يكشنبه 29 بهمن 1396
  • گفت ادب از که آموختی گفت بی ادبان هرچه آنان کردند ... من نکردم


کد خبر : 2937 1396/11/23 08:2 چاپ خبر

برگزاری مسابقات کشتی دهه فجر در کردخیلِ ساری

به گزارش شمال تایم، اولین دوره مسابقات کشتی دهه فجر یادواره شهدای کردخیل و گیله کلا با شرکت تیم هایی از پل سفید/ زیرآب/ نکاء/ گلستان نوکنده/ داراب کلای ساری / میاندورود و تیمی منتخب از روستای کردخیل در سالن مرحوم ذبیحی برگزار شد.

 

در این مسابقات که با حضور مهمانان ویژه ای همچون دکتر یوسف نژاد نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس / نجاریان عضو شورای شهر و حسین دلیری رئیس ورزش و جوانان ساری/ خالپور دبیر هیئت کشتی ساری و دنگسرکی مربی سابق تیم ملی و تعدادی از قهرمانان سابق جهان همراه بود نفرات برتر در رده های سنی مختلف مشخص شدند.

 

در رده سنی خردسالان در وزن 30 کیلوگرم سید امیررضا رسولی از نکا اول و امیر حسین شعبانپور از نکا دوم و سید هاشم علی نژاد از میاندورود و فرشاد مددی از کردخیل مشترکا سوم شدند.

 

در وزن 38 کیلوگرم ارشیا داونلو از کردخیل اول و امیر حسین ملاح از نوکنده دوم شد در این وزن نماینده میاندورود و سوادکوه مشترکاً سوم شدند.

 

در 41 کیلوگرم محمد مهدی شهری از نوکنده اول شد ، امیر رضا جعفری از کردخیل دوم و پرهام حقیقی و علی محمد چراغی مشترکا سوم شدند.

 

در 44 کیلوگرم یاسین حمید نژاد از پل سفید اول/ امیرمحمد خلیل نژاد از سوادکوه دوم و مختاری و محمد رضا کیا مشترکاً سوم شدند.

 

در وزن 48 کیلوگرم محمد صالح امیری از سوادکوه اول / متین نیکوکار از کردخیل دوم و محمد برادران از میاندورود سوم شد.

در وزن 52 کیلوگرم امیرعباس شریفی از کردخیل اول/ علی احمدی از زیرآب دوم و محمد امین حسن پور از میاندورود  سوم شد.

 

در وزن 57 کیلوگرم طاها فدایی از ساری اول / امیر کیان محمدی از کردخیل دوم و آرش اسدزاده و کاظمی از پل سفید مشترکا سوم شدند.

در وزن 62 کیلوگرم محمد جواد عابدینی از کردخیل اول / عرشیا اسدزاده از نکا دوم و مهدی احمدی از کردخیل سوم شد.

 

در 68 کیلوگرم علیرضا نوذری از ساری اول / محمد رضا مختاری نژاد از کردخیل دوم و امیرکیهان شیرزاد از ساری سوم شد.

 

در 75 کیلو امیرحسین خاکپا از نکا اول / علیرضا خلیلی از کردخیل دوم و مهدوی و خناری در کردخیل مشترکاً سوم شدند.

 

در 85 کیلوگرم پوریا یعقوبی از کردخیل اول/ ابوالفضل سراج از ساری دوم و حسین اکبری از کردخیل سوم شد.

 

این گزارش حاکیست نفرات اول تا سوم رده سنی نونهالان نیز بدین ترتیب معرفی شدند؛ در وزن 38 عرشیا وفایی نژاد از کردخیل اول / شهرام رحیمی از میاندورود دوم/ صابر آهنگر از داراب کلا و شایان مزنگی از نوکنده در رده های بعدی قرار گرفتند.

 

در 41 کیلوگرم علی رضایی از کردخیل اول/ محمد عرب از نوکنده دوم و صباغ از دارابکلا و محمد زاده از میاندورود مشترکاً سوم شدند.

 

در 48 کیلوگرم علیرضا موحدی از کردخیل اول / حسین راستا از پل سفید دوم و منصور همراه ناز و محمود عرب از نوکنده مشترکاً سوم شدند.

 

در 62 کیلوگرم محمد رضا قاسمی از سوادکوه اول/ ابوالفضل اکبری از کردخیل دوم / منوچهری از نوکنده و رضایی از نکاء مشترکاً سوم شدند.

 

در 85 کیلوگرم محمد مهدی اسدی اول / امید گلستانی از کردخیل دوم و بابایی از کردخیل و احمدی از سوادکوه مشترکاً سوم شدند.

 

در 100 کیلوگرم نیز دانیال مهدوی از کردخیل اول / معین براری از ساری دوم و مهدی خلیل نژاد از سوادکوه سوم شد.

گفتنی است شورای اسلامی و شورای ورزشی به همراه دهدار / ذبیحی و خانواده های کشتی گیران همکاری و مساعدت ویژه ای در برگزاری این مسابقات داشتند.

 


کلمات کلیدی : -

مشاهده نظرات - 0 نظر
ارسال نظر برای این مطلب
نام ایمیل
عنوان نظر
متن نظر

کد امنیتی زیر را وارد کنید

نظرات ارسال شده برای این مطلب