جمعه 01 شهريور 1398
  • ما مِن أَحَدٍ يَتيهُ إِلاّ مِن ذِلَّةٍ يَجِدُها فى نَفسِهِ؛ هيچ كس نيست كه تكبّر ورزد، مگر بر اثر خوارى و حقارتى است كه در خود مى بيند.


1-      شفاف سازی مطلق کلیه کمک هایی که از سوی شهرداری طی 81 ماه گذشته به باشگاهها، نهادها، ارگان ها، احزاب سیاسی و مذهبی شده تا مردم بدانند طی این مدت از اعتباراتی که باید صرف عمران و آبادانی می شد، چقدر بذل و بخشش صورت گرفته است...

◄ادامه مطلب...

 با توجه به رای دیوان عدالت اداری بانک‌ها و موسسات اعتباری تنها می‌توانند مطالبات مستقیم خود را پس از سررسید و در صورت عدم برداشت از موجودی قابل برداشت هر یک از حساب‌های انفرادی مشتری یا ضامنین برداشت کنند و برداشت مطالبات غیرمستقیم از این حساب‌ها مجاز نیست.

◄ادامه مطلب...

 بعد از موفقیت در مدیریت شهرداری منطقه 3 ساری، سازمان عمران مقصد بعدی برای تجربه مدیریتی مهندس هاشمی بود هرچند نگاههای سیاسی اجازه نداد وی در این سازمان بزرگ شهرداری ساری بتواند اهدافش را محقّق نماید اما مدت کوتاه حضورش در سازمان مذکور به بهینه سازی امور و استعدادها خلاصه شد.


◄ادامه مطلب...

 با توجه به آنکه وزارت کار بدون دعوت از نمایندگان کارگری چندین جلسه در خصوص مسکن کارگران برگزار کرده بود نسبت به این مساله اعتراض کردیم که مقرر شد از این پس در جلساتی که با محوریت وزارت کار در خصوص مسکن برگزار می‌شود حتما نماینده کارگران هم حضور داشته باشد.

◄ادامه مطلب...

قرار بود لایحه قانون بانک مرکزی به مجلس ارسال شود و در حین بررسی این لایحه و در صورت موافقت مجلس، واحد پولی کشور از ریال به تومان تغییر می کرد. البته در نهایت دولت در 25 مرداد ماه سال 96 برشی از این لایحه را با عنوان اصلاح قانون پولی و بانکی کشور به مجلس فرستاد

◄ادامه مطلب...

 با توقیف نفتکش انگلیسی استنا ایمپرو توسط ایران، آمریکا و انگلیس تلاش کردند تا نیروی ناظر دریایی در تنگه هرمز ایجاد کنند اما موفق به این کار نشده‌اند.


◄ادامه مطلب...

 اگر پيمانكاران طلب مالي دارند مفهوم آن اين است كه پروژه اجرا كردند در دوران دكتر مهدي عبوري چون او مدير شجاع و نترس و ريسك پذير بود دست به اجراي پروژه هاي بزرگ زد همه طلب هاي پيمانكاران در رابطه با اجراي پروژه هاي عمراني زيربنايي است

◄ادامه مطلب...

استاندار و مدیرکل دو برادر ورزشی:

 نمایندگان مجلس از مازندران ادعای حمایت از ورزش را دارند. نماینده رهبری هم عاشق ورزش، اعضاء شوراها و شهرداری و فرمانداران هم ورزشی هستند.


◄ادامه مطلب...

 اگر در جایی هزینه کردند فقط برای تامین اهداف شخصی و منافع خودشان و تیم تحت پوشش باندهای جناحی خودشان بود.

◄ادامه مطلب...

 دومین جلسه شورای اداری در حالی برگزار شد که این نشست تحت تاثیر معرفی سه معاون جدید اداره کل و در جهت تبیین سیاست های جدید معاونین توسعه امور ورزشی، ورزش همگانی و فرهنگی و جوانان قرار گرفت.


◄ادامه مطلب...

 بسیاری از بزرگان کشتی از جمله عسگری محمدیان، مجید ترکان، سید مراد محمدی، محمدحسین دباغی تا به امروز در حوزه سازندگی عملکردی در کشتی مرکز استان نداشته اند. این ها توانمند هستند اما فضای کار برای آنها مهیا نشده است.


◄ادامه مطلب...

متأسفانه رفتارهای غیراخلاقی اداری در برخی از شهرداری ها داد همه مردم را درآورده و اگر از تعداد بی حد و حصر نیروهای شهرداری ها فاکتور بگیریم اما به نیروهایی برمی خوریم که پیشتر در ستادهای تبلیغاتی اعضای شورا بسیار دیده شده اند

◄ادامه مطلب...

 به نظر می‌رسد بانک مرکزی باید هر چه سریع‌تر پیش از ابلاغ مصوبه شورای پول و اعتبار، جزئیات این مصوبه را شفاف سازی کند تا متقاضیان مسکن مهر در شهرهای جدید پردیس و پرند و دیگر سایت‌هایی که هنوز نتوانسته‌اند این طرح را به پایان برسانند، از نگرانی رهایی یابند.

 


◄ادامه مطلب...

مدیر مسئول شمال تایم در گفتگو با یک رسانه سراسری مطرح کرد:

 از کارشناس با تجربه شهرداری های مازندران سوأل شد که چرا دستگاههای نظارتی و سازمان بازرسی در خصوص ادعاهای شما ورود نمی کند، پاسخ داد: البته از رئیس دادگستری و داستان مرکزی باید قدردانی کنیم که مواضعی شفاف در خصوص اختلاس گران شهرداری ساری داشته اند اما ...

◄ادامه مطلب...

به بهانه شایعه پراکنی عده ای از مخالفان غیرساروی:

 گویا افرادی که ساری و ساروی را نمی شناسند، اهل ساری نیستند و منطق و آداب انسانی خویش را پیش پای منفعت طلبی های جاه طلبانه قربانی می کنند،چشم دیدن پیشرفت مردم ساری را در عرصه های فرهنگی و اجتماعی ندارند. 

◄ادامه مطلب...

1 2 3 4 5