چهارشنبه 24 مهر 1398
  • ما مِن أَحَدٍ يَتيهُ إِلاّ مِن ذِلَّةٍ يَجِدُها فى نَفسِهِ؛ هيچ كس نيست كه تكبّر ورزد، مگر بر اثر خوارى و حقارتى است كه در خود مى بيند.


تاریخ فراموش نمی کند:

 اگر در طی این سالها شهرداری ساری به جای نفله پروری، از مدیران و نیروهای متخصص در بدنه استفاده می کرد و این دستگاه اجرایی حزبی و سلیقه محورانه مدیریت نمی شد...


◄ادامه مطلب...

  ما مجلسی می‌خواهیم که در تراز انقلاب اسلامی باشد و مجلس در تراز انقلاب اسلامی و در شأن ملت ایران مجلسی است که هیچ لایه و سطح مبهمی در عملکرد و مواضع خود نداشته باشد و در حقیقت باید بگوییم ما "مجلس صادق" و "مجلس مردم سالار"می‌خواهیم.

 

 

◄ادامه مطلب...

 باید توجه داست که در این ارتباط علاوه بر شهرداری، شورای شهر، عباس رجبی و مردم این شهر نیز از آینده ای نامشخص سخن می گویند و معلوم نیست چرا بروکراسی اداری روند تأئید انتخاب رجبی اینقدر به طول انجامیده است!


◄ادامه مطلب...

 برپایه این تحلیل خبری باید اذعان داشت تختی سازی از چهره های جوان ورزشی خدمت به این قهرمانان نیست قهرمانانی که هیچ یک از صفات جهان پهلوانی را نتوانسته اند در زندگی خصوصی و اجتماعی و ورزشی به نمایش بگذارند چگونه اصرار به تختی سازی از شخصیت آنها داریم؟!


◄ادامه مطلب...

 ما در این گزارش هیچ پیش داوری و یا قضاوتی در خصوص چگونگی واگذاری کمیسیون های شورای شهر ساری به منتخبین نداریم و بی شک هر تصمیمی با نظرات جمعی صورت می گیرد اما باید توجه داشت که...

◄ادامه مطلب...

  طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته از ابتدای مهرماه برای هیچ‌کدام از مشترکان برق قبض کاغذی صادر نخواهد شد و مشترکانی که اطلاعات خود را ثبت کرده‌اند، اطلاعات قبض خود را به صورت الکترونیکی دریافت خواهند کرد. 

◄ادامه مطلب...

 بند (ز) ماده (87) قانون برنامه ششم توسعه کل کشور درباره تبدیل وضعیت نیرو‌های ایثارگر است که از سوی ادارات و دستگاه‌ها، اجرایی نشده و دیوان عدالت اداری هم مانع اجرای این مصوبه مجلس شده است.


◄ادامه مطلب...

 راه حل اروپا این است که در تجارت با ایران واحد پولی دلار را تغییر دهد. اما گاردین معتقد است که اقناع بانکها و تغییر واحد پولی کاری نیست که در دوماه حل شود بلکه احتیاج به دو دهه کار دارد.


◄ادامه مطلب...

  اداره کل ورزش و جوانان مازندران در جشنواره ملی ورزشهای سنتی و بومی محلی کشور در حوزه همگانی و روستایی رتبه اول را کسب نمود تا شایستگی های مازندران اینبار در حوزه همگانی ثابت شود .

 
◄ادامه مطلب...

قسمت اول:

 براستی مشخص نیست چرا مدیرعاملی که هفته ای 2 ساعت هم برسرکار خود حاضر نیست باید حقوق نجومی دریافت کند و ما در 30 سال قبل هیچگاه مدیریت از راه دور را در شهرداری ساری ندیده ایم ...

◄ادامه مطلب...

1-      شفاف سازی مطلق کلیه کمک هایی که از سوی شهرداری طی 81 ماه گذشته به باشگاهها، نهادها، ارگان ها، احزاب سیاسی و مذهبی شده تا مردم بدانند طی این مدت از اعتباراتی که باید صرف عمران و آبادانی می شد، چقدر بذل و بخشش صورت گرفته است...

◄ادامه مطلب...

 با توجه به رای دیوان عدالت اداری بانک‌ها و موسسات اعتباری تنها می‌توانند مطالبات مستقیم خود را پس از سررسید و در صورت عدم برداشت از موجودی قابل برداشت هر یک از حساب‌های انفرادی مشتری یا ضامنین برداشت کنند و برداشت مطالبات غیرمستقیم از این حساب‌ها مجاز نیست.

◄ادامه مطلب...

 بعد از موفقیت در مدیریت شهرداری منطقه 3 ساری، سازمان عمران مقصد بعدی برای تجربه مدیریتی مهندس هاشمی بود هرچند نگاههای سیاسی اجازه نداد وی در این سازمان بزرگ شهرداری ساری بتواند اهدافش را محقّق نماید اما مدت کوتاه حضورش در سازمان مذکور به بهینه سازی امور و استعدادها خلاصه شد.


◄ادامه مطلب...

 با توجه به آنکه وزارت کار بدون دعوت از نمایندگان کارگری چندین جلسه در خصوص مسکن کارگران برگزار کرده بود نسبت به این مساله اعتراض کردیم که مقرر شد از این پس در جلساتی که با محوریت وزارت کار در خصوص مسکن برگزار می‌شود حتما نماینده کارگران هم حضور داشته باشد.

◄ادامه مطلب...

قرار بود لایحه قانون بانک مرکزی به مجلس ارسال شود و در حین بررسی این لایحه و در صورت موافقت مجلس، واحد پولی کشور از ریال به تومان تغییر می کرد. البته در نهایت دولت در 25 مرداد ماه سال 96 برشی از این لایحه را با عنوان اصلاح قانون پولی و بانکی کشور به مجلس فرستاد

◄ادامه مطلب...

1 2 3 4 5