سه شنبه 02 بهمن 1397
  • ما مِن أَحَدٍ يَتيهُ إِلاّ مِن ذِلَّةٍ يَجِدُها فى نَفسِهِ؛ هيچ كس نيست كه تكبّر ورزد، مگر بر اثر خوارى و حقارتى است كه در خود مى بيند.


کد خبر : 5678 1397/10/01 22:0 چاپ خبر

دولت نظارت ضعیفی بر بازار داشته است

 امام جمعه موقت ساری با اشاره به اینکه متاسفانه پدیده چشم هم چشمی در جامعه شیوع یافته است، تصریح کرد: مردم باید با ارتقا روحیه قناعت در خود جلوی اسراف و تبذیر را بگیرن. امام جمعه موقت ساری با تاکید بر خدمت بی منت مسئولان به مردم، گفت: مسئولان مسابقه خدمت رسانی به مردم را در خود تقویت کنند.

امام جمعه ساری: مسئولان مسابقه خدمت رسانی به مردم را در خود تقویت کنند

به گزارش شمال تایم، حجت‌الاسلام محمد قاسمی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه مرکز مازندران با تاکید بر تقویت روحیه تقوا در جامعه اسلامی، اظهار داشت: مکارم اخلاقی و دینی سبب ارتقا روحیه معنویت در جامعه خواهد شد.

وی افزود: انسان با تقوا هیچگاه در جامعه گناه نمی‌کند و همواره در تلاش برای ایجاد نیت خیر برای مومنان و همنوعان است.

امام جمعه موقت ساری با اشاره به اینکه متاسفانه پدیده چشم هم چشمی در جامعه شیوع یافته است، تصریح کرد: مردم باید با ارتقا روحیه قناعت در خود جلوی اسراف و تبذیر را بگیرن.

قاسمی با بیان اینکه مردم در سنت باستانی شب یلدا شرکت می‌کنند و نباید به دلیل گرانی افسار گسیخته در بازار این سنت‌های ایرانیان به فراموشی سپرده شود.

وی با اعلام اینکه متاسفانه دولت نظارت ضعیفی بر بازار در ماهها اخیر داشته و گرانی کام ملت را تلخ کرده است، تصریح کرد: صله رحم و دید و بازدید از بزرگان و بیماران در شب یلدا فراموش نشود.

امام جمعه موقت مرکز مازندران درباره اعلام خروج آمریکا از سوریه گفت: این خروج به مفهوم پیروزی جبهه مقاومت است. کسانی که به آمریکا خوش کردند و آمریکا آنها را گاو شیرده خطاب کردند و همانطوری که زمانی دست نشانده امریکا در عراق صدام بود و وقتی تاریخ انقضا صدام تمام شد دپو شد‌.

قاسمی به در پیش بودن حماسه 9 دی، گفت: ملت ایران در 40 سالگی انقلاب اسلامی به برکت ولایت فقیه باید جلودار مقابله با دوری و نفاق در بین جامعه و دولتمردان باشند.


کلمات کلیدی : -

مشاهده نظرات - 0 نظر
ارسال نظر برای این مطلب
نام ایمیل
عنوان نظر
متن نظر

کد امنیتی زیر را وارد کنید

نظرات ارسال شده برای این مطلب