چهارشنبه 25 تير 1399
  • ما مِن أَحَدٍ يَتيهُ إِلاّ مِن ذِلَّةٍ يَجِدُها فى نَفسِهِ؛ هيچ كس نيست كه تكبّر ورزد، مگر بر اثر خوارى و حقارتى است كه در خود مى بيند.


پرسش بزرگ مردم ساری:

 رویکرد مهدی عبوری در کنارگذاشتن مدیران باتجربه و کارکشته شهرداری را باید به این موضوع نسبت دهیم که تصور می شود وی به دنبال افرادی بوده که بدون صاحب نظر نبوده و تنها فرمانبرداران اوامر و سیاست های وی باشند و قطعاً سوء استفاده های بسیاری هم از این اعتماد از سوی زیرمجموعه های عبوری رخ داده است.


◄ادامه مطلب...

اعترافات سنگین یکی از متهمان اختلاس بزرگ در شهرداری ساری:

 این شخص که بنابر ملاحظاتی از بیان نامش موقتاً خودداری می کنیم مدعی بود همه اختلاس های مالی شهرداری طی این سالها با هماهنگی های مافوق بوده و حتی دستگاههای نظارتی و سازمان بازرسی نیز در جریان وضعیت موجود بوده و شاید گستردگی آن را باید به حساب عملکرد ضعیف آنها گذاشت.


◄ادامه مطلب...

  برخی از لیدرهای آنان در شهرستان‌های تنکابن اقدام به شبکه‌سازی زنجیره انسانی کرده و با دریافت وجه از افراد به‌عنوان سرمایه‌گذار مبالغ را به دلار تبدیل کرده و به خارج از کشور انتقال می‌دادند. تعداد افرادی که توسط این لیدرها جذب شده‌اند بالغ بر 1200 نفر در مازندران هستند.

◄ادامه مطلب...

  کارشناس اقتصاد با تاکید بر اینکه می‌توان بین ۱۰ تا ۲۰ هزار میلیارد تومان از مالیات بر سود سپرده‌های بانکی درآمد داشت، گفت: البته باید سازوکارهای آن به طور شفاف مشخص شود، شاید حدود نیم درصد افراد جامعه شامل این نوع مالیات می‌شوند...

◄ادامه مطلب...

  آنطور که سازمان بازرسی اعلام کرده دولت برای اصلاح مزد در نیمه دوم سال برنامه دارد،پس باید ازتقریبا دو ماه دیگر جلسات شورای عالی کار را برگزار کند این در حالیست که حق مسکن هنوزتصویب نشده است.

 


◄ادامه مطلب...

  که طی 8 سال گذشته شهرداری ساری به واسطه حضور بسیاری از نااهلان در باتلاق سنگین مادی و معنوی فرو رفته و بیشترین صدمات را در طی این مدت مدیران و پرسنل قدیمی و تأثیرگذار این نهاد از حضور وصله های ناجور متحمل شدند 

◄ادامه مطلب...

سوأل مردم ساری از مسئولان قوه قضائیه:

 بسیاری از نیروهایی که آلوده به فسادهای چند سال اخیر شهرداری بوده اند، امروز در محل کار خود حاضر و حق و حقوق مکفی نیز دریافت می کنند زیرا قوه قضائیه بعد از 20 ماه از اثبات تخلفات آشکار مالی و اداری در سطوح مختلف شهرداری ساری، حکمی روشنی برای تعیین تکلیف آنها صادر نکرده است!


◄ادامه مطلب...

در نشست خبری رئیس شورای اسلامی شهرستان ساری مطرح شد:

 مدیر مسئول شمال تایم با اشاره به روند کند رسیدگی به پرونده های مالی شهرداری، خاطر نشان کرد: دستگاههای نظارتی و قضایی نیز در قبال برخورد قاطعانه با مفسدین ضعیف عمل کرده اند و باید پاسخگوی وقایع باشند.

◄ادامه مطلب...

 آقای نماینده شما از پرداخت بدهی خود به اندازه دوتا کارت هدیه بخاطر تبلیغات سنگین عاجز بودید پس این همه کارت هدیه از کجا آمده است که در اولین نشست خبری به مهمانانتان تقدیم کردید؟!


◄ادامه مطلب...

پایان نمایش و عوام فریبی:

  از برگزاری مراسم افتتاحیه بوستان ولایت و نگرش پرهزینه مدیریت قبلی در بهره برداری از پروژه های انجام شده یاد می کنیم که حتی این رویکرد آنها در نزد مردم ساری و افکار عمومی لوس و به حنایی بی رنگ تبدیل شده بود.

◄ادامه مطلب...

 باید توجه داشت عده ای احترام به حسین زادگان را بر اساس میزان منافع خود لحاظ می کنند و زمانیکه این منافع قطع می شود به دنبال تخریب و تشکیل خانه توطئه می روند و عزل و نصب به جشن و یا مراسم عزای آنها تبدیل می شود.


◄ادامه مطلب...

 این جریان های تخریب گر در فضاهای مجازی در حالی مهندسی شده انجام شده که بسیاری از قهرمانان، مربیان و مالکین اماکن ورزشی مازندران، به همت والای حسین زادگان و تیم مدیریتی ورزش استان اذعان دارند.


◄ادامه مطلب...

 اگر به تاریخ گذشته سفر کنیم و نگاهی به وضعیت فروش زمین مجموعه زندان ساری بیندازیم به یک خیانت تاریخی بر می خوریم که بنابر مصلحت های بسیار جریان آن مدفون اما پرونده بلاتکیف در دستگاههای قضایی دارد

◄ادامه مطلب...


ارتقاء محسوس تکنولوژی عمرانی در شهر:

بعد از آغاز به کار کارخانه تولید موزائیک در ابتدای سال که شهرداری ساری را در بخش پروژه های پیاده روسازی به خود کفایی 100 درصدی رسانده، تولید بتن Rcc با ویژگی های خاصی که دارد می تواند یکی از جذاب ترین خبرهای عمرانی شهر ساری در سال جاری باشد.

 

◄ادامه مطلب...

1 2 3 4 5