يكشنبه 29 بهمن 1396
  • گفت ادب از که آموختی گفت بی ادبان هرچه آنان کردند ... من نکردم


حسین علی نژادمعلم در مراسم جشن شکوفه ها که به طور نمادین در دبستان هیأت امنایی حاج کمال امینی این شهرستان با حضور مسئولین استانی، شهرستانی، دانش آموزان و خانواده های ایشان برگزار شد، گفت: امروز تنها متعلق به دانش آموزان نیست بلکه متعلق به والدین این دانش آموزان نیز هست.

◄ادامه مطلب...

نامه سرگشاده یکی از کارمندان صدا‌وسیما به سرافراز:

"رویا صنعتی" از کارمندان سازمان صداوسیما در اعتراض به تعدیل نیروهای کارآمد؛ متن نامه‌ سرگشاده‌ای خطاب به محمد سرافراز، ریاست این سازمان منتشر کرد.

◄ادامه مطلب...

300 کیلوگرم گوشت فاسد و 154 ساندویچ بدون مجوز بهداشتی در جریان بازرسی‌های گشت تعزیرات حکومتی استان تهران معدوم شد.

◄ادامه مطلب...

رئیس هیئت مدیره صنعت آبلیموی ایران با بیان اینکه در چند سال اخیر به ویژه سال گذشته، تعاملات خوبی با سازمان غذا و دارو داشته ایم اظهار داشت: نمونه برداری های مشترک با گستره سطح عرضه کشوری و تحویل نمونه ها به سازمان وهمچنین برخورد با متخلفین نیز از جمله این برنامه‌‌ها بوده است.

◄ادامه مطلب...

مولاوردی:

معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده از برگزاری همایش ملی زنان اعتدال و توسعه در پاییز سال جاری خبر داد.

◄ادامه مطلب...

مولاوردی در گفت‌وگو با ایلنا:


معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده با بیان اینکه این یک سوم کارتن خواب‌ها زن هستند، گفت: 13 دستگاه در مورد زنان کارتن خواب مسئولیت دارند که باید هرچه سریعتر به وظایف خود عمل کنند.

◄ادامه مطلب...

همزمان با سراسر کشور

مردم ولایت‌مدار استان مازندران همگام با سراسر کشور، صبح امروز با حضور در میعادگاه‌های روز جهانی قدس، فریاد انزجار از مستکبران و متجاوزان شیطان‌صفت را سر دادند.

◄ادامه مطلب...

عضو شورای شهر تهران:

عضو هیئت رئیسه شورای شهر تهران گفت: اگر فعالیت های ستاد سوخت متوقف نشده، پای کار بیاید و در نوسازی تاکسی های فرسوده پایتخت همکاری کند.

◄ادامه مطلب...

تشریح عملکرد تامین اجتماعی؛

معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان تأمین اجتماعی گفت: گفتمان سازی مفاهیم بیمه و تأمین اجتماعی مبتنی بر اقتصاد مقاومتی یکی از عملکردهای معاونت فرهنگی و اجتماعی تأمین اجتماعی در سال ۹۳ بوده است.

◄ادامه مطلب...

محیط زیست در هفته ای که گذشت؛

وضعیت دید افقی کشور در بهار ۹۴، «هفتاد قله» همچنان در قرنطینه، تقدیم لایحه حفاظت از تالاب ها به مجلس، بیمه شدن یوز ایرانی و مرگ دلخراش یک خرس قهوه ای از مهمترین اخبار محیط زیست در این هفته بود.

◄ادامه مطلب...

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از تامین ایمنی راهپیمایان روز قدس باحضور بیش از 150 آتش‌نشان تهرانی خبر داد.

◄ادامه مطلب...

تعداد کثیری از مربیان پیش دبستانی با دعوی حروف آموزی به نوآموزان از سوی مادران و پدرانی که کودک چهار یا پنج ساله دارند، مواجه‌اند؛ والدینی که از سر وظیفه، دل در گرو رفعت علمی فرزند دارند و حروف آموزی در دوره رسمی پیش دبستانی را شرط شوکت او می‌شمرند و جهت تحقق آن از اعمال هر گونه فشار به مربی ابا ندارند.

◄ادامه مطلب...

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور ۳ شرط بازنشستگی پیش از موعد در سال ۹۴ بدون سنوات ارفاقی را ابلاغ کرد.

◄ادامه مطلب...

فانی خبر داد:

وزیر آموزش و پرورش با اعلام اینکه پایه های پنجم و ششم ابتدایی دو معلمی خواهند شد، از آغاز طرح رتبه بندی معلمان از مهر ماه امسال خبر داد.

◄ادامه مطلب...

رنگ آسمان

امسال بارش‌ها در نوار شمالی کشورمان خوب بوده است. همچنان گذر امواج کمابیش ناپایدار سبب بارش‌های موقتی در مناطقی از نوار شمالی خواهد شد.

◄ادامه مطلب...

1 2 3 4 5