شنبه 25 مرداد 1399
  • ما مِن أَحَدٍ يَتيهُ إِلاّ مِن ذِلَّةٍ يَجِدُها فى نَفسِهِ؛ هيچ كس نيست كه تكبّر ورزد، مگر بر اثر خوارى و حقارتى است كه در خود مى بيند.
اخبار ویژه | آرشیو
ساروی ها چشم انتظار عیدی قوه قضائیه
تعجیل در صدور حکم مختلسین شهرداری ساری:

 در تحلیل این گفتار باید اشاره کنیم که 5 سال قبل که یک نماینده از سوی وزیر کشور خواستار اعزام بازرسان به شهرداری ساری شد؛ بازرسان وقت به مدیران شهرداری گفتند که ما مقصر نیستیم و مجبوریم کار خود را انجام دهیم؛ شما طوری شرایط را فراهم کنید که ما حرفی برای گفتن نداشته باشیم!


چه کسی مدیر کل ورزش و جوانان مازندران می شود؟

 این روزها در محافل ورزشی مازندران، بحث انتصاب مدیرکل ورزش و جوانان استان بسیار داغ و پرهیجان شده است.

سید علی حجازی مظلوم ترین و پاکدست ترین شهردار طول تاریخ ساری

 هرچند جریانات همسوی این جماعت نیز بستر ساز مرگ مرحوم سید میرصالح صالحی نیا بودند و باید صراحتاً برای همه اعضای عزل کننده سید علی حجازی در زمان وقت، سهمی نسبی در پیدایش اختلاس های گسترده شهرداری ساری دوره عملگرایی متصور بود.


ماجرای قرارداد ۲۰ ساله ایران و روسیه چیست؟

 به‌نظر می‌آید که این قرارداد کشورهای غربی به‌ویژه آمریکایی‌ها را آشفته کند. آنها بار اول هم که چنین توافقی بسته شد با آن مخالفت کردند. به‌نظر می‌رسد با توجه به پیچیده‌تر شدن وضعیت بین تهران و واشنگتن، این‌بار مخالفت‌ها جنبه جدی‌تری داشته باشد.

تصویری از دولت بدون قدرت

 یک تحلیلگر مسائل سیاسی و اجتماعی نوشت: مردم باور می‌کنند که یک عده بازرگان در حال صادر کردن ثروت کشور به خارج بدون بازگرداندن ارز آن هستند و این کار نیز از نظر حکومت برخلاف قانون است ولی دولت حتی نمی‌تواند آنان را مجبور به انجام این کار کند.

اخبار

 وی از حمایت های آیت الله محمدی امام جمعه ساری و نماینده رهبری و فرماندار و نمایندگان مجلس قدردانی نمود. این پروژه ها در روستای اکند، سید محله، دامیر، اوجامحله می باشد.


 این سامانه همچنین پیامی را با این مضمون برای مشتریانش ارسال کرده که «کاربر گرامی فرآیند پرداخت برای شما آغاز شده است و مطابق اعلام شرکت سپرده گذاری، واریز تمام درخواست‌های شما طی چند مرحله تکمیل خواهد شد.»


 رویکرد متواضعانه و مدیریتی مرتضی بربسته در ابراز حمایت های میدانی اعضای شورای شهر به خصوص علی اکبر زلیکانی و شهردار ساری از این سازمان در پروژه های عمرانی نشان داده که خانواده بزرگ مدیریت شهری هدفی واحد در رسیدن به استانداردهای عمران و آبادانی دارند.


 وقتی که تمریناتی وجود ندارد چگونه آمادگی تیم ها مطرح شود همه تیم های مازندرانی در فصل گذشته لیگ برتر نیمه کاره مسابقات را رها کرده به اعتراضات مازنی ها هم رسیدگی نشد.


 موضوع عادی انگاشتن مردم و شوخی گرفتن بیماری در مازندران، همزمان با افزایش سفرهای بین‌استانی مردم، این نگرانی را بیش از پیش ایجاد کرده است که کرونا، کمر همت بسته تا جان تعداد بیشتری از هموطنان‌مان در این استان و مسافران را به خطر بیاندازد.


  رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان مازندران از پرداخت خسارت مالی ناشی از تصادفات بدون اخذ گزارش پلیس و کروکی تا سقف 110 میلیون ریال از سوی شرکت های بیمه ای در سال 99 خبر داد. 

 

 

سرپرست راهداری شهرستان نکا:

  عملیات اجرایی پروژه « بهسازی راه روستایی محسن آباد، ارزک، واودین، سورک و کفکور » بخش هزارجریب نکا با اعتباری بالغ بر ۱۲ میلیارد ریال آغاز شد.


 رئیس کل بانک مرکزی گفت: ما در مذاکرات با دوستان عراقی تأکید کردیم که نمی‌خواهیم عراق در این تفاهم‌نامه متحمل آسیبی شود، بنابراین توافق کردیم در چارچوب تفاهم نامه مشترک دو کشور، در موارد غیر تحریمی با یکدیگر همکاری کنیم.


 رئیس شورای اسلامی شهرستان ساری در نخستین نشست خبری خود با اشاره به ماده 77 قانون شوراها، اظهار داشت: شورای اسلامی شهرستان به عنوان یک شورای فرادستی محسوب و وظیفه نظارت بر شوراهای شهرها، بخش ها و روستاها را بر عهده دارد. 

 در این دیدار از سوی هیات ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی مازندران ، در راستای تقدیر از حمایت های عباس رجبی شهردار ورزش دوست ساری در ترویج و توسعه ورزش های باستانی ، شال پهلوانی به وی اهدا شد.

 


 نخستین جلسه از سلسه نشست های ساری شهر شورایی با شعار شنیدن وپاسخگویی با هم‌اندیشی هیئت‌امنای مرکز پژوهش‌های شورای شهر ساری با نمایندگان شرکت‌های استارت آپ ساری در تالار جلسات شورا برگزار شد.

 


 علی کریمی فیروزجایی در اولین اقدام پس از بدست گرفتن سکان مجمع ، عقیل_امامی که دارای سوابق روزنامه‌نگاری و روابط عمومی می باشد را به عنوان رئیس دفتر مجمع نمایندگان مازندران معرفی کرد.

 به گفته کارشناسان، دولت می‌توانست با استفاده از سهام باقی مانده که هنوز در اختیار دولت قرار داشت، سهام کافی را برای جاماندگان فراهم کند..

 بربسته اعتقاد و اعتماد به مدیران جوان را مورد توجه قرار داد و خاطر نشان کرد: بی شک افزایش سطح علمی کارکنان و تجهیز به بروزترین اطلاعات فنی و دانش کاری هدفی شاخص در پیشبرد پروژه های محوله است...

 مختار مهدوی گفت: بزرگترین همایش طلائی داران ورزش ساری را با حضور قهرمانان المپیک و جهان و آسیا برگزار می کنیم.


4 3 2 1 5 6 7 8 9
نظرسنجی
آیا اخبار شمال تایم مورد رضایت شما است؟

بله اخبار متنوع و مطالب جالبی دارد
خیر مطالب بی محتوا و اخبار بیات است

پیوندها