سه شنبه 21 مرداد 1399
  • ما مِن أَحَدٍ يَتيهُ إِلاّ مِن ذِلَّةٍ يَجِدُها فى نَفسِهِ؛ هيچ كس نيست كه تكبّر ورزد، مگر بر اثر خوارى و حقارتى است كه در خود مى بيند.


کد خبر : 5619 1397/09/09 12:0 چاپ خبر

نام یوسف نژاد و دامادی تا ابد در تاریخ ساری جاودانه ماند

 

 


  با تلاش  مهندس دامادی  و موافقت و همنوایی یوسف نژاد با مجمع نمایندگان و درایت و تدبیر آنها طلسم استاندار ساروی شکست.

به گزارش ارسالی مریم بالویی فعال سیاسی و اجتماعی مازندران به شمال تایم، مهندس دامادی که مدتها با حسین زادگان همنوا بود و درایت موقعیت سنجی  یوسف نژاد ونفوذ او به عنوان هئیت رئیسه مجلس... مدیری توانمند.بومی وبا شناخت نسبت به قابلیتهای استان ومردی با پایگاه اجتماعی ایده ال در جامعه از مرکز استان..استاندار مازندران شد ...

لذا بر تمامی فعالین رسانه ای و مدنی و نخبگان  و دانشگاهیان و احاد مردم تمنا دارم حال که این مدیربرنامه محور که پله های ترقی را در دوران مدیریتش پلکانی طی کرده  .سکاندار بیست وسومین استانداری مازندران شده  برای اتحاد و همسویی ودوری از تفرقه و توسعه متوازن گام بر دارند...««از جناب آقای حسین زادگان میخوام در حوزه بانوان از مدیران و مشاورین وفعالین بانوی عرصه های مختلف بهره کافی جوید.

 

بلندی برای استاندار پر تلاش در مسیر توسعه متوازن و همه جانبه در راستای قانون مداری و تسهیل پروژهای اشتغالزایی وبه پایان   رساندن  طرحهای نیمه تمام وبا راهکارهای متفاوت وایدهای تازه  برای استان که با وجود مبارکشان رنگ تازه ای امید است ببخشند.

 

باید مطلبی رو عرض کنم وآن اینکه :  خواهران وبرادران هم استانی  به جای اینکه در هم بپیچیم واز شهر دیار خود دفاع کنیم  بیاید با اتحاد و همدلی پشت استاندار مازنی به ایستیم ودر عرصه رقابت. با استان های دیگر  رقیب باشیم .نه با شهرهای استان ......یک لحظه بیاندیشید حاصل نفاق مازنی ها با هم برای ما چه پیامدی داشت .

 

تا کی فرزندان مان برای کار باید به استانهای دیگر بروند ..تا کی به ایستیم  ونظاره گر آن باشیم که تک تک شرکتها وکارخانه های استان بسته شوند کارگرهای ما بیکار .....چرا بر مازندران و مازندرانی ها  باید سخت بگیرند تا استان‌های دیگر در رفاه باشن ..استان مازندران سر شار از منابع های طبیعی هست  کدام امتیاز نصیبش شده  ..  نصیبش میشود.

 

اگر نماینده های محترم استان و مردم فهیم مازنی  با استاندار کار بلدو مدبر  همدل و هم نوا باشن  .. بیاید با اتحادمان دست همت بگماریم و با پشتیبانی کردن از حاج مجید   به خودمان و استان سر سبز مان. جان تازه ای ببخشیم   اگر بخواهیم   میتوانیم 


کلمات کلیدی : -