سه شنبه 02 بهمن 1397
  • ما مِن أَحَدٍ يَتيهُ إِلاّ مِن ذِلَّةٍ يَجِدُها فى نَفسِهِ؛ هيچ كس نيست كه تكبّر ورزد، مگر بر اثر خوارى و حقارتى است كه در خود مى بيند.
اخبار ویژه | آرشیو
اسفندیار عشوری مرد تنهای شورای شهر ساری

 شاید منافع مالی شهرداری ساری آنقدر برای اعضای شورای شهر وسوسه انگیز است که آنها از ترس اینکه چتر حمایتی شهرداری را از دست بدهند، همه مسائل را گل و بلبل و مدیران را ناجی و اسطوره و ... مطرح می کنند.

 حسن آقامیری خلع لباس شد +جزئیات اتهامات

 این در حالی است که به گفته آقامیری این فرد به دو سال حبس نیز محکوم شده است که البته اجرای آن به مدت ۵ سال تعلیق شده است.

روش پلکانی کردن افزایش حقوق

 رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس تصریح کرد: افزایش حقوق ها براساس روش پلکانی بستگی به این دارد که در زمان بررسی این موضوع درکمیسیون تلفیق مجموعه عددی که اختصاص پیدا می‌کند چه عددی است و آیا آن کسانی که حقوق بالاتری دارند حقشان تضییع می‌شود و یا خیر؟


 درخواست بانک مرکزی از مردم

 بدیهی است که این اقدامات آنهایی را که به اخلال بازار و آشفتگی اقتصاد دل بسته بودند، به سمت انتشار شایعات متعدد خصوصاً در مورد بانک‌ها برای ایجاد تزلزل در بین مردم وا داشته است.


و اینبار مهدی عبوری ...
قصه بی تعارف ما:

 چرا طی این 7 سال که کارگران بارها و بارها فریاد وا ویلا سر دادند، بارها در رسانه های واقعی سخن از وضعیت سخت زندگی آنها به اشکال مختلف مطرح شد، خم به ابرو نیاوردید ...


اخبار

 ما کشور را به راحتی حفظ نکردیم که بخواهید به راحتی آن را به خطر بیندازید. شما که خود تمام سال‌ها در امنیت ملی کشور بوده‌اید و هستید، دیگر چرا؟

پرسپولیس در فضای مجازی 29.3 میلیون دنبال کننده دارد و پس از یوونتوس، بارسلونا، منچستر، رئال و لیورپول در رده ششم پرطرفدارترین تیم های جهان است.

 نماینده ولی فقیه در مازندران با اشاره به اینکه کرسی ها و پست های مدیریتی عاریه ای و نوبتی است،تصریح کرد: باید از فرصت خدمت، کمال بهره برداری را در خدمت به خلق داشته باشیم.

 


 مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات مازندران با اشاره به توسعه زیرساخت‌های فناوری استان، گفت: هزار روستای مازندران به اینترنت پرسرعت بی سیم مجهز شدند.


 فرمانده پلیس راه مازندران گفت: محور هراز در محدوده تونل تا امامزاده هاشم و محور کندوان محدوه چالوس همراه با برف و باران و وضعیت هوا در دیگر محورها تمام ابری است.


 در حالی که عدم نظارت شورای شهر بر عملکرد شهرداری و انجام وظایف قانونی اعضا، نه تنها سازمان عمران بلکه شهرداری را با چالش بزرگی مواجه کرده، طرح برخی مباحث نشان می دهد احساسات و توهم بر برخی از اعضای شورا چنپره زده است!  

 

 

 

 

 

نماینده عالی دولت تدبیر و امید در مازندران همچنین در این دیدار بر استفاده از ظرفیت‌های سازمان دانش‌آموزی برای توسعه اجتماعی، فرهنگی، گردشگری و حتی اقتصادی در زیربخش‌های مرتبط با آن اعلام امادگی کرد.

 با توجه به انتشار پیام خداحافظی فیض الله حکیمی از مازندران و ادامه خدمت در سنگری دیگر، یک منبع آگاه در گفت و گو با مطالبات مردمی از ادامه فعالیت حکیمی در مازندران خبر داد.


مدیر کل ورزش و جوانان مازندران:

 حبیب حسین زادگان با بیان اینکه در توسعه و تعالی ورزش دست همه دلسوزان رسانه ای در ورزش مازندران را می فشاریم ، یادآور شد: شاید بارها شعبان وفایی نژاد نسبت به برخی از مسائل ورزش استان انتقاداتی نیز داشته اند اما با بررسی هایی که مدیریت ورزش داشته مشخص بود که...

 بر اساس این پیش بینی، سرعت وزش باد امروز در نزدیکی ساحل حدود 36 کیلومتر و دور از ساحل به 54 کیلومتر در ساعت می رسد که سبب ایجاد امواجی بین 2.5 تا 3.5 متر می شود.

  فرماندار سیمرغ با اشاره به اینکه این منطقه تنها شهرستان روستانشین در مازندران است، گفت: نسبت جمعیت شهری و روستایی در سیمرغ بر عکس شهرستان های مازندران است یعنی حدود 60 درصد روستایی و 40 درصد شهری هستند.

 


 استاندار مازندران ادامه داد: با توجه به تحریم‌هایی که وجود دارد باید در تامین منابع و اعتبارات بودجه ای تمام توجه را به سمت صادرات ببریم چراکه مازندران یک استان مرزی است.


 باقری با بیان اینکه این خودرو‌ها روزانه ۵۰۰ تخلف را ثبت می‌کنند، گفت: یکی از بازوان اجرایی در کنترل پایش تصویری به شکل نظارت دوربینی است.


 عالیشان با تاکید بر اینکه این هیات با ماموریت های خاص شکل گرفته است، افزود: این هیات با مدیریت ویژه بحث امدادرسانی و خدمات پزشکی در میادین و آموزش و ارتقای علمی مربیان است.


 دکتر جان بابایی هدف از سفر به مازندران را بازدید از پروژه های درمانی در حال احداث وزارت بهداشت دانست و اظهار داشت: سه پروژه در شهرستان قائمشهر جزو پروژه های مهم وزارت بهداشت است 


4 3 2 1 5 6 7 8 9
نظرسنجی
آیا اخبار شمال تایم مورد رضایت شما است؟

بله اخبار متنوع و مطالب جالبی دارد
خیر مطالب بی محتوا و اخبار بیات است

پیوندها