دوشنبه 27 خرداد 1398
  • ما مِن أَحَدٍ يَتيهُ إِلاّ مِن ذِلَّةٍ يَجِدُها فى نَفسِهِ؛ هيچ كس نيست كه تكبّر ورزد، مگر بر اثر خوارى و حقارتى است كه در خود مى بيند.


 آقایان نمایندگان چه خدماتی به ورزش مازندران داشته اند. ارومیه، تهران، مشهد، خوزستان، همدان، رشت، گرگان، اهواز، اراک و قم همه مراکز استانها از شرایط عالی میزبانی مسابقات مختلف بهره مند بوده و هستند.


◄ادامه مطلب...

این افراد تاکید داشتند کسانی که معرفی نامه‌ها را صادر می‌کنند راه در رو آن را نیز بلد هستند و اگر مشکلی در استعلام آن به وجود بیاید تمام مشکلات متوجه فرد وام گیرنده است.

◄ادامه مطلب...

 نقد مغرضانه جایگاهی در جامعه امروز ندارد لذا در شرایطی که روزهای سختی از لحاظ اقتصادی بر مردم ما میگذرد پاک کردن اشک های دختر تنکابنی با بازگشت مجدد پدرش به سرکار می توانست بهترین اتفاق ممکن‌ باشد 

◄ادامه مطلب...

شهرداری ساری در مسیر آرامش:

 شهردار خوب شهرداري است كه در اولين گام به دنبال ايجاد فضاي آرامش در شهر و شهرداري براي خدمات رساني بهتر باشد كه انصافا در اين مدت كوتاه خوب عمل كرده است و در جلب رضايت پرسنل توفيقات خوبي داشته است.


◄ادامه مطلب...

ساری چگونه ساری شد؟

 حدود 81 ماه شهردار ساری بود. در این مدت هم پروژه‌های بسیاری را تعریف و اجرا کرد و هم تفکر زیبایی را در خدمت‌رسانی بی‌منت از خود به یادگار گذاشت. او به‌طورجدی و باغیرتی مثال‌زدنی مسجد جامع را در سریع‌ترین زمان بازسازی کرد

◄ادامه مطلب...

در باب انتصاب مهندس حمید فرزانه در کسوت شهردار ساری:

 حمید فرزانه نقش عظیمی در موفقیت‌های مهدی عبوری در شهرداری داشته است. همواره عبوری و همه‌ی شهرداران گذشته از خدمات، زحمات و نقش برجسته‌ی حمید فرزانه در خدمات‌رسانی به شهر و شهروندان از سوی شهرداری قدردانی کرده‌اند. 

◄ادامه مطلب...

مراسم محفل اُنس با قرآن کریم جامعه ورزش مازندران در سالن مهمانسرا امام رضا شهرستان ساری به همت سازمان بسیج ورزشکاران سپاه کربلا و اداره کل ورزش و جوانان استان برگزار شد

◄ادامه مطلب...

 با توجه به شرایط پیش‌آمده و افزایش ۷۰ تا ۸۰ درصدی نرخ مسکن نسبت به مدت مشابه سال گذشته، به نظر می‌رسد که قیمت مسکن برای سال ۹۸ روند تثبیت‌شده‌ای را طی خواهد کرد.

◄ادامه مطلب...

تنگه پرستاره مرحوم از امکانات ورزشی:

 در این منطقه می شود روی ورزش بومی محلی، اسب سواری، ورزش های آبی بخصوص اسکی، فوتبال، والیبال، کشتی سرمایه گذاری کرد.


◄ادامه مطلب...

 توجه به مربیان سازنده و استانهای کشتی خیز همچون مازندران، گلستان، کردستان، کرمانشاه، اصفهان، همدان، تهران، کرج، گیلان، قزوین، خراسان رضوی، جنوبی و شمالی.

◄ادامه مطلب...

سرمایه سوزی های سیستماتیک در مدیریت شهری:

 البته مدیران اجرایی حاضر در فاز دوم بوستان ملل از کمترین امکانات موجود حتی پس از وقوع سیل برای پیشبرد پروژه استفاده و از هیچ کوششی برای تسریع در روند کار دریغ نکرده اند 

◄ادامه مطلب...

 وی با رویکردی اخلاق مدارانه به صورت مستمر پیگیر بهبودی وضعیت شهردار سابق ساری بود و نشان داد برخلاف تفکراتی که در اذهان عمومی پیرامون اختلافات عمیق میان شهرداران فعلی و سابق مرکز استان وجود دارد...

◄ادامه مطلب...

 در پی قد کشیدن آسمانخراش ها در سواحل و ویلاسازی در اراضی دشت و جنگل متاسفانه عده ای سودجو با تجاوز و تخریب کوه های سرسبز جنوبی دو شهرستان نکا و بهشهر به سرعت در داخل کوهها پیش می روند تا این سد محکم برای تجاوز بیشتر شکسته شود.


◄ادامه مطلب...

وقتی آب از آب تکان نمی خورد:

با نگاهی سرانگشتی به میزان دریافتی های تیم های ورزشی از دولتی ها و هزینه هایی که در این خصوص می شود، پرواضح می توان حجم گسترده اما پنهانی از اعتبارات را درنظر گرفت که بلاتکلیف اما نامشخص هزینه شده است!


◄ادامه مطلب...

 رشد تولید نفت آمریکا یکی از دلایل کاهش قیمت نفت در ماه‎های اخیر بوده است. این کشور در حال حاضر بیش از ۱۲ میلیون بشکه در روز نفت تولید می‌کند که نشان از رشد حدود ۲میلیون بشکه‌ای طی یک سال گذشته دارد.

◄ادامه مطلب...

1 2 3 4 5