سه شنبه 02 بهمن 1397
  • ما مِن أَحَدٍ يَتيهُ إِلاّ مِن ذِلَّةٍ يَجِدُها فى نَفسِهِ؛ هيچ كس نيست كه تكبّر ورزد، مگر بر اثر خوارى و حقارتى است كه در خود مى بيند.


کد خبر : 5688 1397/10/10 20:2 چاپ خبر

رسانه ها در جهت آگاهی سازی افکار عمومی اقدام کنند

 بسیج رسانه باید در توانمندسازی رسانه ها تلاش کند ودر این راستا وظیفه مهمی بر عهده دارد و باید به رسالت انقلابی خود به درستی عمل کند و در عملیات فرهنگی امروز و عملیات آگاهسازی باید بیش از هر زمان دیگری وارد شد 


 عبدالمهدی حق شناس با تاکید براینکه رسانه های ما  باید در راستای اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی فعال باشند و واقعیت ها را به جای مطالب کذب، بزرگ نمایی کنند افزود: هم اکنون تمامی شهرستان های استان دارای کانون بسیج رسانه هستند و مازندران از این لحاظ از استان های برتر محسوب می شود.

 

نتیجه تصویری برای حق شناس بسیج رسانه مازندران

به گزارش شمال تایم، وی افزود: بسیج رسانه باید در توانمندسازی رسانه ها تلاش کند ودر این راستا وظیفه مهمی بر عهده دارد و باید به رسالت انقلابی خود به درستی عمل کند و در عملیات فرهنگی امروز و عملیات آگاهسازی باید بیش از هر زمان دیگری وارد شد و با برنامه ریزی منسجم و با استفاده از اتاق فکر رسانه ها را هدایت کنند.

 

حق شناس یادآور شد: بسیج رسانه باید با ایمان، دینداری و تقوا، حساسیت نسبت به دشمن را در جامعه ایجاد کند و در زمینه آگاهی رسانی و روشنگری بیش از هر زمان دیگر وارد شود تا همگان با ماهیت دشمن و استکبار آشنا شوند و بدانند که دشمن از طریق نفوذ و تغییر ذائقه به دنبال ورود به کشور است.

 

وی تخصصی کردن اعضای فعال بسیج رسانه های را از مهمترین برنامه ها دانست و گفت:توانمندسازی خبرنگاران و توجه به آموزش آنان از نیازهای مهم جامعه است و بسیج رسانه وظیفه مهمی در این زمینه  را بر عهده دارد و باید به رسالت انقلابی گری خود به درستی عمل کند


کلمات کلیدی : -

مشاهده نظرات - 0 نظر
ارسال نظر برای این مطلب
نام ایمیل
عنوان نظر
متن نظر

کد امنیتی زیر را وارد کنید

نظرات ارسال شده برای این مطلب