سه شنبه 24 تير 1399
  • ما مِن أَحَدٍ يَتيهُ إِلاّ مِن ذِلَّةٍ يَجِدُها فى نَفسِهِ؛ هيچ كس نيست كه تكبّر ورزد، مگر بر اثر خوارى و حقارتى است كه در خود مى بيند.


نماینده مقام معظم رهبری در مازندران تأکید کرد:

 وی با اشاره به اینکه باید به خوبی از ظرفیت های سازمان عمران در پروژه های عمرانی شهر ساری استفاده شود، بیان داشت: مرکز استان باید آبرومند باشد و انشالله با رفع مسائل و مشکلات و با تلاش های بیشتر شما جوانان شاهد اتفاق های خوبی درآینده این شهر باشیم.

◄ادامه مطلب...

 اما دیگر اقدامی که برای بازنشسته‌ها در ماه‌های اخیر پیش‌بینی شده مربوط به پاداش پایان خدمت آنها است که سازمان برنامه و بودجه قول داده است تا حداکثر مهرماه پاداش پایان خدمت همه بازنشستگان را پرداخت کند.

◄ادامه مطلب...

 کرمانیان اظهار کرد: برگزاری یکپارچه آزمون به صورت مجازی و با کمک سامانه الکترونیکی سازمان مرکزی دانشگاه آزاد موفقیت مهم دیگری برای این‌ دانشگاه است.


◄ادامه مطلب...

 لاری ادامه داد: متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۱۹۴ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۱۲ هزار و ۸۲۹ نفر رسید.


◄ادامه مطلب...

اعلام رضایتمندی نمایندگان مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی از روند پیشرفت نیروگاه زباله سوز ساری؛

 وعده بهره برداری نیروگاه زباله سوز ساری که چندین سال به طول انجامیده و به عنوان مطالبه مردم مرکز مازندران سالها در ابهام مانده بود،  طی چند ماه اخیر با تاکید عباس رجبی مدیریت جدید شهری روند رو به رشد به خود گرفت و امروز هم در بازدید نمایندگان مردم شهرستان های ساری و میاندرود در خانه ملت  از این پروژه ، روند اجرایی کار، مطلوب ارزیابی شد .

◄ادامه مطلب...

  مدیرعامل فرا بورس ایران گفت: بازدهی بیش از ۱۶۰ درصد در بورس را تجربه کرده‌ایم و ارزش بازاری و ثروت عموم مردم در بورس به ۷ هزار و ۷۰۰ تریلیون تومان رسیده است.

◄ادامه مطلب...

 از احمد حسین زادگان استاندار مازندران و نماینده ارشد دولت که خود از خاک خوردگان کشتی است و همچنین مرد اول ورزش استان حاج حبیب حسین زادگان انتظار میرود بستر مناسبی را برای تحقق اهداف مرد نقره ای ورزش کشور فراهم نموده و یاری گر او در شکوفایی کشتی مازندران باشند.


◄ادامه مطلب...

  مدیرکل انتقال خون مازندران با تاکید بر تقویت حضور افراد بهبودیافته کرونایی برای اهدای پلاسمای خون، گفت: تاکنون ۹۶ بهبود یافته کرونایی مازندران نسبت به اهدای پلاسمای خون اقدام کردند.

 

◄ادامه مطلب...

 محمدی تاکامی از پروژه بزرگ پل تا پل نیز به عنوان یکی از طرح های مهم مدیریت شهری در مرکز استان یاد کرد و بیان داشت: کاربری های متعددی که در این پروژه تعریف می شود فضایی جذّاب و توسعه یافته برای مردم ایجاد خواهد کرد.

 


◄ادامه مطلب...

 رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت مازندران با اشاره به اینکه اقتصاد کشور امروز به جای دلار باید با طلا ساماندهی شود گفت: در برهه کنونی، سیاست‌های ارزی کشور نیازمند بازنگری است.


 
◄ادامه مطلب...

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بابل:

 دکتر مصطفی جوانیان معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بابل با اشاره به اینکه پاندمی ناشی از کرونا در صورت عدم توليد واكسن موثر ، مي تواند تا 2 سال طول بكشد، و در طی  این مدت افراد مستعد شانس ابتلا به این بیماری را دارند، گفت: مردم مي توانند با رعایت پروتکل های بهداشتی فعالیت های معمول خود را داشته و از انتقال و انتشار بیماری جلوگیری نمایند.

◄ادامه مطلب...

  سرپرست شیلات مازندران گفت: تا پایان مردادماه ۱۰۵ میلیون قطعه بچه ماهی با کمک شرکت ها و اتحادیه ها در رودخانه های منتهی به دریا در استان رهاسازی می شود.

 

◄ادامه مطلب...

کوروش یوسفی عضو شورای شهر مطرح کرد:

 کوروش یوسفی از رئیس سازمان عمران به عنوان مدیری با انگیزه و متخصص یاد و خاطر نشان کرد: وی دارای سلامت کاری در مدیریت این سازمان است و طی این مدت نیز نشان داده که مجموعه مدیریت شهری می تواند به جوانان در ایفای مسئولیت ها بیشتر از همیشه اعتماد کند.


◄ادامه مطلب...

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران خبر داد:

 زارع به نقش تئاتر در کاهش آسیب‌های اجتماعی اشاره کرد و گفت: کرونا تئاتری‌های استان را با مشکل مواجه کرد و تمام توان خود را به کاربستیم فقط دو تا سه میلیون تومان توانستیم کمک کنیم.

◄ادامه مطلب...

 رقمی که در تاریخ فعالیت بازار سرمایه در ایران بی‌سابقه است. طبق‌ آمارهای مستند، در طول ۱۰۰ روز سپری‌شده از امسال، به‌طور میانگین، در هر روز، ۸۲۰ هزار نفر در بورس و فرابورس به مبادله سهام پرداخته‌اند. 

◄ادامه مطلب...

1 2 3 4 5