سه شنبه 02 بهمن 1397
  • ما مِن أَحَدٍ يَتيهُ إِلاّ مِن ذِلَّةٍ يَجِدُها فى نَفسِهِ؛ هيچ كس نيست كه تكبّر ورزد، مگر بر اثر خوارى و حقارتى است كه در خود مى بيند.


 با حضور مدیری مقتدر و قانونمند همچون حسین زادگان در استانداری مازندران می توان اینگونه برداشت کرد که بساط بسیاری از حیف و میل های انتخاباتی شهرداران برچیده می شود

◄ادامه مطلب...

 تاثیر این تحریم‌ها روی اقتصاد ایران به تدریج ظاهر شده است و بعد از توقف صادرات نفتایران به هشت کشور معاف شده از ماه ژوئن سال ۲۰۱۹ میلادی، این فشار اقتصادی بیشتر و بزرگتر می‌شود. 

◄ادامه مطلب...

  مدیرعامل شرکت گاز استان مازندران ،با توجه به برودت هوای سرد در سطح کشور، تأکید کرد: مشترکین محترم با رعایت نکات ایمنی در مصرف گاز طبیعی و استفاده از لوازم گازسوز استاندارد ، زمستانی آرام و بدون حادثه را پشت سر بگذارند.


◄ادامه مطلب...

سوأل از اعضای شوراهای اسلامی شهرهای مازندران:

 شهرداران در برابر خاستگاههای عمومی شهروندان و حتی تذکرات اعضای شوراها بی تفاوت باشند و متکبرانه به دنبال حذف مدیران و کارکنانی باشند در موضع مخالفت با بسیاری از ناکارآمدی ها اظهار نظر می کنند

◄ادامه مطلب...

 متهمان فوق‌الذکر که رئیس قسمت عمرانی و کارمند فرمانداری، دو نفر دهیار و رئیس و کانون نظام فنی روستایی و سه تن از کارشناسان به‌عنوان مهندس ناظر هستند 

◄ادامه مطلب...

 این اتفاق در حالی رخ داد که آموزش و پرورش شهرستان قائم‌شهر خود را مقصر نمی‌داند چراکه اعلام کردند وسیله نقلیه‌ای که دانش‌آموزان را جابه‌جا می‌کرد توسط اولیا آنان هماهنگ شد و جز سرویس مدارس نبوده است.


◄ادامه مطلب...

مهندس هاشمی خبر داد:

 مهندس هاشمی با اشاره به اينكه بعضاً خسارت هاي ناشي از عدم رعايت موارد ايمني غير قابل جبران است، خاطر نشان كرد: متاسفانه طي مدت مذكور، 282 نفر از شهروندان در اثر حوادث مصدوم و 29 نفر نيز جان خود را از دست دادند.


◄ادامه مطلب...

 حسین زادگان افزود: در حوزه اجرایی مدیران به بخش خصوصی کمک و هرمجموعه به تعهدات خود عمل کنند که تلاش می‌کنیم بروکراسی زائد و فاسد را در حوزه سرمایه‌گذاری در استان رفع کنیم.

◄ادامه مطلب...

 مدیرعامل آب منطقه ای مازندران تصریح کرد: لایروبی انهار در دست اقدام بوده و ساخت سد زارم رود در پیوست بودجه قرار گرفت و امیدواریم اقدام جدی شود.


◄ادامه مطلب...

 عباسی تعداد مصدومان ناشی از تصادفات رانندگی ارجاعی به مراکز پزشکی استان را در آذر ماه امسال، یک‌هزار و 380 نفراعلام کرد که این رقم نسبت به مشابه سال قبل سه درصد رشد داشته است.


◄ادامه مطلب...

  رئیس جمعیت هلال‌احمر ساری گفت: روز گذشته باتوجه به بارش برف در مناطق چهاردانگه و دودانگه ساری به 45 خودرو و 180 نفر امدادرسانی صورت گرفت.

 

◄ادامه مطلب...

 محمدپور اعلام کرد: همچنین مذاکراتی با سرمایه‌گذارانی از کشور ترکیه برای ورود به حوزه سرمایه‌گذاری این شرکت صورت پذیرفته است.


◄ادامه مطلب...

 این مراسم از ساعت 10 تا 11.30 روز چهارشنبه 12 دی‌ماه با حضور بیت آیت‌الله هاشمی شاهرودی در حسینیه امامزاده یحیی(ع) در ساری برگزار می‌شود.

◄ادامه مطلب...

شهردار اسبق ساری:

 صادقلو یادآور شد: شاید مردم ظاهر امر را ببینند و به به و چه چه کنند اما 30 سال به طول خواهد انجامید تا خسارات ناشی از حضور مدیران دیگر دستگاهها در شهرداری جبران شود .


◄ادامه مطلب...

 بسیج رسانه باید در توانمندسازی رسانه ها تلاش کند ودر این راستا وظیفه مهمی بر عهده دارد و باید به رسالت انقلابی خود به درستی عمل کند و در عملیات فرهنگی امروز و عملیات آگاهسازی باید بیش از هر زمان دیگری وارد شد 

◄ادامه مطلب...

1 2 3 4 5