سه شنبه 02 بهمن 1397
  • ما مِن أَحَدٍ يَتيهُ إِلاّ مِن ذِلَّةٍ يَجِدُها فى نَفسِهِ؛ هيچ كس نيست كه تكبّر ورزد، مگر بر اثر خوارى و حقارتى است كه در خود مى بيند.


کد خبر : 5686 1397/10/04 23:2 چاپ خبر

قسمت اول:

وقتی کسی سر جایش نیست!

 به مهندس جواد طالبی مدیر بسیار توانمند و کارکشته شهرداری ساری برای قبولیت مسئولیت مذاکراتی صورت گرفته است و باید منتظر ماند و دید که این مسئولیت در کدام رده استانی خواهد بود.


اختصاصی شمال تایم- تشکر از خوانندگان عزیز؛ باور کنید شرمنده محبت شما شهروندان عزیز ساروی هستم از اینکه مقالات و گزارشات متعددی که در خصوص افشاگری و تخلفات مالی شهرداری و شورای شهر مورد استقبال قرار گرفت بنده را مورد الطاف خود قرار داده اید هرچند طی این چند سال سعی بر آن شد تا در موضع دفاع از حقوق مدنی مردم و بیت المال با هیچ مدیری سازش کار نباشم و مسئولیت اداری بنده را از وظایف رسانه ام دور نسازد؛ در این مهم بعضاً مورد شماتت مدیران امر نیز قرار گرفته ام اما احقاق حقوق شهروندانی که در بدترین شرایط اقتصادی به سر می برند بالاترین انگیزه ای بوده که باعث شد این مسیر حفظ و استمرار یابد.

 

 

گفته می شود به مهندس جواد طالبی مدیر بسیار توانمند و کارکشته شهرداری ساری برای قبولیت مسئولیت مذاکراتی صورت گرفته است و باید منتظر ماند و دید که این مسئولیت در کدام رده استانی خواهد بود. سوابق و کارنامه مهندس طالبی نشان می دهد که وی از شاخص ترین مدیران در مجموعه شهرداری است و او باید به فکر مناصب استانی باشد. سازمان عمران که امروز به پرحاشیه ترین و پرتنش ترین ارگان شهری در مازندران تبدیل شده، در دوره مدیریت مهندس طالبی بهترین دوران خود را سپری می کرد و این ناتوانی محض مدیریت شهری است که از توانمندی های بالقوه چنین مدیر کارآمد و متخصص نمی تواند استفاده کند؛ در واقع باید گفت شهرداری ساری برای مدیری همچون مهندس طالبی مدتهاست کوچک شده است...

 

 

 گفته می شود یکی از مدیران سابق شهرداری حسابی از خجالت یکی از معاونین شهرداری درآمده البته این معاون که مدیری تازه به دوران رسیده است ره سی ساله را در چند سال کوتاه سپری کرده است و معاونت مربوطه تنها در حد دکه اقتصادی او محسوب می شود مدیر مربوطه البته گفته است که اگر قرار بر نابودی است باید به صورت دست جمع باشد آقایان ما را وارد معرکه ای کرده اند که خودشان عامل اصلی بوده اند به قولی گر مست گیرند هر آنچه هست باید بگیرند ...

 نتیجه تصویری برای رودخانه تجن ساری

 

 

 یکی از مدیران با تجربه گفت: اگر مصالح رودخانه تجن که به تاراج می رود در اختیار بنده می گذاشتند بدهی همه ادارات شهر و پیمانکاران را پرداخت می کنم ؛ البته باید گفت در حال حاضر تجن بیشتر از آنکه شبیه محل اجرای پروژه فاز دوم بوستان ملل باشد به تبعیدگاهی تبدیل شده که عمدتاً نیروهای متخصص و توانمند را صرفاً به دلیل اینکه حاضر به همراهی با بسیاری از تخلفات نیستند در خود جای داده تا آقایان با فراغ بال اهداف سوء خود را دنبال کنند.

 

 

یکی از اعضای شورای سابق که حالا شهردار شده گفت: حالا متوجه می شوم شوراها چه خیانت هایی به شهروندان می کنند!!! یکی از شهرداران به این شهردار گفت: آقا لطفاً سکوت کنید رئیس شورای شهر همراه ما می باشد کار دست ما ندهید این شهردار گفت: ما همه املاک و اجناس شهرداری را حراج گذاشته ایم تا حقوق پرسنل مازاد شهرداری را پرداخت کنیم.

 

 

مدیرانی که طی 7 سال گذشته به شهرداری تحمیل شده اند چون با الفبای قوانین شهرداری آشنایی نداشتند صدمات و خسارات سنگینی به این نهاد وارد کرده اند که جبران آن لااقل 30 سال به طول خواهد انجامید به هر سو مسئولیت در شهرداری ها با سایر ادارات متفاوت است و توانمند ترین مدیران اگر از بدنه شهرداری نباشند و وارد این دستگاه اجرایی شوند، موفق نخواهند بود.

 نتیجه تصویری برای گرامیان شهرداری ساری

 

مهندس سید محمد رضا گرامیان را باید متخصص ترین مدیر استان های شمالی کشور در حوزه مدیریت پسماند دانست؛ وی که بنیانگذر سازمان مدیریت پسماند شهرداری ساری بوده از کارآمد ترین مدیرانی است که شهرداری ساری در ادوار مختلف به خود دیده است؛ با نگاهی به بسیاری از طرح های من درآوردی و بی ثمر امروزی مدیریت پسماند شهرداری ساری که بیش از شهروندان برای اعضای شورا و مدیران شهری دستاورد داشته و تا توانسته اند نیرو به شهرداری تحمیل کرده اند، خلاء مدیری با تجربه و کاربلد همچون مهندس گرامیان بسیار احساس می شود.

 

 

یکی از مهمترین محور کسری بودجه شهرداری را باید به موضوع اختلاس و فساد های مالی مدیرانی نسبت داد که مدعی خدمت اما خائنینی هستند که حتی حرمت جایگاه خانوادگی شان را نگه نمی دارند؛بی شک در انتخابات آتی مجلس و شورای اسلامی شاهد حضور این مدیر بر مسند کار نخواهیم بود که شهرداری نیز مجبور به صرف هزینه برای داوطلبان مد نظر آقایان نباشد و تاوان این زیاده خواهی را کارگران مظلوم با چشم انتظاری چندین ماهه در دریافت حق و حقوقشان نپردازند.


کلمات کلیدی : -

مشاهده نظرات - 0 نظر
ارسال نظر برای این مطلب
نام ایمیل
عنوان نظر
متن نظر

کد امنیتی زیر را وارد کنید

نظرات ارسال شده برای این مطلب