دوشنبه 27 خرداد 1398
  • ما مِن أَحَدٍ يَتيهُ إِلاّ مِن ذِلَّةٍ يَجِدُها فى نَفسِهِ؛ هيچ كس نيست كه تكبّر ورزد، مگر بر اثر خوارى و حقارتى است كه در خود مى بيند.


 پارسا خاطرنشان کرد: با تصمیم قضایی، بقیه افراد دستگیر شده این شرکت هرمی به دلیل عدم توجه اتهام فعلا تا تکمیل تحقیقات آزاد شدند.


◄ادامه مطلب...

 پس از هماهنگی‌های قضایی، کارآگاهان اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی، با انجام اقدامات اطلاعاتی و بررسی‌های همه‌جانبه متهمان را که با تشکیل باندی چهار نفره در کشف، خرید و فروش اشیاء عتیقه فعالیت داشتند، شناسایی کردند.

◄ادامه مطلب...

 سرپرست سازمان تأمین اجتماعی به تشکیل کمیته‌ای مشترک با نمایندگان کانون بازنشستگان با سازمان تأمین اجتماعی اشاره کرد و گفت: در این کمیته سناریوها و مدل‌های مختلفی را بررسی کردیم و در نهایت به یک یا دو مدل رسیدیم که در صورت تأمین اعتبار می‌توانیم آن را در مدت کوتاهی اجرایی کنیم.


◄ادامه مطلب...

گفتگوی بی پرده شمال تایم با یک عضو شورای شهر ساری:

 وی در پاسخ به سوألی دیگر که سناریوی کاهش نیروها چقدر امکان پذیر است، خاطر نشان کرد: مگر چاقو دسته ی خود را می برّد؟! همه این نیروها از بستگان شورا، مسئولین استانداری و شهرداری و سایر ارگان ها هستند و بعدها هم مطمئناً به کار ما خواهند آمد.


◄ادامه مطلب...

 خدای متعال را شاکریم که یک سال دیگر به ما توفیق بهره مندی از فیوضات و برکات ماه رمضان را ارزانی داشت و از کوثر این ماه پر فیض و رحمت سیراب کرد.


◄ادامه مطلب...

 در دوره گذشته شورای شهر شهدای جنوب ساری در لیگ فوتسال با حمایت مهندس نقیبی و ذالفقار شریفی مربی فهیم و زحمتکش استقلال ساری با حمایت محمدی کیادهی عضو شورای شهر در ده رشته در لیگ ها تیمداری کردند اما همه این تیم ها منحل شدند.


◄ادامه مطلب...

مشاور عالی مدیرکل ورزش جوانان مازندران:

 حسین دلیری گفت: همه مسئولین استان و شهرستان باید ورزش مازندران را در حد توان کمک کنند. مازندران چشمه خودجوش ورزش کشور است. استعدادهای عالی، علاقمندی زیاد، حمایت خانواده ها، پیشکسوتان بزرگ، کارشناسان صاحب نام داریم. شخص استاندار مازندران حسین زادگان چهره ورزشی است.


◄ادامه مطلب...

 در راستای اجرای طرح بازآفرینی شهری نیز بانک مسکن آمادگی دارد تا مطابق با ضوابط، دستورالعمل‌ها و تفاهم‌نامه‌ها تسهیلات موردنظر را به متقاضیان واجد شرایط پرداخت کند و در این زمینه با دولت همکاری می‌کند.

◄ادامه مطلب...

وقتی کارهای بزرگ به کوچکمردان سپرده می شود:

 در حالی که همه مدیران دستگاههای اجرایی پیوست های فرهنگی را با اقدامات عملیاتی عجین و انجام فرایض دینی و شرعی بر هر مسلمانی واجب است، اما این معاون بی اخلاق که در توهم قدرت به سر می برد، از اقامه نماز کارگران روزه دار جلوگیری و برخوردهای زننده ای را با آنها داشته است.

◄ادامه مطلب...

 دریابانی شمال را بسیج کردیم که شنا و حریم محدوده را توسط بسیج، گشت پیاده، خودرویی و  موتوری برای مناطق ممنوعه  مشخص کنند و از مردم و مسافران نیز درخواست داریم مکان‌هایی که از نظر امنیتی زیرساخت لازم را ندارد اسکان نیابند

◄ادامه مطلب...

  بازگشت کارت سوخت به روند سوخت‌گیری تصمیمی بود که از سال گذشته اقدامات آن صورت گرفت و شرکت پخش فرآورده‌های نفتی در جدیدترین اظهارات خود خبر از الزامی شدن سوخت‌گیری از تاریخ ۲۰ مرداد ماه داد.

 

 

◄ادامه مطلب...

 وی در دوران مسئولیت خود در ورزش مازندران عملکرد موفقی داشت. از جمله میزبانی مسابقات جام جهانی کشتی و جام بین المللی دهه فجر در ساری، ساماندهی هیات های ورزشی، بازسازی سالن جهان پهلوان سید رسول حسینی ...

◄ادامه مطلب...

 همچنین خبرها حاکی از برگزاری بزرگترین سفره ی افطاری بمناسبت چهاردهمین قرن شهادت علوی در شهر ساری می باشد.


◄ادامه مطلب...

 در هر شرایطی 40 درصد از ملی پوشان کشتی کشور در بزرگسالان جویبار هستند. 30 درصد مدال آوران کشتی کشور در مسابقات آسیای جهانی جویباری ها هستند. ساروی ها حرفی برای گفتن ندارند.

 
◄ادامه مطلب...

 استاندار مازندران با بیان اینکه لایروبی کانال‌های زراعی امسال باید انجام شود و هیچ توجیهی در این مورد پذیرفتنی نیست، تصریح کرد: فرمانداران مسئول مستقیم پیگیری این مهم هستند و جهاد کشاورزی بطور جدی در این خصوص همراهی و همکاری کند.


◄ادامه مطلب...

1 2 3 4 5