سه شنبه 02 بهمن 1397
  • ما مِن أَحَدٍ يَتيهُ إِلاّ مِن ذِلَّةٍ يَجِدُها فى نَفسِهِ؛ هيچ كس نيست كه تكبّر ورزد، مگر بر اثر خوارى و حقارتى است كه در خود مى بيند.


کد خبر : 5691 1397/10/10 20:4 چاپ خبر

گمانه زنی‌های تعطیلی شرکت نکا چوب صحت ندارد

 محمدپور اعلام کرد: همچنین مذاکراتی با سرمایه‌گذارانی از کشور ترکیه برای ورود به حوزه سرمایه‌گذاری این شرکت صورت پذیرفته است.رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران گفت: گمانه زنی‌های مربوط به تعطیلی شرکت نکا چوب در کوتاه مدت را تکذیب می‌کنم.

گمانه زنی‌های تعطیلی شرکت نکا چوب صحت ندارد

به گزارش شمال تایم، به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران، محمد محمدپور عمران اظهار داشت: شرکت نکا چوب با قریب به 700 نفر نیروی شاغل هم اکنون مشغول به فعالیت است.

وی با اشاره به عدم بدهی این شرکت بابت حقوق کارکنان و به‌روز بودن پرداخت‌ها و هزینه‌های جاری از قبیل آب و برق و گاز گفت: در چند ماه اخیر حتی بهسازی‌هایی نیز در خط تولید شرکت نکا چوب صورت گرفته و برخی از ماشین‌آلات جدید به چرخه فعالیت آن اضافه شده و مورد بهره‌برداری قرار گرفته است.

محمدپور اعلام کرد: همچنین مذاکراتی با سرمایه‌گذارانی از کشور ترکیه برای ورود به حوزه سرمایه‌گذاری این شرکت صورت پذیرفته است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران تصریح کرد: متاسفانه با اجرای زود هنگام طرح ممنوعیت بهره برداری از جنگل که بر اساس قانون برنامه ششم باید از سال چهارم این موضوع شروع می‌شد و بر خلاف قانون برنامه با ابلاغ وزیر جهاد کشاورزی در سال اول صورت گرفته در برهه فعلی شاهد بوجود آمدن پاره ای از مشکلات برای این کارخانه در بحث تامین مواد اولیه شده ایم.

محمدپور یادآور شد: اجرای زودهنگام طرح ممنوعیت بهره برداری از جنگل نه تنها سبب شده کارخانه‌ها فرصتی برای وفق دادن خود با شرایط جدید نداشته باشند بلکه ادارات منابع طبیعی فرصت پیدا نکردند خود را جایگزین بهره برداران کرده و حفاظت لازم در نقاط مورد بهره برداری را بطور کامل پیاده‌سازی کنند.
 

وی گفت: اکنون با این وضعی که پیش آمده نه تنها کارخانه‌ها تحت فشار قرار گرفتند بلکه خود جنگل در معرض تهدید بیشتر قرار گرفته اما علی‌رغم تمام مشکلات موجود شرکت نکا چوب مشغول فعالیت بوده و گمانه‌زنی‌ها مبنی بر تعطیلی این شرکت در آینده نزدیک را تکذیب می‌کنم.


کلمات کلیدی : -

مشاهده نظرات - 0 نظر
ارسال نظر برای این مطلب
نام ایمیل
عنوان نظر
متن نظر

کد امنیتی زیر را وارد کنید

نظرات ارسال شده برای این مطلب