يكشنبه 06 بهمن 1398
  • ما مِن أَحَدٍ يَتيهُ إِلاّ مِن ذِلَّةٍ يَجِدُها فى نَفسِهِ؛ هيچ كس نيست كه تكبّر ورزد، مگر بر اثر خوارى و حقارتى است كه در خود مى بيند.


 احداث خانه تنیس، وزنه برداری، جودو، بوکس، سالن سرپوشیده دوومیدانی، نصب دیوار کوهنوردی، پیست دوچرخه سواریف پیست موتور و ماشین سواری تا این لحظه از اجرای این پروژه ها خبری نیست.

◄ادامه مطلب...

 از نکات بسیار مهم در صورت اعتراض عابر نسبت به سد معبر، مغازه دار طلبکار می شود و اظهار می کند که ایهاالناس ما اختیار جلوی مغازه خود را هم نداریم.


◄ادامه مطلب...

 در رده بندی فوتبال آسیا و جهان نتیجه ای که در چهار بازی گذشته با این مربی گرفتیم با مربیان وطنی هم بهتر از این ها ظاهر می شدیم البته سالیان سال است که بودجه ما حیف و میل و ریخت و پاش مالی برای مربیان خارجی که در لیگ های داخلی تیم های ملی نوجوانان و جوانان امید می شود که داد همگان را درآورد.


◄ادامه مطلب...

 این تحلیل خبری اعتقاد دارد که شهردار ساری باید قاطعانه در برابر تخریب گرایان مغرض موضع گیری کند و مطمئن باشد مردم این شهر و دلسوزان منافع مردم حامی وی در دفاع از حق و حقوق عمومی هستند...


◄ادامه مطلب...

 از همه این موضوعات بگذریم و آن را به دیده مثبت بنگریم از یک موضوع "تعجیل در افتتاح و کلنگ زنی" دستگاه های دولتی که منتقدان بسیاری دارد، نمی توان گذشت.


◄ادامه مطلب...

 پروژه ای که علاوه بر تسهیل در عبور مرور، با قابلیت چشم اندازگردشگری شهری در مرکز استان و با همگامی و همدلی نمایندگان مردم در پارلمان شهری و شهردار با الگوی تلفیقی عمرانی و توسعه گردشگری در دستور کار شورا و شهرداری ساری قرار گرفت وهم اکنون عملیات اجرایی آن در حال انجام است .

 


◄ادامه مطلب...

 عباس رجبی افزود: بهره برداری از این پروژه علاوه بر رفع مشکل مردم ،در حفظ و نگهداری منابع طبیعی و محیط زیست نیز موثر است.

 


◄ادامه مطلب...

 سال آینده حداقل باید ۳۳ هزار میلیارد تومان بیش از امسال برای افزایش حقوق شاغلین و بازنشستگان درنظر بگیریم و متوسط افزایش حقوق در سال آینده ۱۵ درصد خواهد بود.» این اظهارنظرمحمدباقر نوبخت (رئیس سازمان برنامه و بودجه) که نهم مهر امسال منتشر شد، گمانه‌زنی‌ها درباره میزان افزایش حقوق در سال ۹۹ را شدت بخشیده است.


◄ادامه مطلب...

اهمیت رویکرد سازنده اعضای شورای شهر:

 اگر مدیر نالایقی بر مسند کار قرار داشته و یا دارای پرونده های مسئله دار در محاکم قضایی و دستگاههای نظارتی حضور وی را برای آن دستگاه، شهر و شهروندان ساروی خطرناک قلمداد می کنند، استمرار مسئولیتش نباید مورد دفاع قرار بگیرد.


◄ادامه مطلب...

 رییس هیات بازرسی انتخابات مازندران برای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی بر ضرورت قانونمداری تمامی دست اندرکاران انتخابات تاکید کرد و گفت: حرکت در چارچوب و رعایت قانون، مهم ترین اصل برای همه دست اندرکاران انتخابات است.


◄ادامه مطلب...

امام علی حبیبی قهرمان اسبق جهان و المپیک:

 امام علی حبیبی قهرمان اسبق جهان و المپیک در جمع جامعه ورزشی مازندران گفت: بزرگترین افتخار زندگی نوکری اهل بیت و مداحی ذاکری مراسم های عزاداری امام حسین (ع) همواره در دستجات عزاداری مداحی می کردم همه ورزشکاران ما باید حرمت لباس تیم ملی پرچم کشورمان را رعایت کنند. 

◄ادامه مطلب...

 عباس رجبی شهردار مرکز استان به همراه معاونان، شهرداران مناطق و مدیران واحدها  ضمن حضور در برنامه ملاقات عمومی با شهروندان و دیدار با آنان که در ساختمان عمارت شهرداری برگزار شد 

◄ادامه مطلب...

 هلنا کوبان در لوبلاگ نوشت: در طول چند ماه گذشته این واقعیت بر همگان آشکار شد که دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا یا متحدان منطقه ای او در خلیج فارس تمایلی به اقدام نظامی علیه ایران ندارند. آن ها به خوبی از خطرات یک جنگ تمام عیار در منطقه آگاه هستند. به همین خاطر آمریکا صرفا به تشدید تحریم های اقتصادی و حملات سایبری علیه نیروهای مسلح ایران بسنده کرد.

◄ادامه مطلب...

 بر اساس ضوابط مالی تنظیم لایحه بودجه سال ۱۳۹۹، پیشنهاد طرح و پروژه‌های تملک دارایی سرمایه‌ای جدید ممنوع شد...

◄ادامه مطلب...

 افزایش سهم جمعیت بیکار 15ساله و بیشتر فارغ التحصیلان از کل بیکاران در تابستان امسال حدود 43.8 درصد بوده که نسبت به تابستان 97 افزایش یافته است...

◄ادامه مطلب...

1 2 3 4 5