يكشنبه 05 اسفند 1397
  • ما مِن أَحَدٍ يَتيهُ إِلاّ مِن ذِلَّةٍ يَجِدُها فى نَفسِهِ؛ هيچ كس نيست كه تكبّر ورزد، مگر بر اثر خوارى و حقارتى است كه در خود مى بيند.


کد خبر : 5736 1397/11/16 22:2 چاپ خبر

توسعه کشاورزی باید به عنوان یکی از اولویت‌های مازندران پیگیری شود

 حسین‌زادگان با اشاره به اهمیت اصلاح نژاد دام‌ها و توسعه آن در استان مازندران گفت: اگر جهاد کشاورزی به طور درست در این حوزه ورود کند و رسالت خود را به درستی انجام دهد به تنهایی می‌تواند اشتغال استان را بدون حضور بخش صنعت برطرف کند.استاندار مازندران با اشاره به نقش موثر دانش در کاهش هزینه‌ها و افزایش راندمان کاری گفت: دانش جدید وارد بخش کشاورزی مازندران شود.

 
 
استاندار مازندران: دانش جدید وارد بخش کشاورزی شود

به گزارش شمال تایم، احمد حسین‌زادگان در بازدید از پروژه‌های بخش کشاورزی مازندران در ساری اظهار داشت: اگر قرار است به کشاورزی توجه شود باید به سمت دانش نوین گام برداریم و صنایع مرتبط با این بخش وارد این بخش شود.

وی با بیان اینکه باید یک بازنگری و تغییر نگاه به توسعه اقتصادی استان صورت گیرد، افزود: کشورهای توسعه یافته توسعه اقتصادی خود را از توسعه کشاورزی آغاز کرده‌اند.

استاندار مازندران با اشاره به اینکه در کشورهای توسعه یافته 30 درصد ارزش صادرات را بخش کشاورزی تشکیل می‌دهد، تصریح کرد: بخش کشاورزی از اهمیت بالایی برخوردار است.

حسین‌زادگان با اشاره به اهمیت اصلاح نژاد دام‌ها و توسعه آن در استان مازندران گفت: اگر جهاد کشاورزی به طور درست در این حوزه ورود کند و رسالت خود را به درستی انجام دهد به تنهایی می‌تواند اشتغال استان را بدون حضور بخش صنعت برطرف کند.

وی افزود: توسعه کشاورزی باید به عنوان یکی از اولویت‌های مازندران پیگیری شود و در بخش کشاورزی و منابع طبیعی ظرفیت‌های بالقوه‌ای در استان وجود دارد و باید حجم سرمایه‌گذاری در این بخش افزایش یابد.

استاندار مازندران از راه‌اندازی پارک فضایی در حوزه کشاورزی خبر داد و گفت: این پارک تا قبل از سال جدید در مازندران ایجاد می‌شود و برای اینکه هزینه‌های بخش کشاورزی کاهش یابد، باید دانش جدید وارد بخش کشاورزی شود.

 


کلمات کلیدی : -

مشاهده نظرات - 0 نظر
ارسال نظر برای این مطلب
نام ایمیل
عنوان نظر
متن نظر

کد امنیتی زیر را وارد کنید

نظرات ارسال شده برای این مطلب