سه شنبه 02 بهمن 1397
  • ما مِن أَحَدٍ يَتيهُ إِلاّ مِن ذِلَّةٍ يَجِدُها فى نَفسِهِ؛ هيچ كس نيست كه تكبّر ورزد، مگر بر اثر خوارى و حقارتى است كه در خود مى بيند.


کد خبر : 5681 1397/10/04 22:0 چاپ خبر

پژوهشگران برتر شرکت گاز مازندران تجلیل شدند

 همزمان با گرامیداشت هفته پژوهش و فناوری ، پژوهشگران برتر شرکت گاز مازندران با حضور مدیرعامل ،اعضاء هیئت مدیره تجلیل شدند .همزمان با گرامیداشت هفته پژوهش و فناوری ، پژوهشگران برتر شرکت گاز مازندران با حضور مدیرعامل ،اعضاء هیئت مدیره تجلیل شدند .

 به گزارش شمال تایم به نقل از  روابط عمومی شرکت گاز استان مازندران ، جعفر احمدپور با تبریک هفته پژوهش و فناوری گفت: انجام کار پژوهش در هر سازمانی تاثیر بسزایی در زیر ساختها دارد به طوری که اگر نگاهی کنجکاوانه به همه قدرتهای علمی در حوزه های  سیاسی ، اقتصادی ، نظامی و ...داشته باشیم خواهیم فهمید که همه آنها ریشه در بحث پژوهش  دارند.

وی افزود: در این شرکت نیز شورای پژوهش تاکنون اقدامات خوبی را با عقد تفاهم نامه و قراردادهای پژوهشی با دانشگاهها و سایر مراکز علمی انجام داده و توانسته از ظرفیتها و پتانسیلهای بالای آنها به نحو مطلوبی بهره مند شود .

احمدپور با بیان اینکه انجام امورات پژوهشی هزینه نیست بلکه سرمایه می باشد در ادامه با تقدیر از تلاشهای واحد و شورای پژوهش شرکت افزود: نیاز است در همین رابطه شورا پژوهش شرکت ،با جدیت وارد عمل شده ، وقت کافی بگذارند و نتایج بررسی ها را مورد ارزیابی قرار داده و موانع موجود را شناسایی و مرتفع و بهبود بخشند.

گفتنی است در ابتدای این همایش  " نوروز کلبادی نژاد " رئیس امور پژوهش و فناوری گاز مازندران ، " اردشیر بابایی " مدیر منابع انسانی شرکت گاز استان و همچنین " پروفسور ایرج مهدوی " عضو شورای پژوهش و رییس دانشگاه علوم و فنون مازندران به سخنرانی پرداختند.

همچنین در خاتمه همایش از تنی چند از پژوهشگران برتر شرکت با حضور مدیر عامل گاز مازندران تجلیل بعمل آمد .


کلمات کلیدی : -

مشاهده نظرات - 0 نظر
ارسال نظر برای این مطلب
نام ایمیل
عنوان نظر
متن نظر

کد امنیتی زیر را وارد کنید

نظرات ارسال شده برای این مطلب