يكشنبه 29 بهمن 1396
  • گفت ادب از که آموختی گفت بی ادبان هرچه آنان کردند ... من نکردم


کد خبر : 2924 1396/11/22 08:1 چاپ خبر

سوء استفاده مسئولین از حضور حماسی مردم در 22 بهمن ممنوع

مسئولین نظام حق ندارند از این حضور حماسی سوء استفاده کنند و به خیال خام خود احساس کنند که مردم در حمایت از عملکرد آنها در این راهپیمایی حضور یافته اند.


به گزارش شمال تایم، این همه لشگر سرافراز مردمی در ایجاد حماسه بزرگ 22 بهمن فقط و فقط به حساب حمایت مردم از آرمان های خون شهیدان و اطاعت از رهبری بدانیم .

 

سایر مسئولین نظام حق ندارند از این حضور حماسی سوء استفاده کنند و به خیال خام خود احساس کنند که مردم در حمایت از عملکرد آنها در این راهپیمایی حضور یافته اند.

 

مردم از گرانی، تورم، تبعیض، فساد مالی و حقوق های نجومی و ناکارآمدی دولت مردان معترض هستند مردم از جنگ قدرت جناح ها و طیف های سیاسی و سیاسی بازی ها متنفر هستند.

 

مردم سربازان وفادار به انقلاب و آرمان های آن هستند و هیچ مقام مسئولی حق ندارد از زحمات حماسه های آنها سوء استفاده کند ؛ هیچ مسئولی حق ندارد از شهدای مدافع حرم سوء استفاده و برای خود مانور تبلیغاتی بدهند و سپس پرده از اختلاس ها و فسادهای مالی آنها و عواملشان برداشته شود.

 

باید توجه داشت مردم از عملکرد مسئولین در مبارزه با فساد و اختلاس ها ناراضی و خسته شده اند و باید به آنها بابت بسیاری از ناکارامدی های مسئولین و دستگاهها حق داد.


کلمات کلیدی : -

مشاهده نظرات - 0 نظر
ارسال نظر برای این مطلب
نام ایمیل
عنوان نظر
متن نظر

کد امنیتی زیر را وارد کنید

نظرات ارسال شده برای این مطلب