سه شنبه 01 مرداد 1398
  • ما مِن أَحَدٍ يَتيهُ إِلاّ مِن ذِلَّةٍ يَجِدُها فى نَفسِهِ؛ هيچ كس نيست كه تكبّر ورزد، مگر بر اثر خوارى و حقارتى است كه در خود مى بيند.


  مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه کربلای مازندران با اشاره به اینکه مبارزه با تحریف‌ها و منکرات توسط شهید مطهری متجلی شده بود، گفت: شناخت عمیق دین اسلام ویژگی بارز شهید مطهری بود.

 
◄ادامه مطلب...

دکتر عبوری خبر داد:

 در سال جدید بنابر آن داریم از توانمندی های سازمان های تابعه استفاده بیشتری ببریم و حتی به شهرداری های مناطق و سازمان ها تأکید کردیم در محور انجام کارهای عمرانی، از ظرفیت های سازمان عمران استفاده شود...

◄ادامه مطلب...

 سرهنگ افشار یکی از مدیران باتجربه و متعهد کشورمان است که عملکرد بسیار درخشانی در سازمان بسیج رسانه ی استان داشته است؛ تعاملات سازنده و مناسبات بسیار حسنه وی با اصحاب رسانه همواره در بین این قشر آگاه جامعه زبانزد خاص و عام بود...

◄ادامه مطلب...

 حسین‌زادگان درباره آزادسازی سواحل نیز افزود: آزادسازی حریم ساحل توسط مجتمع‌های دولتی به‌نحوی که عمومی شود و استفاده عمومی از آن‌ها صورت گیرد، در قالب طرح عملیاتی در حال تهیه و تدوین است تا برای هیئت دولت ارسال شود.


◄ادامه مطلب...

قاسم شهابی در نشست ستاد بازسازی مناطق سیل‌زده استان با بیان این‌که با آغاز بارش شدید از 27 اسفند 97 حدود 85 گروه عملیاتی با 350 نیرو از سوی شرکت برق به حالت آماده‌باش درآمدند اظهار داشت: پیش‌بینی این همه حجم کار بالا را نداشتیم به نوعی بارندگی اخیر همه را غافلگیر کرد.


◄ادامه مطلب...

 مدیرکل بنیاد مسکن مازندران خاطرنشان کرد: از ۳ هزار و ۲۰۰ روستای مازندران، 2 هزار و 700 روستا جمعیت بالای ۲۰ خانوار دارد و برای تمامی روستاهای بالای ۲۰ خانوار، در برنامه پنجم طرح هادی تهیه شده است. 


◄ادامه مطلب...

وعده بزرگ شهردار ساری به عزاداران حسینی:

 مسجد جامع ساري در دوره هاي مختلف به ويژه در زمان قاجار و پهلوي اول به كرّات مورد بازسازي و مرمّت قرار گرفته، اما مراحل بازسازی بنیادین این مکان مذهبی با مدیریت عبوری نشان می دهد مومنین عزادار و مردم ساری از این پس با فضایی بسیار دلپذیر و معماری متفاوت این مسجد را خواهند دید.

◄ادامه مطلب...

  سرانجام پس از سالها چشم انتظاری جامعه کشتی مرکز استان طی حکمی از سوی مختار مهدوی رئیس اداره ورزش جوانان، مهندس مبین حسن نژاد یکی از قهرمانان خوب کشتی کشورمان به عنوان رئیس هیئت منصوب شد.


◄ادامه مطلب...

  وزیر امور اقتصادی و دارایی با حمایت از اظهارات رییس کل بانک مرکزی درباره بازار غیررسمی ارز به مردم هشدار داد که این بازار به شدت ریسک پذیر است و مردم نباید به قیمت های آن تن بدهند.

 

 
◄ادامه مطلب...

 ابراهیم بازیان به ساخت و تعمیر  ۱۰ هزار واحد مسکن مددجویان در زلزله کرمانشاه اشاره کردوگفت: ۱۰ هزار واحد مسکن مددجویی در قالب شهری و روستایی در منطقه کرمانشاه به مدت یکسال  ساخته، تعمیر و بازسازی شده است.

 
◄ادامه مطلب...

 عزیزالله شهیدی فر رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران در این مراسم گفت: امسال تعداد واحدهای بانک نشا از 80  به 85 واحد رسیده است.


◄ادامه مطلب...

 استاندار مازندران گفت: نظامی که برای مردم تا  کمر خم می‌شود و با لباس گل آلود در کنار مردم است، وقتی آنها به چنین نهادی که ریشه در مردم، تاریخ و انقلاب دارد می‌آیند چنین تصمیمی را می‌گیرند.


◄ادامه مطلب...

 مهندس هاشمی تصريح كرد : طي مدت مذكور 240 خودروي آتش نشاني به همراه 700 مامور آتش نشان به حوادث مختلف اعزام شده اند كه خوشبختانه طي عمليات هاي صورت گرفته، 62 شهروند از حوادث نجات يافتند.


◄ادامه مطلب...

 فرمانده انتظامی مازندران افزود: برابر اعلام کارشناسان امر ارزش ریالی زمین‌های آزادسازی شده بالغ بر 453 میلیارد و 261 میلیون ریال اعلام شده است.

◄ادامه مطلب...

ناگفته های کارشناس برجسته رسانه ای:

 بسیاری از افراد قول مبارزه با تخلفات را داده اند اما در عمل خودشان آلوده شده و مردم را رها کردند آنها بیت المال را فدا، به تنها موضوعی که توجه نکردند مصالح کشور و مردم بوده است.

◄ادامه مطلب...

4 3 2 1 5 6 7 8 9