکن به 100 میلیون تومان را به بانک مسکن ابلاغ کرده است تاکید کرد: یکی دیگر از برنامه‌های ما برای مدیریت عرضه و تقاضا، استفاده از کارت اعتباری مصالح است 

 موقر با بیان اینکه راهیان نور بستری عظیم و یک بعد معنوی و فرهنگی عالی در سطح جامعه است، گفت: اردوی راهیان نور بستری جهت حفظ پاسداشت یاد و خاطره همه شهدای عملیات در هشت سال دفاع مقدس بوده تا به نسل آینده انتقال دهیم.


 اکبری گفت: جمعیت هلال احمر مازندران در چهار سال متوالی گذشته همواره عنوان برتر کشوری را در اجرای طرح نوروزی  به‌دست آورده که این مهم نشان دهنده توان عملیاتی بالای هلال احمر استان است.


 حضور مستقیم موجران در بازار اجاره ویلا سبب شده ابعاد این بازار نسبت به سال‌های گذشته گسترده‌تر شود. ارزیابی فایل‌های موتورهای جست‌وجوی ویلا نیز حاکی است، در حال حاضر بیش از ۸۰ درصد از فایل‌های این سایت‌ها از سوی مالکان معرفی شده و

تمرکز بر توسعه ساری:

 امروز شهرداری و شهر ساری به افق های وسیع تری در حوزه عمران و آبادانی می اندیشد و این خاستگاه عمومی مردم مرکز استان، جز با ایجاد روحیه خودباوری و تزریق انگیزش از سوی شهردار جوان ساری محقق نمی شد.


 مدیر پروژه پرونده الکترونیک سلامت وزارت بهداشت افزود : باید بابت کار تیمی خوب و همدلی قابل توجه در این دانشگاه از رییس محترم دانشگاه علوم پزشکی مازندران تشکر کنم.


 مهندس نظری رئیس شورای حمل و نقل استان تصریح نمود : باتوجه به ورود گردشگران و مسافرین به استان و حجم بالای تردد و ترافیک در راههای مواصلاتی این استان می طلبد تا اقدامات گسترده و بهنگامی درخصوص ایمن سازی و آرام سازی ترافیک صورت گیرد

این پدر شهیدان عبوری در واحدهای مختلف شهرداری، یاری رسان حل مشکلات مردم و حامی مدیران شهری در نزد مسئولین کشوری بوده است.


 مسئولان سمنانی می گویند ما آب نداریم پس ساخت چندین سد برای چیست؟ اگر آب ندارند با کدام آب می خواهند سد را آبگیری کنند. تاریخ و تجربه نشان داده آنها نردبان ها را ساختند تا به پشت بام آبی دیگران برسند.

 جاده حسین آباد به بندر امیرآباد به طول 20 کیلومتر است که تا کنون 12 کیلومتر با هزینه 17 میلیارد تومان به اتمام و بهره برداری رسیده است و 8 کیلومتر باقی مانده که به 10 میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد.

 محمدزاده با بیان اینکه ۵ مرکز معاینه فنی خودرو به صورت مستمر آماده خدمت رسانی به مسافران هستند،افزود: ۴۵ دوربین نظارت تصویری تمامی محورها را رصد می کنند. 

 


 ابراهیمی گفت: رسانه‌ها در زمینه درونی کردن ارزش‌های انقلاب اسلامی و پیوند به نسل‌های جدید که فضای جنگ را ندیدند نقش مهمی دارند.


3 2 1 4 5 6 7 8
نظرسنجی
آیا اخبار شمال تایم مورد رضایت شما است؟

بله اخبار متنوع و مطالب جالبی دارد
خیر مطالب بی محتوا و اخبار بیات است

پیوندها