چهارشنبه 09 بهمن 1398
  • ما مِن أَحَدٍ يَتيهُ إِلاّ مِن ذِلَّةٍ يَجِدُها فى نَفسِهِ؛ هيچ كس نيست كه تكبّر ورزد، مگر بر اثر خوارى و حقارتى است كه در خود مى بيند.


کد خبر : 18 1393/06/05 15:5 چاپ خبر

همه کارها را کفاشیان انجام می‌دهد

ترابیان: منتظر پاسخ کی‌روش هستیم

رئیس پیشین کمیته روابط بین‌الملل فدراسیون فوتبال گفت: تمام مسائل مربوط به مذاکره با کی‌روش را کفاشیان انجام می‌دهد.


ه گزارش خبرنگار ورزشی  علی کفاشیان در مذاکرات جدید فدراسیون فوتبال با کارلوس کی‌روش دوباره پای عباس ترابیان را به این ماجرا باز کرد تا وی بتواند در تمدید قرارداد این مربی پرتغالی کمک کند.

ترابیان امروز (چهارشنبه) جلسه‌ای با علی کفاشیان داشت که به نظر می‌رسد صحبت‌های نهایی در خصوص کی‌روش در این جلسه صورت گرفته است. وی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم گفت: این جلسه مانند دیگر جلساتی بود که پیش از این با رئیس فدراسیون انجام داده‌ایم و درباره کارهایی که انجام می‌دهیم با یکدیگر گفت‌وگو کردیم. صحبت‌های‌مان را انجام دادیم و منتظر پاسخ طرف مقابل هستیم.

وی در پاسخ به این سؤال که طرف مقابل که همان کارلوس کی‌روش باشد چه زمانی پاسخ نهایی را به فدراسیون فوتبال خواهد داد، عنوان کرد: درباره این مسائل اظهارنظر نکنم بهتر است. من با کی‌روش تماسی ندارم که بخواهم از جواب او باخبر باشم. تمام مسائل مربوط به مذاکره با کی‌روش را خود کفاشیان انجام می‌دهد و برعهده اوست و من در خصوص این موضوع صحبت نمی‌کنم.

رئیس پیشین کمیته روابط بین‌الملل فدراسیون فوتبال در خصوص اینکه منتفی شدن حضور کی‌روش و مطرح شدن گزینه‌های جدید از جمله افشین قطبی صحت دارد یا نه، گفت: اصلاً دوست ندارم درباره این مسائل اظهارنظری کنم و وارد چنین مسائلی نمی‌شوم.
کلمات کلیدی : شمال -تایم -