سه شنبه 02 بهمن 1397
  • ما مِن أَحَدٍ يَتيهُ إِلاّ مِن ذِلَّةٍ يَجِدُها فى نَفسِهِ؛ هيچ كس نيست كه تكبّر ورزد، مگر بر اثر خوارى و حقارتى است كه در خود مى بيند.


کد خبر : 5666 1397/09/27 21:1 چاپ خبر

حقایق بی پرده از مدیر مسئول شمال تایم:

نیش و تلنگر

 کرباسچی شهردار موفق سالیان دور تهران گفت: شهردارانی که بدون یک ساعت کار و خدمت و تجربه در امور شهرداری ها از سوی شوراها به عنوان شهردار انتخاب می شود به شهروندان و شهرها خیانت و


به گزارش شمال تایم، چندی قبل در مجله کیهان ورزشی شاهد چاپ عکس تیمی از کشورمان بودیم که روی سینه همه بازیکنان شعار ایرانی حامی کالای ایرانی حک شده بود اما در همین تیم ایرانی 4 بازیکنان و چند مربی خارجی با دستمزدهای سنگین به چشم می خورد که البته با کارنامه ای ضعیف کشورمان را ترک کردند در حالی که کلی بار سنگین مالی برای آن تیم داشته اند.

 

 نتیجه تصویری برای حسین زادگان استاندار مازندران

* کار خوب حسین زادگان استاندار مازندران می تواند الگویی برای مدیران این دیار باشد؛ وی در اولین اقدام دستور داد کلیه بنرهای تبریک به وی در سطح شهرهای استان جمع آوری شود و تمرکز همه مدیران و مسئولین برای روی خدمت به مردم متمرکز باشد؛ برخلاف این رویکرد استاندار مازندران، در این دیار مدیرانی هستند که با اجرای یک پروژه کوچک شهری کل شهر را بنرباران و خود را منجی آبادانی شهرها می دانند! البته گفته می شود اعضای شورای شهر ساری به حسین زادگان تبریک و جهت همراهی در برنامه های توسعه ای استان در مرکز استان اعلام آمادگی کردند در حالی که استقبال عالی مردم از انتصاب حسین زادگان موجب شگفتی مسئولین کشوری گردید ؛ مجید حسین زادگان برخلاف برخی مدیرانی که چند سال است مدعی می شود من استاندار شده ام اما از مسئولیتش خبری نیست، بدون تبلیغات و تشریفات سکان هدایت استانداری مازندران را بر عهده گرفته است.

 

 

 نتیجه تصویری برای پروژه های غیرفنی

* بسیاری از شهروندان در کشورمان از ریخت و پاش های مالی در شهرداری سخت اعتراض دارند؛ طی چند ماه گذشته بلوار احداث شده و تخریب می شود زیرا شهردار مدیری غیرفنی و ناکارآمد است در شهر کانال احداث می شود هیچ تأثیری ندارد زیرگذر احداث می شود می گویند چاه و لجن کش جوابگو نیست در یکی از بلوارها رفیوژ وسط احداث شد چون غیراصولی بود موجب مرگ یکی از شهروندان شد و نام اینگونه مدیریت غیراصولی را آقایان مدیریت جهادی نامگذاری می کنند! البته شهرداری ها بالاخص شهرداری های شاخص و بزرگ کشورمان اموال این نهاد را به فروش می رسانند تا به سختی بتوانند حقوق کارگران را پرداخت کنند که این موضوع را باید به حساب بی کفایتی شوراهایی گذشت که شهرداران مبتدی و تازه به دوران رسیده را به شهرداری معرفی می کنند و مضحک است که همین مدیران را نابغه و جوان اول معرفی می کنند!!!

 

 

 نتیجه تصویری برای مرحوم کردان

* مرحوم علی کردان در هر مقام و مسئولیتی که قرار داشته توجه ویژه ای به مازندرانی ها داشت وی برخلاف بسیاری از نمایندگان کنونی مجلس که بعد از رأی اعتماد دیگر مردم شهرشان را فراموش و به دنبال مناصب کشوری و دغدغه های شهری را فراموش می کنند همواره مردمدار بوده است. مرحوم کردان در کمال مظلومیت مدیریت می کرد.

 

 

نتیجه تصویری برای محمدی کیادهی و وفایی نژاد

 

 

* محمد حسن محمدی کیادهی را باید یکی از مظلوم ترین کاندیدای انتخابات شورای شهر ساری در دوره پنجم دانست؛ به ناحق علیه وی جوسازی شد و جرم کیادهی شجاعت، صداقت ، منش پهلوانی، کاربلد بودن، نیروی اصیل شهرداری بودن، ولایی بودن و مبارزه در برابر عوامل فساد و اختلاس بوده است اما کیادهی همواره در بین مردم به عنوان مدیری مردمدار و محبوب دارای ارج و احترام است.

 نتیجه تصویری برای خداحافظی بازنشستگان

 

* این روزها دیگر بحث خداحافظی بازنشستگان از مناصب اداری کمرنگ شده است و همه مدعی هستند که کشور به آنها احتیاج دارد و اگر نباشند کشور و ملت فلج می شوند؛ این جماعت مدعی اند که خطاب رهبری به آنها بوده در حالی که حضرت آقا به هیچ عنوان چنین دیدگاهی نداشته اند.

 

 

 نتیجه تصویری برای کرباسچی

 

 

* کرباسچی شهردار موفق سالیان دور تهران گفت: شهردارانی که بدون یک ساعت کار و خدمت و تجربه در امور شهرداری ها از سوی شوراها به عنوان شهردار انتخاب می شود به شهروندان و شهرها خیانت و این مدیران آینده شهر و شهرداری ها را نابود می کنند؛ کرباسچی معتقد بود که شهردار یک شهر باید مدیری تحصیلکرده مرتبط با مدیریت شهری و متخصص عمرانی باشد ، براستی با این دیدگاه کدام یک از شهرداران مازندران شباهت به اظهارات کرباسچی دارند؟

 

 نتیجه تصویری برای حضور فرزندان مسئولین در آمریکا

* مسئولین ایرانی در آمریکا اول شدند؛ در بین مسئولین جهان فرزندان مسئولین ایرانی بیشترین جمعیت را در آمریکا به خود اختصاص داده اند و بیشترین سرمایه های فرزندان مسئولین کشورها در آمریکا مربوط به مسئولین کشورمان می باشد؛ ملت ما زیر خط فقر دست و پا می زنند اما بازهم گفته می شود این مدیران سرمایه های ما هستند.

 

 

 نتیجه تصویری برای عبوری و وفایی نژاد

 * مهدی عبوری شهردار ساری نباید به واسطه عملکرد ضعیف مدیران زیرمجموعه اش تخریب شود؛ اگرچه وی برای شهر و مردم ساری خدمات نسبی داشته اما از مدیران و معاونین مناسبی که بتوانند اهداف و وعده های وی را محقّق کنند بهره نمی برد؛ عدم پرداخت مطالبات پیمانکاران و حق و حقوق کارگران در کنار دلسردی محض کارکنان به آینده ی بهتر شهرداری ساری نشان می دهد بسیاری از مسئولین واحدها و مدیران این دستگاه اجرایی افراد مناسبی نبودند که از سوی عبوری به مسئولیت رسیده اند و حاصل عملکرد آنها خسارات سنگینی بر بدنه شهرداری بوده که بی شک سالها زمان خواهد برد تا ساماندهی شود.

 

 

 نتیجه تصویری برای کشتی ساری و بابل

 

* در مسابقات کشتی لیگ باشگاههای جهان ساروی ها تن به شکست 9 بر1 دادند که این بزرگترین ناکامی طول تاریخ کشتی مرکز استان از بابلی ها بوده است؛به هر حال این مسابقات یک رکورد عالی برای بابلی ها و ناکامی تاریخی برای ساروی ها بوده است؛ ساروی ها سه بار در یک سال مقابل بابلی ها طعم ناکامی را چشیدند.

 

 نتیجه تصویری برای روابط عمومی

* روابط عمومی شهرداری یکی از شهرهای مازندران باید به جای تلاش های پشت پرده برای تخریب دیگران و یا مهره چینی های سلیقه ای و جذب خبرنگاران با شگردهای مختلف به دنبال پاسخگویی به مصاحبه یکی از مدیرانی باشد که اعلام داشته ارگان تحت امرش سه برابر نیاز نیرو دارد که از شهرداری مربوطه حقوق دریافت می کنند اما سرکار نیستند؛ براستی آیا در این شهر شهردار و اعضای شورای شهر نظارتی بر امورات ندارند که در تشکیلات زیرمجموعه شان چه می گذرد؟!

 

 

 نتیجه تصویری برای شهدای گمنام

* تا 5 سال دیگر شهدای گمنام را شاهد خواهیم بود لعن و نفرین ابدی بر مدیران اختلاس گری که با فسادهای مالی و اداری خود حقوق و حقوق بسیاری از افراد و مردم را تضییع می کنند؛ احضار بسیاری از مدیران به مراکز نظارتی آغاز شده و مسیری که مدیران سازمان عمران شهرداری در ساری رفته اند بسیاری از مدیران واحدها و سازمان ها و معاونت های دیگر نیز خواهند رفت و باید دید مراجع قضایی با این فساد گسترده چه خواهد کرد...

 


کلمات کلیدی : -

مشاهده نظرات - 0 نظر
ارسال نظر برای این مطلب
نام ایمیل
عنوان نظر
متن نظر

کد امنیتی زیر را وارد کنید

نظرات ارسال شده برای این مطلب