سه شنبه 02 بهمن 1397
  • ما مِن أَحَدٍ يَتيهُ إِلاّ مِن ذِلَّةٍ يَجِدُها فى نَفسِهِ؛ هيچ كس نيست كه تكبّر ورزد، مگر بر اثر خوارى و حقارتى است كه در خود مى بيند.


کد خبر : 5689 1397/10/10 20:3 چاپ خبر

شهردار اسبق ساری:

شهرداری به اندازه کافی مدیران متخصص و کاربلد دارد

 صادقلو یادآور شد: شاید مردم ظاهر امر را ببینند و به به و چه چه کنند اما 30 سال به طول خواهد انجامید تا خسارات ناشی از حضور مدیران دیگر دستگاهها در شهرداری جبران شود .حسین صادقلو شهردار اسبق و یکی از مدیران صاحبنام ادوار شهرداری ساری با بیان اینکه شهرداری مرکز استان به اندازه کافی مدیران متخصص و کاربلد دارد، اظهار داشت: هر مدیری که از ادارات و سازمان ها و ارگان های دیگر به هر عنوانی وارد شهرداری شده، این خیانتی مطلق به مدیران توانمند و متخصص شهرداری است.

 

به گزارش شمال تایم، وی افزود: انتصاب و یا انتخاب شهردار از بیرون از بدنه شهرداری خیانتی آشکار به مردم و خانواده بزرگ شهرداری است و تاریخ نشان داده بدنه شهرداری هیچگاه اینگونه مدیران تحمیلی را به خود نخواهد پذیرفت.

 نتیجه تصویری برای صادقلو شهردار سابق ساری

صادقلو یادآور شد: شاید مردم ظاهر امر را ببینند و به به و چه چه کنند اما 30 سال به طول خواهد انجامید تا خسارات ناشی از حضور مدیران دیگر دستگاهها در شهرداری جبران شود .

 

شهردار اسبق مرکز مازندران خاطر نشان کرد: چون شوراها را افرادی ضعیف و مبتدی تشکیل می دهند شجاعت و درایت لازم برای نظارت بر امورات شهرداری وجود ندارد و این ذلت بزرگ داغی است که بر پیشانی شهرداری زده می شود. 


کلمات کلیدی : -

مشاهده نظرات - 0 نظر
ارسال نظر برای این مطلب
نام ایمیل
عنوان نظر
متن نظر

کد امنیتی زیر را وارد کنید

نظرات ارسال شده برای این مطلب