دوشنبه 25 آذر 1398
  • ما مِن أَحَدٍ يَتيهُ إِلاّ مِن ذِلَّةٍ يَجِدُها فى نَفسِهِ؛ هيچ كس نيست كه تكبّر ورزد، مگر بر اثر خوارى و حقارتى است كه در خود مى بيند.


معاون استاندار مازندران:
بانوان بخش زیادی از قالی‌بافان استان را تشکیل می‌دهند و این موضوع مهم در کارگروه امور بانوان به صورت ویژه مورد بررسی قرار گرفت.
◄ادامه مطلب...

نجفی:
امروز و در عرصه خدمت رسانی نیز فعالیتهای مسئولان به نوعی دفاع از ارزشها محسوب می شود و مسئولان نیز امانتداران سرمایه های مردم هستند که اگر این امانتداری صادقانه انجام شود، بازخورد آن به جامعه بر می گردد.
◄ادامه مطلب...

نماینده مردم رشت در مجلس:
آموزش و پرورش گیلان اسیر باندهای سیاسی شده اما اجازه نمی‌دهیم آموزش و پرورش استان محل تاخت و تاز عده‌ای ناآگاه به مسایل فرهنگیان شود و امروز یکشنبه هیئت رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس طرح استیضاح وزیر آموزش و پرورش را به مجلس می‌دهد. هفته آینده فانی باید در صحن مجلس حضور یابد و پاسخگو باشد.
◄ادامه مطلب...

رئیس سازمان نظام مهندسی مازندران:
اگر از تعادل خارج شویم دچار بیماری می‌شویم و در مازندران هم دچار عدم تعادل شدیم و توان سرزمینی ما روز به روز محدودتر و توسعه  اجتماعی و شهرنشینی  ما را از تعادل خارج کرده است.
◄ادامه مطلب...

مدیرکل میراث فرهنگی مازندران:
 برای تغییر مدیران میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری شهرستان‌ها هیچ اظهار نظری نمی‌کنم، شاید مدیران‌کل در حوزه‌های دیگر ارزیابی‌های لازم را انجام داده‌اند و تغییراتی را ایجاد کنند اما مدیران میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری مازندران تغییری نمی‌کنند.
◄ادامه مطلب...

استاندار مازندران:
با وجود قوانینی که سال‌ها در کشور حاکم است برای شهروندان، زمینه لازم را نداریم، بررسی آسیب‌ها باید صورت گیرد چون در انجام فعالیت‌ها با آسیب‌هایی دست به گریبان هستیم.
◄ادامه مطلب...

استاندار مازندران :
استاندار مازندران گفت : رسانه ها منافع شخصی خود را بر منافع استانی ترجیح ندهند و به دنبال تقویت همدلی و همزبانی در استان باشند.
◄ادامه مطلب...

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی بهشهر گفت : آتش سوزی ناشی از انفجار مرکز عرضه گاز مایع در بهشهر با حضور بموقع آتش نشانان مهار شد
◄ادامه مطلب...

هیئت وزیران تصویب کرد
هیئت وزیران مبلغ 100 میلیارد ریال برای بهسازی محور کرج ـ چالوس در اختیار دستگاه‌های اجرایی ذیربط قرار داد.
◄ادامه مطلب...

60 نوع تولید شرکت های دانش بنیان مازندران تجاری سازی شد .
◄ادامه مطلب...

استاندار گلستان خبرداد:
استاندار گلستان از تصویب نهایی منطقه آراد تجاری - صنعتی اینچه برون در حوزه این استان پس از رای گیری در شورای عالی مناطق آزاد کشور، خبر داد.
◄ادامه مطلب...

زن جوانی که برای لاغری به آرایشگاه زنانه در شهر ساریمراجعه کرده بود به طرز اسرارآمیزی به کام مرگ فرو رفت. راز این حادثه هنگامی فاش شد که پیکر بی‌جان زن جوان به بیمارستان منتقل شد
◄ادامه مطلب...

مدیرعامل جمعیت هلال احمر مازندران از پوشش امدادی امدادگران این جمعیت به 131حادثه در یک هفته گذشته خبر داد.
◄ادامه مطلب...

نماینده مردم تنکابن و رامسر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به زمین خواری در برخی مناطق شمالی کشور گفت:'منطقه ای در شمال وجود دارد که در دولت نهم و دهم براساس روابط ویژه و خاص به فردی واگذار شده و وی نیز با قطع درختان جنگلی اقدام به ساخت هتل 7 ستاره کرده است'
◄ادامه مطلب...

رییس سازمان جهادکشاورزی گیلان گفت: تغییر الگوی کشت گندم گیلان را در برنامه داریم
◄ادامه مطلب...

187 186 185 184 188