چهارشنبه 24 مهر 1398
  • ما مِن أَحَدٍ يَتيهُ إِلاّ مِن ذِلَّةٍ يَجِدُها فى نَفسِهِ؛ هيچ كس نيست كه تكبّر ورزد، مگر بر اثر خوارى و حقارتى است كه در خود مى بيند.
اخبار ویژه | آرشیو
8 سال نخبه کشی در ساری
تاریخ فراموش نمی کند:

 اگر در طی این سالها شهرداری ساری به جای نفله پروری، از مدیران و نیروهای متخصص در بدنه استفاده می کرد و این دستگاه اجرایی حزبی و سلیقه محورانه مدیریت نمی شد...


مجلس صادق می‌خواهیم

  ما مجلسی می‌خواهیم که در تراز انقلاب اسلامی باشد و مجلس در تراز انقلاب اسلامی و در شأن ملت ایران مجلسی است که هیچ لایه و سطح مبهمی در عملکرد و مواضع خود نداشته باشد و در حقیقت باید بگوییم ما "مجلس صادق" و "مجلس مردم سالار"می‌خواهیم.

 

 

شهرداری ساری روی خط بحران!

 باید توجه داست که در این ارتباط علاوه بر شهرداری، شورای شهر، عباس رجبی و مردم این شهر نیز از آینده ای نامشخص سخن می گویند و معلوم نیست چرا بروکراسی اداری روند تأئید انتخاب رجبی اینقدر به طول انجامیده است!


چرا تختی سازی از قهرمانان جوان؟!

 برپایه این تحلیل خبری باید اذعان داشت تختی سازی از چهره های جوان ورزشی خدمت به این قهرمانان نیست قهرمانانی که هیچ یک از صفات جهان پهلوانی را نتوانسته اند در زندگی خصوصی و اجتماعی و ورزشی به نمایش بگذارند چگونه اصرار به تختی سازی از شخصیت آنها داریم؟!


دکتر قاسمی نماینده ای پرتلاش در پارلمان شهری

 ما در این گزارش هیچ پیش داوری و یا قضاوتی در خصوص چگونگی واگذاری کمیسیون های شورای شهر ساری به منتخبین نداریم و بی شک هر تصمیمی با نظرات جمعی صورت می گیرد اما باید توجه داشت که...

اخبار

  شرکت ایرانی مجری پروژه اسکله رو_رو ریلی بندرامیرآباد به همراه مشاور اروپایی خود برای هماهنگی برنامه های در دست اقدام تکمیل این اسکله در بندرامیرآباد حاضر و با مسئولین این بندر گفتگو کردند.

 


 مهندس مدینه در هیچ یک از شبهات مالی مدیریت شهری در ساری نقش نداشته و حمایت های معنوی و میدانی وی از دکتر عبوری یکی از بارزترین شاخصه های ایفای وظایف شورایی اش بوده است.


 در این مراسم  مسئولین شهرستانی واستانی ومقامات لشکری وکشوری وسپاه ناحیه مقاومت ،بسیجیان به همراه خانواده های معظم شهدا ودیگر اقشارولایتمدار وآحاد مردم دراین مراسم بزرگ حضور داشتند .

 

      

 این قانون در سال ۹۱ پیش‌بینی و تا سال ۹۶ فدراسیون‌ها را شامل نمی‌شد، از سال ۹۶ به دلیل عدم ارسال اظهارنامه مالیاتی فدراسیون‌ها نیز موظف به پرداخت شدند. همه فدراسیون‌ها دچار مشکل جدی شدند و درصد قابل توجهی به دلیل رقم بالای مالیاتی قابلیت پرداخت ندارند 

 احمد حسین زادگان در بخش دیگری از پیام خود ، روابط عمومی را تجمیع کننده همه ظرفیت های ممکن برای تحقق هدف گذاری های مجموعه خود توصیف کرد و بر تجهیز روابط عمومی ها به فناوری های نوین ، امکانات لازم و افزایش مشارکت عمومی برسایه باور مدیران تأکید کرد.

 

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران مطرح کرد:

  رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت: حوزه معاونت بهداشتی دانشگاه دربرگیرنده بزرگترین شبکه بهداشت کشور است که باید قدر آن را بدانیم و این دستاورد محصول تلاش تمام افرادی است که زحمات فراوانی در این حوزه کشیدند.


 قابل توجه است از نکات جالب توجه مدیریت عباس رجبی توجه ویژه او معیشت و رفاه پرسنل پرداخت حق و حقوق همه ویژهگی های مثبتش است رجبی در اثبات رویکردی مدیریتی اش نشان داده به همه مدیران وفادار بود و هم به بزرگان و پیشکسوتان شهرداری احترام تکریم دارد.


 اگرچه دلیری بارها و بارها اعلام کرده بود تا به ارمانهای مورد هدف باید تلاش بیشتری شود برتر بودن ساری در مازندران را هدف اصلی نمی دانست بلکه ساری را کلان شهر ورزشی کشور در نظر داشت.


اگر مالیات بر خانه‌های خالی با نرخ مؤثر اجرا شود تا مالکان و محتکران مجبور به عرضه واحدهای خود شوند، در این صورت وضعیت بازار مسکن بهبود می‌یابد.

‍ فرماندار شهرستان بابلسر:

 اسماعیل حسن زاده خاطر نشان کرد: به علت قطعی برق در سال گذشته، عملیات افزایش ولتاژ برق در دستور کار شهرستان قرار گرفت تا در فصل تابستان با کمترین میزان قطعی برق مواجه باشیم. لذا، با ادامه روند اجرای پروژه تعریض محور پدافند، سایر موارد نیز مرتفع خواهد شد.


 اگرچه با پیروزی انقلاب اسلامی ایران، نگاه ویژه ای به توسعه روستاهای کشور و استان شده و اکنون قریب به اتفاق روستاهای مازندران دارای آب، برق، تلفن، تلفن همراه و گاز طبیعی هستند ولی هنوز روستاهایی در مازندران وجود دارد که هنوز فاقد راه دسترسی ایمن برای عبور خودرو و انسان از آن هستند.

 صلاحی با بیان اینکه سازمان شهرداریها از طرح های درآمدزایی حمایت می‌کند، ادامه داد: شهرداریها با ارائه طرح درآمدزا  می‌توانند از تسهیلات کم بهره برای ایجاد درآمد پایدار استفاده کنند.


 نبايد به بهانه حمايت از يك مدير ساير مديران تضعيف و تخريب شوند .  بنده با صراحت اعلام ميكنم در بين مديران كنوني شهرداري افرادي هستند كه توان هم شهردار شدن را دارند و هم مديركل شدن ، حتي معاون استاندار شدن را هم داشته باشند . چرا اين همه بدنبال ايجاد هياهو  و ياس و نااميدي در شهرداري ساري هستند .


 نفتکش انگلیسی استینا امپرو  که به روایت منابع دریایی با «ردیاب خاموش» از مسیر خروجی خلیج فارس درحال ورود به این منطقه بود و احتمال بروز سانحه دریایی را بالا برده بود شب گذشته به درخواست سازمان بنادر و دریانودری توسط سپاه در تنگه هرمز توقیف شد.

وقتی جایگاه خانواده های شهدا کوچک شمرده شد:

 متأسفانه مخالفت بخشدار کلیجانرستاق را بیش از آنکه در وادی خلاء های قانونی واکاوی کنیم باید به بی توجهی و بی حرمتی وی به جایگاه شهدا و خانواده های آنها نسبت دهیم.


3 2 1 4 5 6 7 8
نظرسنجی
آیا اخبار شمال تایم مورد رضایت شما است؟

بله اخبار متنوع و مطالب جالبی دارد
خیر مطالب بی محتوا و اخبار بیات است

پیوندها