يكشنبه 05 اسفند 1397
  • ما مِن أَحَدٍ يَتيهُ إِلاّ مِن ذِلَّةٍ يَجِدُها فى نَفسِهِ؛ هيچ كس نيست كه تكبّر ورزد، مگر بر اثر خوارى و حقارتى است كه در خود مى بيند.


کد خبر : 5742 1397/11/19 20:3 چاپ خبر

کمک مالی چشمگیر به شهرداری ساری

 اداره ورزش و جوانان استان طی چند دهه قبل اکثر اماکن اداری و ورزشی خود را بدون اخذ مجوزات لازم از شهرداری ساخته بود و در برهه فعلی به منظور تعامل سازنده با شهرداری ساری در...


 به گزارش شمال تایم، در حالی که به روزهای پایانی سال 97 نزدیک می شویم و شهرداری ساری بیش از هر زمانی در سال به اعتبارات مالی برای انجام تعهدات خود نیازمند است، مسئولین ورزش مازندران در حرکتی مسئولیت پذیرانه، اقدام به پرداخت بدهی های مالی خود به شهرداری مرکز استان کردند.

 

گفتنی است اداره ورزش و جوانان استان طی چند دهه قبل اکثر اماکن اداری و ورزشی خود را بدون اخذ مجوزات لازم از شهرداری ساخته بود و در برهه فعلی به منظور تعامل سازنده با شهرداری ساری در راستای ایفای حق و حقوق قانونی متقابل اقدام به پرداخت مبلغی در حدود دویست میلیارد تومان نمود که این مبلغ قابل توجه در شرایطی که شهرداری برای پرداخت حق و حقوق پرسنل با مشکلات بسیاری مواجه است، کمکی ارزشمند به شمار می آید.

 نتیجه تصویری برای مطالبات

قابل توجه این که ضمن قدردانی از مدیرکل و مسئولین اداره ورزش و جوانان استان مازندران و نظر به فعالیت بسیاری از ادارات و ارگان های استانی در ساری، انتظار می رود سایر دستگاهها نیز در این روزهای پایانی سال نسبت به انجام تعهدات خود در قبال شهرداری مسئولیت پذیری داشته و مطالبات این دستگاه اجرایی را برای خدمت رسانی بهتر به مردم مرکز استان پرداخت و تعامل متقابل پیشه کنند.


کلمات کلیدی : -

مشاهده نظرات - 0 نظر
ارسال نظر برای این مطلب
نام ایمیل
عنوان نظر
متن نظر

کد امنیتی زیر را وارد کنید

نظرات ارسال شده برای این مطلب