دوشنبه 25 آذر 1398
  • ما مِن أَحَدٍ يَتيهُ إِلاّ مِن ذِلَّةٍ يَجِدُها فى نَفسِهِ؛ هيچ كس نيست كه تكبّر ورزد، مگر بر اثر خوارى و حقارتى است كه در خود مى بيند.


حسین زادگان مدیرکل ورزش مازندران:

 حبیب حسین زادگان مدریکل ورزش جوانان گفت: وزیر ورزش جوانان حساسیت ویژه ای برای ورزش مازندران دارد چون از ممتازترین استانهای ورزشی کشور است.


◄ادامه مطلب...

شهردار ساری:

 رییس مرکز ساری شناسی با اشاره به لزوم فعال شدن موزه تاریخ ساری و پیگیری احداث پروژه فاز دوم بوستان ملل گفت: بسیاری از آثار هزار ساله در ساری خاک می خورد و متاسفانه موزه ای وجود ندارد...

◄ادامه مطلب...

 نماینده کارگران در شورای عالی کارگفت: ویرایش نهایی طرح تأمین مسکن کارگران در هفته گذشته انجام شده است و فکر می‌کنم در هفته آینده برای امضا اقدام خواهد شد.

◄ادامه مطلب...

 طی حکمی از سوی مهندس رجبی شهردار ساری، منصور حاجی پور یکی از مدیران متعهد و متخصص در خانواده بزرگ شهرداری ساری به عنوان مسئول سامانه 137 شهرداری منصوب شد 

◄ادامه مطلب...

احترام به مقام مادر، اقدامی ستودنی:

 به دنبال درگذشت والده شعبان وفایی نژاد مدیر مسئول این رسانه، مسئولین استانی و شهرستانی با حضور گسترده خود در مراسم تشییع جنازه و سایر مراسم مرتبت، موجب تسلی خاطر دل بازماندگان این خانواده را فراهم آوردند.

◄ادامه مطلب...

مسیری که سازمان عمران هموار می سازد :

 تحلیل گزارش روابط عمومی سازمان عمران شهرداری ساری حاکیست طراحی قوی در مراحل اولیه، به منظور به کارگیری بهتر پیش ساختگی، نظارت بهتر بر ارتقاء کیفیت محصو‌لات پیش ساخته، کاهش هزینه‌های کلی ساخت، متمرکز شدن بخش اعظم مراحل ساخت در کارخانه و کاهش هزینه های کارگاهی...

◄ادامه مطلب...

  معاون بندری و امور اقتصادی بندر امیرآباد با اعلام این خبر گفت : اولین محموله میله گرد به عنوان کالای جدید صادراتی به وزن ۳ هزار تن از ازطریق بندرامیرآباد به کشورهای حوزه CIS صادر شد.


◄ادامه مطلب...

 متاسفانه مدیران و مسئولان شهرستانی به جزء حضور روزهای اول و گرفتن عکس های یادگاری و اعزام کارشناسان به منظور تعیین خسارت و ارائه عملکرد برای ماموریت و اضافه کاری هیچ کار مثبتی انجام ندادند

◄ادامه مطلب...

 وی با تاکید بر لزوم توجه به بازتاب رسانه ای مراسم اربعین حسینی گفت: اهمیت انعکاس گسترده راهپیمایی بزرگ و میلیونی اربعین حسینی، از بایکوت کامل این رویداد بزرگ در رسانه های غربی قابل فهم است

◄ادامه مطلب...

 حجت الاسلام قاسمی امام جمعه موقت شهرستان ساری در سخنانی ضمن حمایت کامل از انتصاب مهندس رجبی شهردار ساری، وی را مدیری لایق و کاردان در این مسئولیت دانست.

◄ادامه مطلب...

  رئیس سازمان برنامه‌وبودجه با اشاره به قطع یارانه سه دهک از کشور با جمعیت ۲۴ میلیون نفر، گفت: تا کنون دو مرحله از بسته‌های حمایتی فصلی پرداخت شده است.


◄ادامه مطلب...

 به دنبال درگذشت حاجیه خانم صغری آزادی همسر حاج محمد حسین وفایی نژاد یکی از شاخصین جامعه تویه درواری ها، مردم حق شناس این خطه و اهالی شهرستان ساری در برپایی و حضور در مراسم ایشان سنگ تمام گذاشتند و حق شناسی از مقام مادر را به زیبایی معنا کردند.

◄ادامه مطلب...

  در دیدار سفیر بنگلادش در ایران با سیاوش رضوانی بر اهمیت روابط تجاری و مبادلات کالا از بندر امیرآباد تاکید شد


◄ادامه مطلب...

 آقای شهردار! شهرداری جای قانون گریزان و فراریان از کار و افراد بدون طرح و برنامه که اشتغال در شهرداری را داشتن یک دفتر برای سودجویی و یا کسانی که با خودروهای میلیاردی برای فخرفروشی در شهرداری فقط برای حضور و غیاب می آیند را باید عزل کرد.

 

 

◄ادامه مطلب...

 معلوم نشد عده ای از این جماعت تیمدار در ورزش مازندران کارشان چیست خودشان اسپانسر هستند یا اینکه با اعتبارات و امکانات دیگران بنام خودشان تیمداری می کنند.


◄ادامه مطلب...

2 1 3 4 5 6 7