يكشنبه 24 آذر 1398
  • ما مِن أَحَدٍ يَتيهُ إِلاّ مِن ذِلَّةٍ يَجِدُها فى نَفسِهِ؛ هيچ كس نيست كه تكبّر ورزد، مگر بر اثر خوارى و حقارتى است كه در خود مى بيند.
اخبار ویژه | آرشیو
بیش از سی سال انتظار برای اجرای پروژه های ورزشی در مازندران

 احداث خانه تنیس، وزنه برداری، جودو، بوکس، سالن سرپوشیده دوومیدانی، نصب دیوار کوهنوردی، پیست دوچرخه سواریف پیست موتور و ماشین سواری تا این لحظه از اجرای این پروژه ها خبری نیست.

پیاده رو در تصرف بازاریان!

 از نکات بسیار مهم در صورت اعتراض عابر نسبت به سد معبر، مغازه دار طلبکار می شود و اظهار می کند که ایهاالناس ما اختیار جلوی مغازه خود را هم نداریم.


 با ویلموتس جایگاهی در فوتبال آسیا و دنیا نخواهیم داشت

 در رده بندی فوتبال آسیا و جهان نتیجه ای که در چهار بازی گذشته با این مربی گرفتیم با مربیان وطنی هم بهتر از این ها ظاهر می شدیم البته سالیان سال است که بودجه ما حیف و میل و ریخت و پاش مالی برای مربیان خارجی که در لیگ های داخلی تیم های ملی نوجوانان و جوانان امید می شود که داد همگان را درآورد.


آقای شهردار، با متخلّفان و کارشکنان برخورد کنید

 این تحلیل خبری اعتقاد دارد که شهردار ساری باید قاطعانه در برابر تخریب گرایان مغرض موضع گیری کند و مطمئن باشد مردم این شهر و دلسوزان منافع مردم حامی وی در دفاع از حق و حقوق عمومی هستند...


تعجیل در افتتاح و کلنگ زنی چرا؟!

 از همه این موضوعات بگذریم و آن را به دیده مثبت بنگریم از یک موضوع "تعجیل در افتتاح و کلنگ زنی" دستگاه های دولتی که منتقدان بسیاری دارد، نمی توان گذشت.


اخبار

 انتخابات شورای کارگری سازمان همیاری شهرداری های مازندران برگزار و کارکنان این سازمان نمایندگان خود را برای تصدی امور و رسیدگی به حل مشکلاتشان شناختند.


ناکارآمدی و بی تفاوتی:

 در سویی دیگر تیم کشتی فرنگی ساری در استان حتی به مقام دهم هم نمی رسد؟! یا انواع درگیری ها در مسابقات کشتی و فوتسال بانوان در کنار اعتراض شدید بسیاری از روسای هیئت های ورزشی به جهت باندبازی و سیاسی کاری ها گسترده از قبل شده و این ادعا وجود دارد که ورزش مرکز مازندران به ستاد تبلیغات انتخابات تبدیل شده است!


 طبق تبصره اصلاحی این مصوبه رانندگان دارای گواهینامه پایه سوم با وسایل نقلیه سواری در حوزه حمل و نقل عمومی در صورت سپری شدن دو سال از اخذ گواهینامه رانندگی پایه سوم و داشتن حداقل سن 23 سال تمام بلامانع است.

تبلور شایسته سالاری:

  حمید هاشمی در پنجمین نشست انتخاب شهردار آمل که امروز برگزار شد توانست با موافقت 6 نفر از اعضای شورای شهر به عنوان شهردار این شهرستان انتخاب شود.


 احمد اسدی  درباره پیش‌بینی وضعیت هوای مازندران در روزهای آینده گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، اظهار کرد: طی 24 ساعت بیشترین بارش از بازیارخیل ساری 18، بورخانی سوادکوه و نوشهر 10 میلی‌متر گزارش شد.


 گفتنی است مراسم دستجات سینه زنی سادات، نخل گردانی از دیگر آئین مذهبی این ایام تویه دروار است که به صورت باشکوه برگزار و حتی مردم اقصی نقاط کشور نیز برای تماشای این سنت زیبای دینی به تویه دروار می آیند.


  به این ترتیب به نظر می‌رسد با توجه به وضعیت ایران از یک سو و تغییرات رخ داده در امریکا از سوی دیگر و تحت تاثیر کاهش احتمال بروز جنگ تازه در منطقه، بازارهای جهانی طلا و سهام نیز آماده تطبیق خود با شرایط تازه شوند.


 عباس رجبی بیجاربنه که اکنون مدیرعامل سازمان پسماند شهرداری ساری بوده دارای سوابقی چون شهردار منطقه یک شهرداری ساری، مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک، مدیرعامل سازمان تاکسیرانی و سوابق متعددی در شهرداری ساری بوده است.


حفظ حاشیه امنیت برای اعضای متخلف شورای شهر:

 امام جمعه بابل  با اشاره به اینکه جای بسی تاسف است دستگاه قضایی حکم اقل اعضای شورای شهر بابل را اجرا نکرده است، گفت: جای سوال است دستگاهی در قوه قضاییه حکم صادر می کند و دستگاهی دیگر حکم را متوقف می کند، این تناقض حکم برای مردم پذیرفتنی نیست.


 با توجه به مصوبه اخیر شورای عالی هماهنگی اقتصادی مبنی بر کاهش سقف بودجه به ۳۸۶ هزار میلیارد تومان تا کنون جمع بندی لازم در این زمینه صورت نگرفته است.


 علی عباسی مدیرکل پزشکی قانونی مازندران با اشاره به اینکه راکبان موتورسیکلت در حوادث ترافیکی نقش نخست را در فوتی‌ها دارند اظهار داشت: متاسفانه این روند تصادفات فوتی در راکبان موتورسیکلت در استان با 45 مورد 25 درصد رشد را نشان می‌دهد.


 این استان همچنین در کشت میوه‌هایی نظیر هلو، شلیل، آلبالو، گیلاس، زردآلو، گردو نیز سرآمد تولیدات در اراضی زراعی و باغی است ولی متاسفانه شیوع کاشت این محصولات در کنار اراضی باغی سبب آفتی به نام مگس مدیترانه ای شده است.


 در کسب این موفقیت باید از تلاش و عملکرد موفق امین عابدیان سرمربی موفق تیم مازندران یاد کرد که با  14سال سابقه در امر هدایت ورزشکاران پاورلیفتینگ و رشته های مربوط نشان داده که در هر منصب ورزشی می تواند منشأ خدمات شایسته ای به ورزشکاران استان باشد.

 روزهای آغازین آخرین فصل تابستان با خنکای هوا مواجه شده و گرمای هوایی که در ماههای اخیر میهمان مازنی‌ها بوده از دیشب و امروز غرب و مرکز استان را بارانی کرده است تا جایی که این بارش‌ها سبب آبگرفتگی برخی معابر شهری شده است.


  بندر امیرآباد در جشنواره شهید رجایی استان مازندران که به مناسبت هفته دولت در ساری برگزار شد ، برای پنجمین سال متوالی ، رتبه نخست دستگاههای زیربنایی استان را کسب کرد.


3 2 1 4 5 6 7 8
نظرسنجی
آیا اخبار شمال تایم مورد رضایت شما است؟

بله اخبار متنوع و مطالب جالبی دارد
خیر مطالب بی محتوا و اخبار بیات است

پیوندها