يكشنبه 05 اسفند 1397
  • ما مِن أَحَدٍ يَتيهُ إِلاّ مِن ذِلَّةٍ يَجِدُها فى نَفسِهِ؛ هيچ كس نيست كه تكبّر ورزد، مگر بر اثر خوارى و حقارتى است كه در خود مى بيند.


کد خبر : 5748 1397/11/21 23:3 چاپ خبر

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بابلسر:

دهه فجر فرصتی برای بازخوانی دستاوردهای انقلاب اسلامی است
در این نمایشگاه اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بابلسر با همکاری اداره کتابخانه عمومی شهرستان ،دستاورد 40ساله انقلاب اسلامی را در قالب نمایشگاه کتاب و محصولات فرهنگی به عرضه نمایش گذاشت.

قدرت الله یوسفی در حاشیه برنامه های ایام الله دهه فجر با بیان اینکه دهه فجر نماد و ارزش ملت ایران است ،گفت : دهه فجر فرصتی برای بازخوانی دستاوردهای انقلاب اسلامی است.

 

به گزارش شمال تایم، وی با اشاره به اینکه ما هر چه داریم به برکت این انقلاب و خون شهدا داریم و باید آن را گرامی بداریم،اظهار کرد: تمام دستاوردهای امروز ما در سایه انقلاب اسلامی و به برکت خون شهدا و آرمان های امام خمینی و منویات
و تدابیر رهبر انقلاب به دست آمده که باید قدردان باشیم.
 
 
رئیس اداره ارشاد و فرهنگ اسلامی بابلسر استقلال ملت ایران را مهم ترین دستاورد انقلاب دانست و افزود: انقلاب ما در تمام زمینه های فرهنگی ،علمی ،سیاسی ،اقتصادی و غیره موجی از پیشرفت را در گشور ایجاد کرده است.
 
 
یوسفی در ادامه تصریح کرد: در راستای برنامه های چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و گرامیداشت دهه فجر، ستاد دهه فجر شهرستان بابلسر برنامه هایی برای گرامیداشت دهه فجر طراحی و ابلاغ کرد که بسیاری از برنامه ها با همکاری ادارات و دستگاههای شهرستان بابلسر اجرا شد.
 
 
 
وی با بیان اینکه در طول ایام الله دهه فجر امسال اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بابلسر 5برنامه با همکاری ادارت و دستگاههای اجرایی برگزار نمود،گفت: نمایشگاه عطر انقلاب فاطمی که با همکاری کلیه نهادها از جمله اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بابلسر همزمان با اولین روز ایام الله دهه فجر در مصلی المهدی افتتاح شد.
 
 
این مسئول تصریح کرد: در این نمایشگاه اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بابلسر با همکاری اداره کتابخانه عمومی شهرستان ،دستاورد 40ساله انقلاب اسلامی را در قالب نمایشگاه کتاب و محصولات فرهنگی به عرضه نمایش گذاشت.
 
 
رئیس اداره ارشاد و فرهنگ اسلامی بابلسر برگزاری نمایشگاه صنایع دستی (هنرماه) و تجلیل از دو هنرمند صنایع دستی با همکاری میراث فرهنگی و صنایع دستی شهرستان را از دیگر برنامه های خود دانست و افزود: در این مراسم از دو هنرمند شاخص صنایع دستی تجلیل شد.
 
 
یوسفی همچنین با اشاره به دو برنامه عصر شعر با موضوع ساعت انقلاب،ساحت فاطمی و افتتاحیه نمایشگاه عکس با موضوع بابلسر پایتخت گردشگری مازندران با همکاری شورای اسلامی و شهرداری بابلسر اظهار کرد: در برنامه عصر شعر شعرا و ادبای شهرستان به قصیده و انواع شعر پرداختند و در گالری و نمایشگاه عکس نیز 40عکس از حوزه گردشگری و توریستی شهرستان و عکسای دوران انقلاب به نمایش گذاشته شد.
 
 
 وی برگزاری همایش و تجلیل از 40بانوی شاخص شهرستان با همکاری دستگاههای اجرایی ،فرمانداری و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی را از دیگر برنامه های خود برشمرد و افزود: در این همایش از  40بانوی فرهیخته و نمونه حوزه گردشگری ،فرهنگی، ورزشی، سیاسی ، اقتصادی و هنری تجلیل شد.

 


کلمات کلیدی : -

مشاهده نظرات - 0 نظر
ارسال نظر برای این مطلب
نام ایمیل
عنوان نظر
متن نظر

کد امنیتی زیر را وارد کنید

نظرات ارسال شده برای این مطلب