سه شنبه 02 بهمن 1397
  • ما مِن أَحَدٍ يَتيهُ إِلاّ مِن ذِلَّةٍ يَجِدُها فى نَفسِهِ؛ هيچ كس نيست كه تكبّر ورزد، مگر بر اثر خوارى و حقارتى است كه در خود مى بيند.


 شاید منافع مالی شهرداری ساری آنقدر برای اعضای شورای شهر وسوسه انگیز است که آنها از ترس اینکه چتر حمایتی شهرداری را از دست بدهند، همه مسائل را گل و بلبل و مدیران را ناجی و اسطوره و ... مطرح می کنند.

◄ادامه مطلب...

 این در حالی است که به گفته آقامیری این فرد به دو سال حبس نیز محکوم شده است که البته اجرای آن به مدت ۵ سال تعلیق شده است.

◄ادامه مطلب...

 رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس تصریح کرد: افزایش حقوق ها براساس روش پلکانی بستگی به این دارد که در زمان بررسی این موضوع درکمیسیون تلفیق مجموعه عددی که اختصاص پیدا می‌کند چه عددی است و آیا آن کسانی که حقوق بالاتری دارند حقشان تضییع می‌شود و یا خیر؟


◄ادامه مطلب...

 بدیهی است که این اقدامات آنهایی را که به اخلال بازار و آشفتگی اقتصاد دل بسته بودند، به سمت انتشار شایعات متعدد خصوصاً در مورد بانک‌ها برای ایجاد تزلزل در بین مردم وا داشته است.


◄ادامه مطلب...

قصه بی تعارف ما:

 چرا طی این 7 سال که کارگران بارها و بارها فریاد وا ویلا سر دادند، بارها در رسانه های واقعی سخن از وضعیت سخت زندگی آنها به اشکال مختلف مطرح شد، خم به ابرو نیاوردید ...


◄ادامه مطلب...

 نائب رییس شورای کارگری صنایع چوب و کاغذ مازندران ادامه داد: علی رغم تاکیدات رهبری برای حمایت از تولیدات داخلی متاسفانه در این بخش و برای تنفس جنگل به ما فرصتی داده نشد و از صنعت داخلی حمایت نشد.


◄ادامه مطلب...

حقایق بی پرده از مدیر مسئول شمال تایم:

 کرباسچی شهردار موفق سالیان دور تهران گفت: شهردارانی که بدون یک ساعت کار و خدمت و تجربه در امور شهرداری ها از سوی شوراها به عنوان شهردار انتخاب می شود به شهروندان و شهرها خیانت و

◄ادامه مطلب...

 "دریابیگی" گفت: مگر از یک سوراخ چند بار باید گزیده شویم تا راه رفته را دوباره در پیش نگیریم؛ این راهی را که آقایان درآن گام برمی دارند؛ به بیراهه خواهد رفت و ما درباره عواقب آن هشدار داده و می دهیم.


◄ادامه مطلب...

 رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا با اشاره به مه گرفتگی همراه با کاهش دید در اکثر محورهای استان خوزستان تصریح کرد: در محور سردشت- مهاباد در استان آذربایجان غربی، محورهای ایلام - دهلران, ایلام - اندیمشک و ایلام - مهران ...


◄ادامه مطلب...

 وفایی نژاد  تصریح کرد: در شرایط کنونی مبارزه با فساد مالی در شهرداری ها و شوراها و احیای صنایع تبدیلی مازندران و از بین بردن موانع صادرات و توسعه اقتصادی از برجسته ترین اهدافی است که انتظار می رود حسین زادگان نسبت به آن جدیت لازم را به خرج دهد.


◄ادامه مطلب...

  بازی با جان بیمار شاید در نگاه ابتدایی، تزریق یک آمپول اشتباه و یا قطع کردن دستگاه اکسیژن باشد اما همچنان برخی سهل‌انگاری‌هایی وجود دارد که می‌تواند در نهایت منجر به همان جمله معروف شود؛ "بازی با جان بیمار". 

 


◄ادامه مطلب...

تاریخ شهرداری ساری گواهی می دهد:

 مردم ساری و افکار عمومی بی شک گواهی می دهند که شهرداری در دوران مدیریتی حجازی هیچگاه دستخوش تغییرات مدیریتی با رویکرد تبلیغاتی نبوده

◄ادامه مطلب...

 مرتضی رضایی، معاون تولیدات دامی جهاد کشاورزی در ارتباط تلفنی با اشاره به اینکه تولید تخم مرغ یک روند خطی دارد یعنی 5-6 ماه تا افزایش تولید زمان می برد علت اصلی افزایش قیمت تخم مرغ را از بین رفتن بیش از 25 میلیون قطعه طیور به دلیل ابتلا به آنفلوآنزا در سال گذشته بیان کرد.

◄ادامه مطلب...

 میزان سرانه مصرف 14 قلم ماده غذایی و ضروری خانوار کارگری که مبنای محاسبات مزدی قرار دارد، حاکی از آن است که هزینه سرانه مصرف روزانه سبد غذایی از حدود 6870 تومان در دی‌ماه سال گذشته با گذشت حدود 10 ماه در آبان ماه سال جاری به 11 هزار و 885 تومان رسیده است.


◄ادامه مطلب...

 علیرغم اینکه در بدنه مدیریتی این سازمان افرادی نام آشنا و تأثیرگذار حضور دارند اما اینکه چرا در پس وعده های بی عمل خود را پنهان کرده و اقدام عملیاتی برای پرداخت حق و حقوق کارکنان نمی کنند، سوأل بزرگی است 

◄ادامه مطلب...

1 2 3 4 5