دوشنبه 27 خرداد 1398
  • ما مِن أَحَدٍ يَتيهُ إِلاّ مِن ذِلَّةٍ يَجِدُها فى نَفسِهِ؛ هيچ كس نيست كه تكبّر ورزد، مگر بر اثر خوارى و حقارتى است كه در خود مى بيند.
اخبار ویژه | آرشیو
 نقش نمایندگان مردم در کمک به ورزش مازندران!؟!

 آقایان نمایندگان چه خدماتی به ورزش مازندران داشته اند. ارومیه، تهران، مشهد، خوزستان، همدان، رشت، گرگان، اهواز، اراک و قم همه مراکز استانها از شرایط عالی میزبانی مسابقات مختلف بهره مند بوده و هستند.


کاسبی جدید کارمندهای رسمی

این افراد تاکید داشتند کسانی که معرفی نامه‌ها را صادر می‌کنند راه در رو آن را نیز بلد هستند و اگر مشکلی در استعلام آن به وجود بیاید تمام مشکلات متوجه فرد وام گیرنده است.

اصیل بودن بین این همه دروغ / اُستاندار امیدآفرین

 نقد مغرضانه جایگاهی در جامعه امروز ندارد لذا در شرایطی که روزهای سختی از لحاظ اقتصادی بر مردم ما میگذرد پاک کردن اشک های دختر تنکابنی با بازگشت مجدد پدرش به سرکار می توانست بهترین اتفاق ممکن‌ باشد 

 مهندس فرزانه و جلب رضايت پرسنل
شهرداری ساری در مسیر آرامش:

 شهردار خوب شهرداري است كه در اولين گام به دنبال ايجاد فضاي آرامش در شهر و شهرداري براي خدمات رساني بهتر باشد كه انصافا در اين مدت كوتاه خوب عمل كرده است و در جلب رضايت پرسنل توفيقات خوبي داشته است.


«عبوری» فقط یک نام نیست
ساری چگونه ساری شد؟

 حدود 81 ماه شهردار ساری بود. در این مدت هم پروژه‌های بسیاری را تعریف و اجرا کرد و هم تفکر زیبایی را در خدمت‌رسانی بی‌منت از خود به یادگار گذاشت. او به‌طورجدی و باغیرتی مثال‌زدنی مسجد جامع را در سریع‌ترین زمان بازسازی کرد

اخبار

 مهندس طالبی یکی از مدیران متخصص در امور شهری است که سالها تجربیات ارزنده وی در مناصب پیشین و کارآمدی اش در حوزه های مختلف عمرانی و مدیریتی می تواند سازمان همیاری شهرداری ها در این استان را به روزهای درخشانی رهسپار نماید.

  رئیس شعبه سوم دادگاه ویژه رسیدگی به جرائم اخلال گران ومفسدان اقتصادی: رقم اصلی اخلال درنظام اقتصادی کشور ۶میلیارد و ۶۵۶میلیون یورو است؛اما به این معنا نیست که تمام این رقم توسط متهمان تصاحب شده باشد.

 

 

پشت پرده هیاهوی برخی از اعضای شورای شهر ساری:

 در سویی دیگر تحمیل نیروهای مازاد بسیاری که به شهرداری صورت گرفته، نسخه ویرانگر این اعضاء بوده و مشخص نیست که اشک تمساح آنها برای معیشت از بین رفته ی کارگران، ریشه در کدام هدف شخصی و حزبی دارد...

 سبحان روحی قهرمان اسبق جهان که سابقه حضور در مسابقات المپیک، قهرمان جهان و قهرمان آسیا مربیگری تیم ملی را هم دارد گفت: پنجاه سال قبل مهمترین و حساس ترین و سنگین ترین مسابقات داخلی مازندران کاپ کیهان ورزشی بود.


 کسب مدال برنز هانیه رستمیان در مسابقات جهانی هندوستان به عنوان اولین مدال طول تاریخ تیراندازی کشورمان در 25 مترتفنگ بود.

 آندسته از کشاورزان  عقب مانده از غافله نتوانستند کود موردنیاز را تهیه و کار کودپاشی کلزا و گندم را انجام دهند و مراجعات مکرر کشاورزان به مراکز توزیع حاکی از نگرانی آنها برای گذران معیشت است که باید از طریق کشاورزی و باغداری تامین شود.


 این مدیر با تجربه و کارآمد یکی از صاحب نظران شاخص در حوزه عمرانی است که بی شک می تواند این سازمان را به اهداف متعالی اش هدایت کند.

 پیش‌یابی هواشناسی، با شمالی شدن جریانات بر روی دریای خزر، شاهد بارش پراکنده و بتدریج کاهش نسبی دما در استان‌های گیلان، مازندران و گلستان خواهیم بود. در همین روز برای مناطقی از شمال غرب بارش پراکنده پیش بینی می‌شود.

 آیت‌الله زمانی‌کیاسری از علمای به‌‌نام استان مازندران و از دوستان مبارزاتی و هم مباحثه‌ای آیت‌الله نظری خادم الشریعه بوده که نقش مهم و مؤثری در طول دوران مبارزات نهضت انقلاب در مازندران و مرکز استان ایفا کرد.


 مختارمهدوی رئیس اداره ورزش و جوانان مرکز استان به اتفاق شعبان وفایی نژاد پیشکسوت رسانه ای و کارشناس برجسته ورزشی مازندران از هانیه رستمیان بانوی ساروی که در مسابقات قهرمانی تیراندازی جهان در هندوستان گردن آویز برنز را تصاحب کرد، تقدیر و تجلیل به عمل آورد.

شمال تایم بررسی می کند:

 هدف از تشکیل سازمان های تابعه و تخصصی، واگذاری پروژه های متعدد شهری و خدماتی به متخصصان حوزه های مختلف است و باید مشخص شود که تشکیل و فعالیت سازمان های تابعه، چقدر برای شهرداری ساری و مردم دارای منافع بوده است.

 هانیه رستمیان گفت: این مدال را تقدیم رهبر معظم انقلاب اسلامی، خانواده های معظم شهدا بخصوص 75 شهید جامعه بزرگ ولائی تویه درواریهای سراسر کشورمان می کنم.


 این اعضاء حتی نمی دانند منابع مالی شهرداری چگونه تأمین می شود؟! وقتی در دو دوره مجموعاً 30 دقیقه برای تصویب بودجه شهرداری زمان گذاشته می شود از این شورای شهر چه امیدی به نظارت بر عملکرد شهرداری می توان داشت؟!


مجامع عمومی خود را با رعایت بند (و) تبصره (۲۰) این قانون برای تصویب صورت‌های مالی ۱۳۹۷ حداکثر تا سی و یکم شهریورماه سال ۱۳۹۸ برگزار کنند و صورتجلسات مربوط را حداکثر تا سی‌ام مهرماه سال ۱۳۹۸ به تأیید وزارت اموراقتصادی و دارایی برسانند.

 طی روزهای سه شنبه ، چهارشنبه و پنجشنبه ابرهای بارشی مانند یک قطار از شمال آفریقا به سمت ایران کشیده شده و یک رودخانه ابری را تشکیل خواهند داد !


4 3 2 1 5 6 7 8 9
نظرسنجی
آیا اخبار شمال تایم مورد رضایت شما است؟

بله اخبار متنوع و مطالب جالبی دارد
خیر مطالب بی محتوا و اخبار بیات است

پیوندها