چهارشنبه 09 بهمن 1398
  • ما مِن أَحَدٍ يَتيهُ إِلاّ مِن ذِلَّةٍ يَجِدُها فى نَفسِهِ؛ هيچ كس نيست كه تكبّر ورزد، مگر بر اثر خوارى و حقارتى است كه در خود مى بيند.


کد خبر : 17 1393/06/05 15:5 چاپ خبر

ورود کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال به پرونده کارت‌های پایان خدمت بازیکنان

کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال بررسی پرونده کارت‌های پایان خدمت بازیکنان را در دستور کار خود قرار داد.


 علی اکبر محمدزاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، گفت: قرار است از امروز بررسی پرونده بازیکنانی که کارت پایان خدمت‌شان دچار مشکل است را آغاز کنیم.

وی در پاسخ به این سؤال که چرا برخی از بازیکنان با وجود داشتن مشکل کارت پایان خدمت در لیگ بازی می‌کنند، اظهار داشت: وضعیت بازیکنان با هم متفاوت است. برخی‌ها سرباز فراری هستند و بعضی‌ها هم کارت پایان خدمت‌شان مشکل‌دار است که رسیدگی به هرکدام از این موارد جداگانه است.

رئیس کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال در خصوص انتقاد برخی‌ها مبنی بر اینکه مسئولان فدراسیون فوتبال می‌‌خواهد این پرونده را رفع و رجوع کند، خاطرنشان کرد: اصلاً چنین چیزی وجود ندارد. اگر از ابتدا کمیته اخلاق به این پرونده ورود می‌کرد هم زودتر به نتیجه می‌رسیدیم و هم برخورد محکم‌تری صورت می‌گرفت.
محمدزاده در واکنش به این مسئله که کمیته اخلاق همزمان نمی‌تواند به بحث کارت پایان خدمت و خالکوبی بازیکنان ورود کند، عنوان کرد: مسلماً به هر دو مورد ورود می‌کنیم و پیگیری هم خواهیم کرد.
کلمات کلیدی : شمال -تایم -