دوشنبه 18 فروردين 1399
  • ما مِن أَحَدٍ يَتيهُ إِلاّ مِن ذِلَّةٍ يَجِدُها فى نَفسِهِ؛ هيچ كس نيست كه تكبّر ورزد، مگر بر اثر خوارى و حقارتى است كه در خود مى بيند.


 شهرداری ساری در زمان آغاز تصدی گری عبوری 16 میلیارد بدهی داشت که با گذشت 8 سال این رقم به حدود 1000 میلیارد تومان افزایش پیدا کرده است و برخلاف دوره های قبلی، در دوره مدیریتی وی کلکسیونی از افتضاحات مالی و اخلاقی در این دستگاه اجرایی نهادینه شد.

◄ادامه مطلب...

  در حالی که شیوع ویروس کرونا در کشورهای مختلف سرعت بیشتری گرفته و همزمان جنگ قیمت در بازار نفت بین عربستان و روسیه همچنان ادامه دارد، قیمت نفت روز دوشنبه به شدت کاهش داشت و نفت برنت به پایین ترین رقم از نوامبر ۲۰۰۲ رسید.

 


◄ادامه مطلب...

آنچه که در این جمع نخبه خبری می توان دریافت خاستگاه عمومی آنها در هدایت و جهت دهی رسالت خطیر کادر درمانی و تلاش مسئولان خدمتگزاری است که بی هیچ منت برای تأمین منافع مردم و نظام می کوشند.


◄ادامه مطلب...

چگونگی فروش املاک شهرداری طی 8 سال قبل:

 با نگاهی به روند فروش و یا واگذاری بی ضابطه این سرمایه ها، شمه ای از قرادادهای ترکمنچایی در اذهان عمومی پدید می آید و سوأل اینجاست که در نقطه مقابل این اقدام مسئولان وقت، شهرداری، شهر و شهروندان ساروی چه دستاوردهایی را حاصل کار دیدند؟!


◄ادامه مطلب...

  فرهاد دژپسند در جمع خبرنگاران با بیان اینکه مهلت پرداخت مالیات مؤدیانی که موعد پرداخت آنها تا ۲۸ اسفند است، تا ۳۱ اردیبهشت سال آینده تمدید شده است گفت: این یکی از اقداماتی است که به‌منظور کاهش تبعات منفی بیماری کرونا و برای حمایت از کسب‌وکار‌ها انجام می‌شود.

◄ادامه مطلب...

 با نگاهی به عملکرد 6 ماه گذشته این سازمان، روزهای پرفروغ خدمت رسانی صادقانه و اثرگذار در راستای منافع شهر و شهروندان برای مردم ساری وافکار عمومی مبرهن بوده است.

◄ادامه مطلب...

ویرانه هایی که در پس تبلیغات کاذب از اذهان پنهان ماند:

 و اما در برهه فعلی که عباس رجبی در اقدامی شجاعانه شهرداری ساری را با بدهی های میلیاردی و خزانه خالی تحویل گرفت، توانست مدیریت مدبرانه خویش را در این دستگاه اجرایی به منحصه ظهور بگذارد 

◄ادامه مطلب...

 در رصد عملکرد سازمان همیاری شهرداری های مازندران باید صراحتاً عنوان داشت مهندس طالبی ناجی این سازمان شده است؛  طالبی هم در چند شهر مازندران و سایر استانها پیشنهاد شهردارشدن داشته و حتی مدیریت های رده بالای استانی را نیز به وی پیشنهاد داده بودند که قبول نکرد.


◄ادامه مطلب...

 به هر تقدیر طی چند هفته اخیر که مازندرانی ها گرفتار چنین مصیبتی شده توانائی این را نداشته اید حتی یک هیات عالی رتبه کشوری در حوزه سلامت را به مازندران بیاورید.


◄ادامه مطلب...

تحلیل های موشکافانه از وقایع روز جامعه:

رهبر معظم انقلاب اسلامی در سخت ترین شرایط از دولت حسن روحانی حمایت کرد؛ زمانی که وزیر امور خارجه قهر کرد بحران گرانی بنزین، بحث بودجه، سرپرست وزارت بهداشت، گرانی ها و کمبودها و صدها موارد دیگر نیز چالش هایی بود که در واقع با درایت رهبری از وقوع بحران های بعدی جلوگیری شد

◄ادامه مطلب...

بی تدبیرهای دیروز، بحران های امروز:

 در حالی که در برهه فعلی توپ مرتب در زمین جریان ها و افراد مختلف انداخته می شود متأسفانه دست از سر این شهر بر نمی دارند و هنوز هم به دنبال مهندسی عقاید و تفکرات هستند تا اجازه ندهند مدیران وقت خدمت به مردم را در مسیر اصلی شان دنبال کنند.


◄ادامه مطلب...

 در حالی که به واسط بی تدبیری مسئولان دولت در مهار لجام گسیخته گرانی و آغاز اپیدمی بیماری کرونا ویروس در کشور، مردم ما با موجی از نگرانی مواجه هستند، حجت الاسلام سید جلال صالحی رئیس حوزه علمیه سعادتیه نامه ای سرگشاده برای رئیس جمهور صادر کرد که در متن آن آمده است:

◄ادامه مطلب...

ساری در سال 98

 آیا این افراد محکوم به بازپرداخت کلیه برداشت های غیرمجاز و سوء استفاده از بیت المال خواهند بود یا اینکه فقط سرکار یا مسئولیت نداشته باشند اما از حق و حقوق و مزایا استفاده کنند که با آرامش مطلق از ذخائر مالی به غارت برود. در کمال آرامش به خوش گذرانی و تفریح و عیش و نوش بپردازند.


◄ادامه مطلب...

  سخنگوی کمیسیون تلفیق مجلس گفت: پنجاه‌درصد به حداقل حقوق سال نودوهشت اضافه شده است بنابراین حداقل حقوق کارکنان دولت دو میلیون و سیصد و پنجاه‌هزار تومان است نه دو میلیون و هشتصد هزار تومان.

 


◄ادامه مطلب...

 با توجه به اینکه مسئولان استانی طی سالهای اخیر آمارهایی از توقف آمار تغییر کاربری‌های غیرمجاز و به اصصلاح زمین‌خواری خبر می‌دهند اما متاسفانه هر روز از طریق دستگاه‌های قضایی و امنیتی آمارهای نگران کننده ای در استان ارائه می‌شود.


◄ادامه مطلب...

1 2 3 4 5