جمعه 01 شهريور 1398
  • ما مِن أَحَدٍ يَتيهُ إِلاّ مِن ذِلَّةٍ يَجِدُها فى نَفسِهِ؛ هيچ كس نيست كه تكبّر ورزد، مگر بر اثر خوارى و حقارتى است كه در خود مى بيند.


  به راستی فراموش کرده اند جاده هایی که امروز حنجره هایشان را برای مرمت و اتمام استانداردش پاره می کنند همان پروژه هایی است که صدها مقاله جهت لاپوشانی کاهلی تصمیم سازانش قلمی نموده بودند.


◄ادامه مطلب...

 انصاری با بیان اینکه در این طرح سه هدف را دنبال می کنیم، گفت: هدف اول این طرح، پوشش دولتی و غیردولتی بود که پوشش دولتی انجام شده و غیر دولتی را نیز با نسخه نویسی و نسخه پیچی دنبال می کنیم.


◄ادامه مطلب...

 در محور اهمیت این موفقیت برای ورزش مازندران جالب است بدانیم دماوند به عنوان بزرگترین قله استان مازندران و ایران به ثبت ملی رسیده و در ثبت جهانی آن نیز محتمل است.

◄ادامه مطلب...

 مسابقات قهرمانی کشتی آزاد و فرنگی نونهالان مازندران با حضور 400 کشتی گیر در قالب 38 تیم به میزبانی هیئت کشتی ساری برگزار شد که در پایان این رقابت در کشتی آزاد تیم جویبار با 132 امتیاز اول، ساری با 131 دوم، قائم شهر با 120 امتیاز سوم شدند 

◄ادامه مطلب...

 مدیرکل محیط زیست استان مازندران با بیان اینکه صنعت باید در جای خود مستقر باشد و کمترین نقطه تخریبی را داشته باشد، افزود: در جهت حفظ محیط زیست باید برای استقرار صنایع ارزش گذاری اقتصادی انجام شود. 

 


◄ادامه مطلب...

 نقد باید منصفانه باشد نه به قصد تخریب بیان شود رعایت انصاف وعدالت در نقد،حتی برای دشمن لازم است به هیچ وجه انتقاد کردن را مخالفت وضدیت نمی دانیم اما انتقاد باید در چارچوب اصول باشد 

◄ادامه مطلب...

  جدیدترین بررسی منتشره نشان می‌دهد از میان ۱۷ کشوری که به سوی بحران آب پیش می‌روند ۱۲ کشور در خاورمیانه و شمال آفریقا قرار دارند که ایران هم در میان آنها حضور دارد.

◄ادامه مطلب...

 رضی در ساماندهی برگزاری مراسم و مجالس ملی و مذهبی و گرامیداشت یاد پیشکسوتان فوتبال مازندران و مسابقات فوتبال یادواره شهدا، عملکردی قابل قبول داشته و حُسن سلیقه وی در مناسبات اجتماعی با خانواده های معظم شهدا، آزادگان و جانبازان نیز قابل توجه بوده است.


◄ادامه مطلب...

 آقای استاندار چرا رقم صحیحی از میزان بدهی شهرداری و تخلفات مالی اعلام نمی شود و چرا اخبار موثقی از پرونده برخی از مدیران شهرداری در تهران اعلام نمی گردد؟!


◄ادامه مطلب...

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری :

 راز جویان تصریح کرد : استان مازندران بیشترین پیشرفت را در بازسازی واحدهای مسکونی مناطق سیل زده داشته است که می تواند بیانگر عملکرد مدیران استانی در مدیریت  بحران سیل باشد 

◄ادامه مطلب...

 مدیربنادرودریانوردی ومنطقه ویژه اقتصادی امیرآباد در پیام خود به مناسبت روز خبرنگار ، خبرنگاران این مرزوبوم را وارثان و صاحبان قلمی دانست که دربازتاب رویدادها ، از جان خود برای روشن نگه داشتن چراغ اطلاع رسانی دریغ نمی کنند.

 

◄ادامه مطلب...

 مقرر شد هیئت ورزش همگانی پیاده روی خانوادگی نشاط اجتماعی، تدوین سیاست های راهبردی وزارت ورزش جوانان در سال 98 ، ورزش محلات، ورزش ادارات، ورزش روستایی، ورزش های بومی محلی، طرح تابستان ورزشی، کشتی لوچو، ارتقاء سلامت خانواده، ورزش های ساحلی در همه شهرهای استان احیاء شود.

◄ادامه مطلب...

 متاسفانه سارویها در استقبال از قهرمانان و مربیان بسیار ضعیف ظاهر می شوند. در بعضی از موارد در اتاق فرماندار از قهرمانان افتخار آفرین استقبال می شود.

◄ادامه مطلب...

خانواده بزرگ شهرداری بازهم کنار هم:

 خانواده بزرگ شهرداری و مردم این شهر واکنش های جالب توجهی نسبت به این انتخاب داشتند و به خصوص کارگران شهرداری و پرسنل این دستگاه اجرایی معتقدند شهرداری دارای مدیران و نیروهای توانمندی از بدنه خود است که می توانند براحتی این نهاد را مدیریت کنند.

◄ادامه مطلب...

  شرکت ایرانی مجری پروژه اسکله رو_رو ریلی بندرامیرآباد به همراه مشاور اروپایی خود برای هماهنگی برنامه های در دست اقدام تکمیل این اسکله در بندرامیرآباد حاضر و با مسئولین این بندر گفتگو کردند.

 


◄ادامه مطلب...

1 2 3 4 5