يكشنبه 05 اسفند 1397
  • ما مِن أَحَدٍ يَتيهُ إِلاّ مِن ذِلَّةٍ يَجِدُها فى نَفسِهِ؛ هيچ كس نيست كه تكبّر ورزد، مگر بر اثر خوارى و حقارتى است كه در خود مى بيند.


کد خبر : 5730 1397/11/12 13:3 چاپ خبر

عملکرد ماندگار سرهنگ افشار در بسیج رسانه مازندران

 برگزاری جلسات متعدد با مسئولین ارشد استان و پیگیری های مجدّانه در راستای تحقق اهداف فرهنگی این سازمان همواره در پستوی تلاش ها و عملکرد وی مشهود بود . به گزارش شمال تایم سرهنگ افشار یکی از پاسداران شاخص و اخلاق مدار مازندرانی که امروز در جبهه فرهنگی همچون دلاوران 8 سال دفاع مقدس، جانانه در برابر استکبار جهانی ایستادگی می کند را می توان یکی از نیروهای خط مقدم نظام مقدس جمهوری اسلامی دانست که همواره دغدغه های اجتماعی و فرهنگی اش با تلاش های همه جانبه برای رفع آنها همراه است.

وی در دورانی که مسئولیت سازمان بسیج رسانه ی مازندران را بر عهده داشته ضمن تعاملات سازنده با اصحاب رسانه، رویکرد استفاده از خرد جمعی را در سیاست هایش اعمال می کرد.

 

برگزاری جلسات متعدد با مسئولین ارشد استان و پیگیری های مجدّانه در راستای تحقق اهداف فرهنگی این سازمان همواره در پستوی تلاش ها و عملکرد وی مشهود بود .

 

به حمداله در جلسات اخیر که با هماهنگی و درایت سرهنگ افشار و حُسن نظر فرماندهان لشگر عملیاتی 25 کربلا، توفیق همراهی با تنی چند از همکاران خبری برای سفر به مشهد مقدس و زیارت حرم مطهر حضرت امام رضا(ع) را داشتیم این سعادت را نوعی حق شناسی سرهنگ افشار و برادر بزرگوارمان ابراهیم زنگنه نسبت به رسانه ها می دانیم که آن را به عنوان تجربه ای شیرین و فراموش نشدنی در زندگی به شمار می آوریم .

گفتنی است جدا از اهداف معنوی این سفر و آشنایی با یادگاران لشگر عملیاتی 25 کربلا و دیدار با حضرت آیت اله علم الهدی، رویکرد تعامل گرایانه سرهنگ افشار را می ستانیم و اعتقاد بر این است که وی در هر منصبی قرار بگیرد منشأ خدماتی یادگار خواهد بود.


کلمات کلیدی : -

مشاهده نظرات - 0 نظر
ارسال نظر برای این مطلب
نام ایمیل
عنوان نظر
متن نظر

کد امنیتی زیر را وارد کنید

نظرات ارسال شده برای این مطلب