يكشنبه 05 اسفند 1397
  • ما مِن أَحَدٍ يَتيهُ إِلاّ مِن ذِلَّةٍ يَجِدُها فى نَفسِهِ؛ هيچ كس نيست كه تكبّر ورزد، مگر بر اثر خوارى و حقارتى است كه در خود مى بيند.


کد خبر : 5747 1397/11/20 17:1 چاپ خبر

جایزه خوش حسابی درشهرداری بابل

با عنايت به تعرفه سال ٩٧ مصوبه شوراي اسلامي شهر بابل به مناسبت ايام الله دهه فجر مبلغ  خوش حسابي به ميزان ٢٥ درصد براي كليه عوارض معوق و جاری  از تاريخ ١٣ بهمن ٩٧ الي ١٢ اسفند ٩٧ اعمال خواهد شد. معاون توسعه وپشتبانی شهرداری بابل با  اشاره به اهمیت پرداخت عوارض گفت: صد در صد شهروندان بابلی انتظار ارائه خدمات مطلوب را از شهرداری دارند؛ این در حالیست که کمتر از 25 درصد آنها عوارض خود را پرداخت می کنند.


به گزارش شمال تای، مهندس رستم پور اظهار داشت: اگر به سابقه قانون شهرداری مراجعه کنیم عمده درآمد شهرداری ها از محل بهای خدمات تأمین می شود؛ به عبارت دیگر هزینه زندگی در هر شهر باید به وسیله ساکنان آن شهر پرداخت شود.


 
مهندس رستم پور از جایزه خوش حسابی در پرداخت عوارض خبر داد و گفت :با عنايت به تعرفه سال ٩٧ مصوبه شوراي اسلامي شهر بابل به مناسبت ايام الله دهه فجر مبلغ  خوش حسابي به ميزان ٢٥ درصد براي كليه عوارض معوق و جاری  از تاريخ ١٣ بهمن ٩٧ الي ١٢ اسفند ٩٧ اعمال خواهد شد. 


وی با بیان این مطلب  افزود:درآمد شهرداری از منابع مختلف، در راه توسعه و عمران شهر مصرف می شود، و وصول عوارض و تحقق درآمد پایدار به منظور افزایش میزان و کیفیت خدمت رسانی به شهروندان است.


معاون توسعه و پشتیبانی شهردار بابل با تأکید بر اینکه بدون همکاری و همیاری شهروندان برنامه ریزی برای اهداف بلندمدت مدیریت شهری تحقق نمی یابد، مهم ترین عامل موفقیت شهرداری ها را انگیزش و حس همکاری شهروندان دانست.

کلمات کلیدی : -

مشاهده نظرات - 0 نظر
ارسال نظر برای این مطلب
نام ایمیل
عنوان نظر
متن نظر

کد امنیتی زیر را وارد کنید

نظرات ارسال شده برای این مطلب