پنجشنبه 15 خرداد 1399
  • ما مِن أَحَدٍ يَتيهُ إِلاّ مِن ذِلَّةٍ يَجِدُها فى نَفسِهِ؛ هيچ كس نيست كه تكبّر ورزد، مگر بر اثر خوارى و حقارتى است كه در خود مى بيند.
اخبار ویژه | آرشیو
عزل و نصب مدیر کل در جهت تأمین منافع ورزش مازندران

 باید توجه داشت عده ای احترام به حسین زادگان را بر اساس میزان منافع خود لحاظ می کنند و زمانیکه این منافع قطع می شود به دنبال تخریب و تشکیل خانه توطئه می روند و عزل و نصب به جشن و یا مراسم عزای آنها تبدیل می شود.


اداره کل ورزش و جوانان مازندران مدافع حق و حقوق جامعه ورزشی

 این جریان های تخریب گر در فضاهای مجازی در حالی مهندسی شده انجام شده که بسیاری از قهرمانان، مربیان و مالکین اماکن ورزشی مازندران، به همت والای حسین زادگان و تیم مدیریتی ورزش استان اذعان دارند.


پادوهای غارتگرایی، مظلوم نمایان خبیث شهر ساری

 اگر به تاریخ گذشته سفر کنیم و نگاهی به وضعیت فروش زمین مجموعه زندان ساری بیندازیم به یک خیانت تاریخی بر می خوریم که بنابر مصلحت های بسیار جریان آن مدفون اما پرونده بلاتکیف در دستگاههای قضایی دارد

میراث بزرگ عباس رجبی برای مردم ساری
ارتقاء محسوس تکنولوژی عمرانی در شهر:

بعد از آغاز به کار کارخانه تولید موزائیک در ابتدای سال که شهرداری ساری را در بخش پروژه های پیاده روسازی به خود کفایی 100 درصدی رسانده، تولید بتن Rcc با ویژگی های خاصی که دارد می تواند یکی از جذاب ترین خبرهای عمرانی شهر ساری در سال جاری باشد.

 

اخبار

 این مسئله از سوی برخی از استان ها و شهرهای کشورمان با مدیریت مناسبی در حال انجام است اما به علت ضعف شدید مسئولان سمنان و شهرستان دامغان، شاهد هجوم گردشگران به منطقه تویه دروار هستیم

 شعب بانکی مصوبات را جدی نمی‌گیرند و اگرچه دولت بارها تاکید کرده که پرداخت وام‌های قرض‌الحسنه تا پایان اردیبهشت‌ماه از سوی وام‌گیرندگان الزامی نیست، اما برداشت از حساب‌ها و ضامنان ادامه دارد

 

 در پاسخ به این ابهام باید عنوان کنیم که مهندس نقیبی در کنار تخصص در امور مدیریت شهری و شوراها، سالیان سال در امر کشتی فعالیت داشته و قهرمانی در مقطع دانشجویان کشور را در کارنامه ورزشی خود می بیند...

 هرچند در مرکز مازندران مرتضی بربسته رئیس سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری طی 6 ماه گذشته عملکردی چشمگیر داشته و نشان داد که علیرغم مشکلات بسیار در جذاب ترین سازمان تابعه این دستگاه اجرایی، از ظرفیت های بسیار خوبی برای مدیریت بهره مند است و می توان وی را یکی از پدیده های برجسته مدیریتی این شهر دانست.


 در این گزارش باید به تلاش های موثر حبیب حسین زادگان مدیر کل ورزش و جوانان استان، حسین دلیری معاون توسعه ورزش قهرمانی مازندران، عالیشا معاون دستگاه ورزش استان، ییلاقی، سرهنگ افشار مسئول سازمان بسیج ورزش مازندران، مختار مهدوی رئیس ورزش و جوانان ساری ...

 اعضای کانون خادمیاری آستان قدس رضوی روستای سورک بخش هزارجریب نکا و هیئت نرجسیه مقیم بهشهر با ایجاد کارگاه در روستای شهید آباد بهشهر اعلام آمادگی کرد تا با تهیه وسایل موردنیاز توسط افراد خیر و دستگاه های اداری بطور اهدایی اقدام به دوخت بسته های بهداشتی برای افراد آسیب پذیر و مراکز درمانی نمایند.

 پسر خاله اش ارسطو نمایانگر مردی ساده و در عین حال چموش و بی هویت و زیاده گوست وعلی رغم مشتی و لوطی گری رفتار و کردار  بدآموزی های زیادی دارد. 


 در نگاهی دیگر مردم ساری و افکار عمومی می خواهند بدانند که احداث چندین ساختمان و بانک در 8 سال قبل بر اساس چه ضوابط قانونی توسط شهرداری مجوز ساخت گرفت و آیا عوارض و جرایم ساختمانی آنها بر اساس واقعیت ها محاسبه و دریافت شده و یا داستان ادامه دار ما بازهم تکراری است؟!


ویروس کرونا،این مهمان ناخوانده اما مهر تائیدی بر این ادعای مظلومیت مازندرانی ها و دریافت بودجه استانی و ارائه خدمات ملی دارد!

 علیرغم هشدارهای جدی نسبت به تعطیلی مغازه ها در کشور، اما در ساری همچنان کسبه ای دیده می شود که بدون توجه به این مسئله دنبال فروش اجناس خود هستند و از همه بدتر سوء استفاده مالی در فروش چند برابری اجناس داد همگان را درآورده است.


 متقاضیان بیمه بیکاری می‌توانند با مراجعه به سامانه bimebikari.mcls.gov.ir درخواست خود را ثبت کرده و به صورت الکترونیکی آن را پیگیری کنند.


  طی حکمی از طرف حمید درخشان‌ نیا معاون وزیر کشور و رئیس سازمان ثبت احوال، علیرضا افسری با حفظ پست سازمانی به عنوان سرپرست اداره کل ثبت احوال استان مازندران منصوب شد.


 با توجه به تعطیلی انواع لیگ های ورزشی بی شک جلوی بسیاری از غارت و چپاول ها گرفته خواهد شد و منابع مالی بسیاری که در این راستا به یغما می رفت اینک می تواند در توسعه و بازی اماکن ورزشی مورد استفاده قرار گیرد.


 رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی مازندران به شهروندان این استان در باره تبعات رعایت نکردن سرعت مطمئن و قانونی هنگام رانندگی در خیابان‌های شهری به خاطر خلوتی ناشی از قرنطینه کرونایی هشدار داد.

  رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: در سال ۹۸ برای جبران قدرت خرید بازنشستگان، اعتبار همسان‌سازی حقوق بازنشستگان ۵ هزار میلیارد تومان بود و این رقم در امسال با افزایش ۱۰۰ درصدی به ۱۰ هزار میلیارد تومان خواهد رسید

4 3 2 1 5 6 7 8 9
نظرسنجی
آیا اخبار شمال تایم مورد رضایت شما است؟

بله اخبار متنوع و مطالب جالبی دارد
خیر مطالب بی محتوا و اخبار بیات است

پیوندها