يكشنبه 06 بهمن 1398
  • ما مِن أَحَدٍ يَتيهُ إِلاّ مِن ذِلَّةٍ يَجِدُها فى نَفسِهِ؛ هيچ كس نيست كه تكبّر ورزد، مگر بر اثر خوارى و حقارتى است كه در خود مى بيند.


قابل توجه مسئولان مازندران و مرکز استان:

 براستی مشخص نیست چرا برخی از اعضای شورای شهر از افشاگری های واقعیت های شهرداری ساری نگران هستند و از هر فرصتی برای تخریب مهندس رجبی استفاده ای ناجوانمردانه می کنند؟!


◄ادامه مطلب...

 این مسئول خاطر نشان کرد: امید است با همدلی همه مدیران و همکاران و از همه مهمتر شهروندان عزیز این مهم به نتیجه مطلوب برسد و زیرساخت‌های اولیه شهرسازی و شهر الکترونیک و شهرداری الکترونیک برای خدمات‌دهی هرچه بهتر به شهروندان فراهم و شفاف سازی امورات شهرداری از این طریق به عمل آید.

 


◄ادامه مطلب...

 علی اکبر زلیکانی نایب رئیس شورای شهر ساری با بیان اینکه شهرداری در خصوص استفاده از ماده 105 قانون شهرداری ها، به توفیق قابل ذکری دست پیدا نکرده، تصریح کرد: طبق قانون منابع معادن شهرها باید مورد استفاده این دستگاه اجرایی قرار بگیرد

◄ادامه مطلب...

 البته در این راستا وظیفه ای گرانسنگ متوجه مردم است و امید می رود در انتخابات آتی به افرادی که مجیزگو و از اهالی زر و زیور هستند، رأی اعتماد ندهند.


◄ادامه مطلب...

توسعه ورزش همگانی نقطه عطف:

 سابقه ریاست حسین دلیری در اداره ورزش و جوانان ساری نیز پیشتر دستاوردهای شایانی را در حوزه ورزش مرکز استان به همراه داشته و اینبار نیز چنین تقدیرنامه ی اداری نشان از صلابت مدیریتی دلیری در معاونت توسعه ورزش همگانی مازندران دارد.

◄ادامه مطلب...

معاون استاندار مازندران خبر داد :

 رازجویان تصریح کرد : این درحالی که ما برای شهرها طرح جامع و تفصیلی تهیه و شهر را به سمت و سوی توسعه هدایت کنیم ولی شهرداری های ما نمی  توانند بر نحوه و سمت و سوی توسعه شهر مدیریت داشته باشند 

◄ادامه مطلب...

 مهندس رضوانی مدیر بندر امیرآباد سخنران روز دوم  این سمینار بود و ضمن معرفی بندرامیرآباد، زیر ساخت های ایجاد شده در بندر را از مزایای مهم و نقش کلیدی بندر امیرآباد در زمینه غلات و تسهیل در امر واردات برشمرد.


◄ادامه مطلب...

نماینده سابق مردم قائم‌شهر:

 نماینده سابق مجلس  تصریح کرد: مجلس با تیم ناهماهنگ دولت رفیق شده و این مهم منجر به وضعیت بد اقتصادی کشور شده وکارهای عمرانی در کشور نیز تعطیل شده است.


◄ادامه مطلب...

معاون توسعه ورزش همگانی اداره کل ورزش و جوانان استان:

 معاون توسعه ورزش همگانی اداره کل ورزش و جوانان استان گفت: برای توسعه ورزش توجه به توسعه زیرساخت ها در الویت است.


◄ادامه مطلب...

  وزیر صنعت، معدن و تجارت در ادامه سفر خود به استان مازندران با حضور در منطقه ویژه اقتصادی بندرامیرآباد از ظرفیت ها و توانمندی های عملیاتی و کارخانه های مستقر در اراضی پسکرانه این بندر بازدید کرد.

 


◄ادامه مطلب...

نقش شاخص سازمان عمران:

  با نگاهی به پروژه عظیم احداث بوستان ملل، پر واضح مشخص است که این طرح شهرداری نقش بسزایی در تأمین خاستگاهای شهر و شهروندان دارد.


◄ادامه مطلب...

 استاندار مازندران با اشاره به اهمیت توسعه صادرات در استان گفت: یکی از مسائلی که سبب رشد اقتصادی و ارزآوری در مازندران می‌شود توجه به مقوله صادرات بوده که باید مورد توجه مدیران و صنعت کاران قرار گیرد.


◄ادامه مطلب...

 هاشمی تصریح کرد: در زمان انسداد این محور، کاربران جاده ای می‌توانند از محورهای کندوان و سوادکوه به عنوان محور جایگزین تردد کنند.


◄ادامه مطلب...

 شهردار ساری " شهری آباد " را رویکرد این نهاد خدماتی اجتماعی دانست و گفت: با بکارگیری نیروهای جوان و مستعد و استفاده بهینه از سرمایه های انسانی مسیر توسعه ساری شتاب بیشتری گرفته، رفاه و رضایت شهروندی در اولویت عمل دیده می شود.


◄ادامه مطلب...

مشاور رئیس دانشگاه و مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مازندران مطرح کرد:

 دکتر گوهردهی هدف از برگزاری این کارگاه را توانمند سازی شاغلین روابط عمومی ها در راستای اجرای برنامه عملیاتی دانشگاه ها دانست و افزود: برنامه استراتژیک به سازمان کمک می کند تا با استفاده از روش منظم تر، معقول تر و منطقی تر راه های استراتژیکی موثری را انتخاب کرد.


◄ادامه مطلب...

1 2 3 4 5