يكشنبه 05 اسفند 1397
  • ما مِن أَحَدٍ يَتيهُ إِلاّ مِن ذِلَّةٍ يَجِدُها فى نَفسِهِ؛ هيچ كس نيست كه تكبّر ورزد، مگر بر اثر خوارى و حقارتى است كه در خود مى بيند.


کد خبر : 5732 1397/11/15 21:4 چاپ خبر

مدیرعامل شرکت گاز استان:

۱۰۵ روستا در مازندران آماده گازرسانی است

 مدیرعامل شرکت گاز مازندران با اشاره اینکه ۴۰۰ روستای استان نیز در دست گازرسانی است تصریح کردک طبق برنامه ۱۰۰ روزه هر روز یک روستا در استان گازرسانی می شود.جعفر احمد پور با اشاره به اینکه تحریم ها مشکلاتی را در اجرای پروژه ها اجرا کرده است افزود: افزایش قیمت ها از جمله مسائلی است که با آن روبر هستیم.


به گزارش شمال تایم، وی با اشاره به برنامه های ۱۰۰ روزه شرکت گاز گفت: ۱۰۵ روستا در استان آماده گازرسانی است و برای اجرای آن ۱۴۸ میلیارد تومان هزینه شده است.

مدیرعامل شرکت گاز مازندران با اشاره اینکه ۴۰۰ روستای استان نیز در دست گازرسانی است تصریح کردک طبق برنامه ۱۰۰ روزه هر روز یک روستا در استان گازرسانی می شود.

احمد پور با اشاره به وقفه کار گازرسانی به دلیل افزایش قیمت ها در برخی مناطق افزود: در پیمان های جدید پیش پرداخت برای پیمانکاران درنظر گرفته شده است.

احمدپور میزان مطالبات از بخش های خانگی، تجاری و دولتی را ۱۶۷ میلیارد تومان بیان کرد و گفت: تعامل دستگاه های مختلف می تواند این شرکت را در وصول مطالبات کمک کند.
 
تصویر مرتبط

وی با بیان اینکه صنایع چوب و کاغذ ۱۳ میلیارد تومان به این مجموعه بدهکار بوده است و تاکنون ۱۰ میلیارد تومان آن را پرداخت کرده است، شمار مشترکان این شرکت را بیش از یک میلیون و ۳۵۰ هزار اشتراک اعلام کرد.

مدیرعامل شرکت گاز مازندران،با اشاره به اینکه دو هزار و ۸۹۳ روستا از مجموع سه هزار و ۶۱۹ روستای استان قابلیت گازرسانی دارند افزود: در حال حاضر ۹۲ درصد از روستاهای استان از نعمت گاز برخوردار هستند.

احمد پور با بیان اینکه در دو سال قبل ۷۰۰ میلیارد تومان پروژه تعریف شده است گفت: برای گازرسانی به ۱۵۰ روستای کوهسنانی درحال تعریف خط لوله هستیم.

وی همچنین اختلاس ۸۰ میلیارد تومانی در شرکت گاز استان را شایعه دانست و گفت: اختلاف حساب با اختلاس متفاوت است زیرا پولی رد و بدل نشده و درحال شفاف سازی این مسئله هستیم.

مدیرعامل شرکت گاز مازندران با اشاره به طرح گازرسانی به مناطق صعب العبور گفت:گاز رسانی به این مناطق در قالب سی ان جی بوده و  برای شهرهای پول و کجور و ۲۵ خوشه این طرح اجرا شده است و با اعمال تحریم ها، طرح ال ان جی که قابلیت ذخیره سازی هفته ای داشت منتفی شد و طرح سی ان جی قابلیت ذخیره سازی گاز طی چند ساعت از روز را دارد در جریان است.


احمدپور با بیان اینکه طرح خط لوله کجور را تعویض می کنیم گفت: حمل گاز و سیلندر از طریق تریلی در مناطق صعب العبور با مشکل مواجه است.

وی بدهی پیمانکاران را بیش از ۱۵۴ میلیارد تومان اعلام کرد و افزود: بدهی به پیمانکاران تقریبا به روز شده و در حال پرداخت است.

مدیرعامل شرکت گاز مازندران خاطر نشان کرد: در حال حاضر پایداری گاز در استان در حدی است که  با بارش برف و باران دچار قطعی گاز نخواهیم شد و هنگامی دچار قطعی می شویم که کل کشور درگیر آن باشد.


احمد پور  در مورد گاز رسانی به روستاها جایگزینی سوخت برق با گاز به دلیل عوارض تخریب جنگل نیز گفت: اگر به مناطق روستایی گاز رسانی انجام نشود آسیب آن به جنگل به دلیل قطع درختان توسط روستاییان به دلیل تامین سوخت بیشتر خواهد بود.

کلمات کلیدی : -

مشاهده نظرات - 0 نظر
ارسال نظر برای این مطلب
نام ایمیل
عنوان نظر
متن نظر

کد امنیتی زیر را وارد کنید

نظرات ارسال شده برای این مطلب