يكشنبه 05 اسفند 1397
  • ما مِن أَحَدٍ يَتيهُ إِلاّ مِن ذِلَّةٍ يَجِدُها فى نَفسِهِ؛ هيچ كس نيست كه تكبّر ورزد، مگر بر اثر خوارى و حقارتى است كه در خود مى بيند.


کد خبر : 5745 1397/11/19 21:0 چاپ خبر

دیدار مدیر مسئول شمال تایم با موسس هیأت چهارده معصوم ( ع) در مازندران

 شعبان وفایی نژاد از آیت اله نظری پیرامون دیدار با حضرت امام (ره) سوأل کرد که این روحانی وارسته پاسخ داد: بنده در پاریس به ملاقات ایشان رفتم در حالی که امام ملاقات با کسی را نمی پذیرفت اما زمانیکه اسم بنده را شنید گفتند آقای نظری بیایند...


به گزارش شمال تایم، شعبان وفایی نژاد مدیر مسئول این رسانه در آستانه سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی به همراه کرامتی سرپرست روزنامه کیهان در مازندران به دیدار حضرت آیت اله نظری موسس هیأت مذهبی چهارده معصوم(ع) و یکی از علمای شاخص استان رفت.

 

در این دیدار صمیمی حضرت آقا از خدمات مردم مازندران به خصوص ساری، سوادکوه، قائمشهر و البته منطقه تویه دروار در سمنان به نیکی و با یادآوری سالها مجاهدت در راه پاسداری از آرمانهای انقلاب، تداوم مسیر متعالی پیش رو را تبعیت از فرامین مقام معظم رهبری برشمرد.

 

برپایه این گزارش شعبان وفایی نژاد از آیت اله نظری پیرامون دیدار با حضرت امام (ره) سوأل کرد که این روحانی وارسته پاسخ داد: بنده در پاریس به ملاقات ایشان رفتم در حالی که امام ملاقات با کسی را نمی پذیرفت اما زمانیکه اسم بنده را شنید گفتند آقای نظری بیایند...

 نتیجه تصویری برای دیدار شعبان وفایی نژاد و آیت الله نظری در ساری

آیت اله نظری از حضرت آیت اله العظمی سید علی خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی نیز به عنوان شخصیتی ممتاز در جهان اسلام یاد و تصریح کرد: راه و رسم ایشان برای مسلمانان جهان الگویی بی بدیل است.

 

این گزارش حاکیست آیت اله نظری پیرامون ارتباط با مرحوم آیت اله صدوقی یکی از علمای بزرگ جهان اسلام نیز گفت: ایشان زحمات زیادی برای ترویج اسلام در جهان داشته اند.

 

شایان ذکر است در این دیدار صمیمی حجت الاسلام محمود نظری گفت: شعبان وفایی نژاد از نیروهای مبارز قبل از انقلاب بوده که مناسبات فی مابین ایشان و آیت اله نظری به سال های دورتاکنون برمی گردد و از دوستان همیشگی ما به شمار می آیند.

 

در حاشیه این دیدار حضرت آیت اله صدر و انصاری از مداحان صاحبنام کشورمان نیز حضور داشتند.


کلمات کلیدی : -

مشاهده نظرات - 0 نظر
ارسال نظر برای این مطلب
نام ایمیل
عنوان نظر
متن نظر

کد امنیتی زیر را وارد کنید

نظرات ارسال شده برای این مطلب