پنجشنبه 15 خرداد 1399
  • ما مِن أَحَدٍ يَتيهُ إِلاّ مِن ذِلَّةٍ يَجِدُها فى نَفسِهِ؛ هيچ كس نيست كه تكبّر ورزد، مگر بر اثر خوارى و حقارتى است كه در خود مى بيند.
اخبار ویژه | آرشیو
عزل و نصب مدیر کل در جهت تأمین منافع ورزش مازندران

 باید توجه داشت عده ای احترام به حسین زادگان را بر اساس میزان منافع خود لحاظ می کنند و زمانیکه این منافع قطع می شود به دنبال تخریب و تشکیل خانه توطئه می روند و عزل و نصب به جشن و یا مراسم عزای آنها تبدیل می شود.


اداره کل ورزش و جوانان مازندران مدافع حق و حقوق جامعه ورزشی

 این جریان های تخریب گر در فضاهای مجازی در حالی مهندسی شده انجام شده که بسیاری از قهرمانان، مربیان و مالکین اماکن ورزشی مازندران، به همت والای حسین زادگان و تیم مدیریتی ورزش استان اذعان دارند.


پادوهای غارتگرایی، مظلوم نمایان خبیث شهر ساری

 اگر به تاریخ گذشته سفر کنیم و نگاهی به وضعیت فروش زمین مجموعه زندان ساری بیندازیم به یک خیانت تاریخی بر می خوریم که بنابر مصلحت های بسیار جریان آن مدفون اما پرونده بلاتکیف در دستگاههای قضایی دارد

میراث بزرگ عباس رجبی برای مردم ساری
ارتقاء محسوس تکنولوژی عمرانی در شهر:

بعد از آغاز به کار کارخانه تولید موزائیک در ابتدای سال که شهرداری ساری را در بخش پروژه های پیاده روسازی به خود کفایی 100 درصدی رسانده، تولید بتن Rcc با ویژگی های خاصی که دارد می تواند یکی از جذاب ترین خبرهای عمرانی شهر ساری در سال جاری باشد.

 

اخبار

 متأسفانه بیماری کرونا ویروس همه فعالیت های ورزشی مازندران و سالن های ورزشی را به تعطیلی کشانده است.


خادمان یا خائنین، مسئله اینست:

در قدیم همه مهمانان عالیرتبه کشوری و استانی مهمانان منازل اعضای انجمن شهر بودند و نوعاً یکی از شاخص ترین مولفه های عضویت در انجمن شهر، بهره مندی از تمکن مالی برای منتخبین بود.

 نمکی ادامه داد: این کرونای جدید یک رفتار کاملاً متفاوت نسبت به کرونا‌های قبلی داشت و به نوعی دیگر بروز کرد و در پی آن در کشور چین کشتار مردم را در پی داشت.

 


 اصغر ثمربخش حدود چهار دهه به کشتی مازندران در جایگاه رئیس هیات و معاون اداره کل ورزش جوانان مازندران خدمت صادقانه نمود سرانجام برای برگزاری انتخابات ریاست هیات جدید کشتی مازندران استعفا داد اگر شرایط سنی او مانع از ادامه خدمت نبود وی در این دوره همچون چند دوره گذشته نفر اول مجمع می بود.


  کمربندی بزرگ تنکابن با تصمیم مسئولان شهرداری و شورای شهر تنکابن به نام مقام معظم رهبری ” امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) ” مزین شد.

عباس رجبی شهردار ساری ضمن قدردانی از رهنمودهای حضرت آیت الله محمدی لائینی نماینده ولی فقیه در استان در زمینه مقابله با ویروس کرونا ، اظهار داشت: 1500 نفر از همکارانم در مجموعه شهرداری ساری و سازمان های تابعه طی این مدت با جدیت، بی وقفه و تعطیل ناپذیر در زمینه مقابله با ویروس کرونا فعالیت دارند.

 


 رئیس سازمان برنامه و بودجه از پرداخت بخشی از بدهی دولت به سازمان تامین اجتماعی با هدف همسان سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی خبر داد.

 

در گزارشی دیده شد که مأمور رأهنمایی رانندگی به یکی از مالکین خودروها گفت: فیش آب و برق و گواهینامه و کارت خودرو را به رویت وی برساند تا از بومی بودنش مطمئن شود!

 در این ارتباط می شد در هر محله ای که این اماکن مذهبی قرار دارد با استقرار یک تیم پزشکی نسبت به ویزیت رایگان مردم و راهنمایی ها و اقدامات پزشکی اقدام کرد.


 این اقدام شایان شهرداری ساری مورد توجه افکار عمومی این شهر قرار گرفت و در کنار رجبی باید از تلاش های مرتضی عطائی شهردار منطقه 2 نیز به نیکی یاد کنیم که در سلسله عملیات بازسازی این میدان عملکردی قابل ستایش داشته است 

 در این پیش‌نویس برای بهبود محیط کسب‌وکار، مالیات حق تمبر لغو شده و علاوه براین، نرخ مالیات شرکت‌ها از ۲۵ درصد به ۱۰ درصد کاهش یافته و در مقابل آن مالیات بر سود سهام و سهام‌الشرکه وضع شده است.
 
 

 متأسفانه اینگونه تصور می شود که بیشتر مفسدان اقتصادی اسپانسرهای مالی برخی از مداحان سرشناس کشورمان هستند که برای تصدیق موضوع از حسین هدایتی، بابک زنجانی، شهرام جزایری و ... یاد می کنیم 

 در بیش از چهار دهه استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی، زنان و مردان شریف مان با همکاری و همدلی، توکل به الطاف الهی و در پرتو مقام عظمای ولایت فقیه و تلاش دولت ها، همواره در عرصه‌های گوناگون پرچم مقدس کشورمان را به اهتزاز درآوردند 


 وی سابقه سرپرستی تیم های مازندرانی همچون نساجی قائمشهر، سایپا شمال و ... را در لیگ های مختلف داشته و در بسیاری از فدراسیون ها نیز مسئولیت هایی را تجربه کرده است.


 این عضو شورای شهر ادامه داد: علاوه بر ریخت و پاش های متعدد در مدیریت قبلی شهرداری، متأسفانه آقایان هنوز از این نهاد دل نکنده اند و همچنان به دنبال راهکارهای برای ادامه چپاول های خود هستند چرا که این 8 سال به آنها بسیار چسبید...


3 2 1 4 5 6 7 8
نظرسنجی
آیا اخبار شمال تایم مورد رضایت شما است؟

بله اخبار متنوع و مطالب جالبی دارد
خیر مطالب بی محتوا و اخبار بیات است

پیوندها