چهارشنبه 09 بهمن 1398
  • ما مِن أَحَدٍ يَتيهُ إِلاّ مِن ذِلَّةٍ يَجِدُها فى نَفسِهِ؛ هيچ كس نيست كه تكبّر ورزد، مگر بر اثر خوارى و حقارتى است كه در خود مى بيند.
اخبار ویژه | آرشیو
اعلام میزان پاداش پایان سال کارمندان

  هیئت وزیران اجازه داد مبلغ ثابت ۱۲ میلیون ریال به نسبت مدت خدمت تمام وقت در سال ۱۳۹۸ به عنوان پاداش آخر سال (عیدی) در بهمن ماه سال جاری پرداخت شود.


سرافرازی مهندس رجبی در مدیریت شهری ساری

 در روزگاری که همگان نوعاً از شهرداری باج خواهی داشتند و عملکرد مدیریت گذشته باج دهی 30 ساله برای شهرداری و شهروندان به ارمغان آورد و حدود 5 هزار نیروی مازاد باید 3 دهه از بیت المال مردم این شهر حقوق و مزایایی دریافت کنند که می توانست در توسعه عمران و آبادانی این شهر هزینه و شهر را به معنای واقعی نه شعارمحورانه به تحول برساند...


کف و سقف حقوق‌های سال ۹۹

  کف و سقف حقوق کارمندان دولت در سال ۹۹ چقدر است؟ اعدادی که در روزهای اخیر به عنوان کف حقوق اعلام شده، پاسخ به این سوال را پیچیده کرده است.

 


شغل های پردرآمد و پولساز مخصوص خانم ها

 یکی از بهترین و پردرآمدترین مشاغل برای خانم ها روانشناسی است زیرا خانم ها در درک احساسات و مشکلات افراد توانایی بالاتری از آقایان دارند . این شغل در میان خانم ها محبوبیت زیادی دارد.

بیش از سی سال انتظار برای اجرای پروژه های ورزشی در مازندران

 احداث خانه تنیس، وزنه برداری، جودو، بوکس، سالن سرپوشیده دوومیدانی، نصب دیوار کوهنوردی، پیست دوچرخه سواریف پیست موتور و ماشین سواری تا این لحظه از اجرای این پروژه ها خبری نیست.

اخبار

  مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندرامیرآباد با بیان اینکه استان های مازندران و ساراتف از ظرفیت بالای کشاورزی برخوردار هستند بر استفاده از قابلیت های بندرامیرآباد به عنوان حلقه ای واصل ، برای مبادلات محصولات کشاورزی فی مابین دو استان تأکید کرد.

 

 در نشست منتخبین سومین دوره شورای اسلامی شهر زیراب با حضور اعضای شورا به منظور تعیین هیات رئیسه  شورای سوم عصر روز یک شنبه ۳ شهریور برگزار شد.


  رئیس دبیرخانه کلان منطقه یک آمایش سلامت کشور و معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی مازندران طی سخنانی در دهمین شورای سیاست گذاری دانشگاه های علوم پزشکی کلان منطقه یک سلامت کشور عملکرد و فعالیتهای دبیرخانه این کلان منطقه را تشریح کرد.


 انسان هایی که اعضای بدن خویش را بی توقع در راه دفاع از انسانیت ، اعتلای اسلام و صیانت از کیان جمهوری اسلامی هدیه کردند و بی منت به انتطار قبول این ودیعه الهی نشسته اند.


 به سبب بی توجهی کشاورزان و در اثر آتش سوزی ساقه های برنج و سرایت آتش به درختان بلوار شهید_یاسینی، آسیب های جدی به برخی درختان این بلوار وارد آمد.


 فردا در برخی مناطق استان‌های هرمزگان، جنوب فارس، جنوب سیستان و بلوچستان و همچنین دامنه‌های شمالی و ارتفاعات البرز مرکزی افزایش ابر و بارش پراکنده روی می‌دهد.


 همزمان با آغاز هفته دولت سیاوش رضوانی مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندرامیرآباد به همراه احمد حسین زادگان استاندار مازندران و جمعی از مدیران کل استانی و ستادی استان با حضور بر سر مزار شهیدان ضمن عطر افشانی و غبارروبی  ، بر پایبندی به آرمان های شهدای انقلاب اسلامی ایران تأکید کردند.

  به راستی فراموش کرده اند جاده هایی که امروز حنجره هایشان را برای مرمت و اتمام استانداردش پاره می کنند همان پروژه هایی است که صدها مقاله جهت لاپوشانی کاهلی تصمیم سازانش قلمی نموده بودند.


 انصاری با بیان اینکه در این طرح سه هدف را دنبال می کنیم، گفت: هدف اول این طرح، پوشش دولتی و غیردولتی بود که پوشش دولتی انجام شده و غیر دولتی را نیز با نسخه نویسی و نسخه پیچی دنبال می کنیم.


 در محور اهمیت این موفقیت برای ورزش مازندران جالب است بدانیم دماوند به عنوان بزرگترین قله استان مازندران و ایران به ثبت ملی رسیده و در ثبت جهانی آن نیز محتمل است.

 مسابقات قهرمانی کشتی آزاد و فرنگی نونهالان مازندران با حضور 400 کشتی گیر در قالب 38 تیم به میزبانی هیئت کشتی ساری برگزار شد که در پایان این رقابت در کشتی آزاد تیم جویبار با 132 امتیاز اول، ساری با 131 دوم، قائم شهر با 120 امتیاز سوم شدند 

 مدیرکل محیط زیست استان مازندران با بیان اینکه صنعت باید در جای خود مستقر باشد و کمترین نقطه تخریبی را داشته باشد، افزود: در جهت حفظ محیط زیست باید برای استقرار صنایع ارزش گذاری اقتصادی انجام شود. 

 


 نقد باید منصفانه باشد نه به قصد تخریب بیان شود رعایت انصاف وعدالت در نقد،حتی برای دشمن لازم است به هیچ وجه انتقاد کردن را مخالفت وضدیت نمی دانیم اما انتقاد باید در چارچوب اصول باشد 

  جدیدترین بررسی منتشره نشان می‌دهد از میان ۱۷ کشوری که به سوی بحران آب پیش می‌روند ۱۲ کشور در خاورمیانه و شمال آفریقا قرار دارند که ایران هم در میان آنها حضور دارد.

 رضی در ساماندهی برگزاری مراسم و مجالس ملی و مذهبی و گرامیداشت یاد پیشکسوتان فوتبال مازندران و مسابقات فوتبال یادواره شهدا، عملکردی قابل قبول داشته و حُسن سلیقه وی در مناسبات اجتماعی با خانواده های معظم شهدا، آزادگان و جانبازان نیز قابل توجه بوده است.


5 4 3 2 6 7 8 9 10
نظرسنجی
آیا اخبار شمال تایم مورد رضایت شما است؟

بله اخبار متنوع و مطالب جالبی دارد
خیر مطالب بی محتوا و اخبار بیات است

پیوندها