دوشنبه 25 آذر 1398
  • ما مِن أَحَدٍ يَتيهُ إِلاّ مِن ذِلَّةٍ يَجِدُها فى نَفسِهِ؛ هيچ كس نيست كه تكبّر ورزد، مگر بر اثر خوارى و حقارتى است كه در خود مى بيند.


  بندر امیرآباد در جشنواره شهید رجایی استان مازندران که به مناسبت هفته دولت در ساری برگزار شد ، برای پنجمین سال متوالی ، رتبه نخست دستگاههای زیربنایی استان را کسب کرد.


◄ادامه مطلب...

متاسفانه در آستانه همه انتخابات ها برخی از رجال سیاسی اجتماعی جهت جلب آراء جامعه ورزشی،خود را متصل به ورزش نمودو جامعه ورزشی را یدک کش تدارکات تبلیغات انتخاباتی و مورد سوء استفاده قرار می دهند.


◄ادامه مطلب...

 از شهروندان محترم به خاطر توجه به این اعیاد شریف و استقبال و مشارکت ایشان در هر چه باشکوه تر برگزار شدن و بزرگداشت عید سعید غدیر تقدیر و تشکر می نمایم.

◄ادامه مطلب...

  مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندرامیرآباد با بیان اینکه استان های مازندران و ساراتف از ظرفیت بالای کشاورزی برخوردار هستند بر استفاده از قابلیت های بندرامیرآباد به عنوان حلقه ای واصل ، برای مبادلات محصولات کشاورزی فی مابین دو استان تأکید کرد.

 

◄ادامه مطلب...

 در نشست منتخبین سومین دوره شورای اسلامی شهر زیراب با حضور اعضای شورا به منظور تعیین هیات رئیسه  شورای سوم عصر روز یک شنبه ۳ شهریور برگزار شد.


◄ادامه مطلب...

  رئیس دبیرخانه کلان منطقه یک آمایش سلامت کشور و معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی مازندران طی سخنانی در دهمین شورای سیاست گذاری دانشگاه های علوم پزشکی کلان منطقه یک سلامت کشور عملکرد و فعالیتهای دبیرخانه این کلان منطقه را تشریح کرد.


◄ادامه مطلب...

 انسان هایی که اعضای بدن خویش را بی توقع در راه دفاع از انسانیت ، اعتلای اسلام و صیانت از کیان جمهوری اسلامی هدیه کردند و بی منت به انتطار قبول این ودیعه الهی نشسته اند.


◄ادامه مطلب...

 به سبب بی توجهی کشاورزان و در اثر آتش سوزی ساقه های برنج و سرایت آتش به درختان بلوار شهید_یاسینی، آسیب های جدی به برخی درختان این بلوار وارد آمد.


◄ادامه مطلب...

 فردا در برخی مناطق استان‌های هرمزگان، جنوب فارس، جنوب سیستان و بلوچستان و همچنین دامنه‌های شمالی و ارتفاعات البرز مرکزی افزایش ابر و بارش پراکنده روی می‌دهد.


◄ادامه مطلب...

 همزمان با آغاز هفته دولت سیاوش رضوانی مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندرامیرآباد به همراه احمد حسین زادگان استاندار مازندران و جمعی از مدیران کل استانی و ستادی استان با حضور بر سر مزار شهیدان ضمن عطر افشانی و غبارروبی  ، بر پایبندی به آرمان های شهدای انقلاب اسلامی ایران تأکید کردند.

◄ادامه مطلب...

  به راستی فراموش کرده اند جاده هایی که امروز حنجره هایشان را برای مرمت و اتمام استانداردش پاره می کنند همان پروژه هایی است که صدها مقاله جهت لاپوشانی کاهلی تصمیم سازانش قلمی نموده بودند.


◄ادامه مطلب...

 انصاری با بیان اینکه در این طرح سه هدف را دنبال می کنیم، گفت: هدف اول این طرح، پوشش دولتی و غیردولتی بود که پوشش دولتی انجام شده و غیر دولتی را نیز با نسخه نویسی و نسخه پیچی دنبال می کنیم.


◄ادامه مطلب...

 در محور اهمیت این موفقیت برای ورزش مازندران جالب است بدانیم دماوند به عنوان بزرگترین قله استان مازندران و ایران به ثبت ملی رسیده و در ثبت جهانی آن نیز محتمل است.

◄ادامه مطلب...

 مسابقات قهرمانی کشتی آزاد و فرنگی نونهالان مازندران با حضور 400 کشتی گیر در قالب 38 تیم به میزبانی هیئت کشتی ساری برگزار شد که در پایان این رقابت در کشتی آزاد تیم جویبار با 132 امتیاز اول، ساری با 131 دوم، قائم شهر با 120 امتیاز سوم شدند 

◄ادامه مطلب...

 مدیرکل محیط زیست استان مازندران با بیان اینکه صنعت باید در جای خود مستقر باشد و کمترین نقطه تخریبی را داشته باشد، افزود: در جهت حفظ محیط زیست باید برای استقرار صنایع ارزش گذاری اقتصادی انجام شود. 

 


◄ادامه مطلب...

4 3 2 1 5 6 7 8 9