چهارشنبه 24 مهر 1398
  • ما مِن أَحَدٍ يَتيهُ إِلاّ مِن ذِلَّةٍ يَجِدُها فى نَفسِهِ؛ هيچ كس نيست كه تكبّر ورزد، مگر بر اثر خوارى و حقارتى است كه در خود مى بيند.


 حجت الاسلام قاسمی امام جمعه موقت شهرستان ساری در سخنانی ضمن حمایت کامل از انتصاب مهندس رجبی شهردار ساری، وی را مدیری لایق و کاردان در این مسئولیت دانست.

◄ادامه مطلب...

  رئیس سازمان برنامه‌وبودجه با اشاره به قطع یارانه سه دهک از کشور با جمعیت ۲۴ میلیون نفر، گفت: تا کنون دو مرحله از بسته‌های حمایتی فصلی پرداخت شده است.


◄ادامه مطلب...

 به دنبال درگذشت حاجیه خانم صغری آزادی همسر حاج محمد حسین وفایی نژاد یکی از شاخصین جامعه تویه درواری ها، مردم حق شناس این خطه و اهالی شهرستان ساری در برپایی و حضور در مراسم ایشان سنگ تمام گذاشتند و حق شناسی از مقام مادر را به زیبایی معنا کردند.

◄ادامه مطلب...

  در دیدار سفیر بنگلادش در ایران با سیاوش رضوانی بر اهمیت روابط تجاری و مبادلات کالا از بندر امیرآباد تاکید شد


◄ادامه مطلب...

 آقای شهردار! شهرداری جای قانون گریزان و فراریان از کار و افراد بدون طرح و برنامه که اشتغال در شهرداری را داشتن یک دفتر برای سودجویی و یا کسانی که با خودروهای میلیاردی برای فخرفروشی در شهرداری فقط برای حضور و غیاب می آیند را باید عزل کرد.

 

 

◄ادامه مطلب...

 معلوم نشد عده ای از این جماعت تیمدار در ورزش مازندران کارشان چیست خودشان اسپانسر هستند یا اینکه با اعتبارات و امکانات دیگران بنام خودشان تیمداری می کنند.


◄ادامه مطلب...

 

 برپایه این گزارش به دنبال بیماری و بستری شدن این مادر مهربان در یکی از بیمارستان های شهرستان ساری، دیروز صبح خبر درگذشت ایشان اطلاع رسانی شد.


◄ادامه مطلب...

 انتخابات شورای کارگری سازمان همیاری شهرداری های مازندران برگزار و کارکنان این سازمان نمایندگان خود را برای تصدی امور و رسیدگی به حل مشکلاتشان شناختند.


◄ادامه مطلب...

ناکارآمدی و بی تفاوتی:

 در سویی دیگر تیم کشتی فرنگی ساری در استان حتی به مقام دهم هم نمی رسد؟! یا انواع درگیری ها در مسابقات کشتی و فوتسال بانوان در کنار اعتراض شدید بسیاری از روسای هیئت های ورزشی به جهت باندبازی و سیاسی کاری ها گسترده از قبل شده و این ادعا وجود دارد که ورزش مرکز مازندران به ستاد تبلیغات انتخابات تبدیل شده است!


◄ادامه مطلب...

 طبق تبصره اصلاحی این مصوبه رانندگان دارای گواهینامه پایه سوم با وسایل نقلیه سواری در حوزه حمل و نقل عمومی در صورت سپری شدن دو سال از اخذ گواهینامه رانندگی پایه سوم و داشتن حداقل سن 23 سال تمام بلامانع است.

◄ادامه مطلب...

تبلور شایسته سالاری:

  حمید هاشمی در پنجمین نشست انتخاب شهردار آمل که امروز برگزار شد توانست با موافقت 6 نفر از اعضای شورای شهر به عنوان شهردار این شهرستان انتخاب شود.


◄ادامه مطلب...

 احمد اسدی  درباره پیش‌بینی وضعیت هوای مازندران در روزهای آینده گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، اظهار کرد: طی 24 ساعت بیشترین بارش از بازیارخیل ساری 18، بورخانی سوادکوه و نوشهر 10 میلی‌متر گزارش شد.


◄ادامه مطلب...

 گفتنی است مراسم دستجات سینه زنی سادات، نخل گردانی از دیگر آئین مذهبی این ایام تویه دروار است که به صورت باشکوه برگزار و حتی مردم اقصی نقاط کشور نیز برای تماشای این سنت زیبای دینی به تویه دروار می آیند.


◄ادامه مطلب...

  به این ترتیب به نظر می‌رسد با توجه به وضعیت ایران از یک سو و تغییرات رخ داده در امریکا از سوی دیگر و تحت تاثیر کاهش احتمال بروز جنگ تازه در منطقه، بازارهای جهانی طلا و سهام نیز آماده تطبیق خود با شرایط تازه شوند.


◄ادامه مطلب...

 عباس رجبی بیجاربنه که اکنون مدیرعامل سازمان پسماند شهرداری ساری بوده دارای سوابقی چون شهردار منطقه یک شهرداری ساری، مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک، مدیرعامل سازمان تاکسیرانی و سوابق متعددی در شهرداری ساری بوده است.


◄ادامه مطلب...

1 2 3 4 5