سه شنبه 28 خرداد 1398
  • ما مِن أَحَدٍ يَتيهُ إِلاّ مِن ذِلَّةٍ يَجِدُها فى نَفسِهِ؛ هيچ كس نيست كه تكبّر ورزد، مگر بر اثر خوارى و حقارتى است كه در خود مى بيند.


کد خبر : 5793 1397/12/18 14:1 چاپ خبر

ورزش مازندران روی خط خبرها

 سبحان روحی قهرمان اسبق جهان که سابقه حضور در مسابقات المپیک، قهرمان جهان و قهرمان آسیا مربیگری تیم ملی را هم دارد گفت: پنجاه سال قبل مهمترین و حساس ترین و سنگین ترین مسابقات داخلی مازندران کاپ کیهان ورزشی بود. به گزارش شمال تایم، در این گزارش، جدیدترین اخبار ورزشی مازندران را به نقل از شعبان وفایی نژاد کارشناس ورزشی استان و مدیر مسئول این رسانه از نظر می گذرانیم :

جمعی از ورزشکاران مازندرانی به عیادت مرحوم جهان پهلوان سید رسول حسینی رفتند.

در این دیدار عسگری محمدیان قهرمان جهان و المپیک، حسین دلیری مشاور عالی اداره ورزش مازندران حضور داشتند.

سید رسول حسینی از پهلوانان و قهرمانان خوشنام کشتی کشور که او را تختی دوران لقب داده بودند.

آن مرحوم نائب قهرمان جوانان جهان، قهرمان آسیا و نفر چهارم دنیا در اوزان 57 و 62 صاحب دوبند تیم ملی هم شده بود که در حین تمرینات کشتی دچار حادثه شد و به رحمت ایزدی پیوست.

بیش از سی و پنج سال از مرگ او می گذرد. روحش شاد روانش پاک

 

 

 

 

 

 

در مسابقات قهرمانی تکواندو جام ریاست فدراسیون جهانی انیس وفائی نژاد با پیروزی به حریفان اردن و هندوستان و شکست مقابل حریف داخلی علیرغم شرایط سنی نوجوانان در پیکارهای جوانان صاحب مدال برنز شد.

 

وی که سابقه حضور در لیگ های نوجوانان با تیم شورا و شهرداری تنکابن و نماینده تهران و کسب صید مدالهای برنز و نقره کشوری را دارد زیر نظر اساتیدی چون اسدی، عرب و اریانفر تمرین کرد.

سه سال متوالی قهرمان نونهالان استان هم می باشد گفت: بدنبال مدال جهانی تکواندو می باشد.

وفائی نژاد ازورزشکاران با استعداد منطقه تویه دروار می باشد که از زحمات پدر و مادر خودش قدردانی کرد و بدنبال صید مدال تکواندوی جهان هم می باشد.

 

 

 

 

 نتیجه تصویری برای شمشیربازی در مازندران

 

سارویها در شمشیربازی جوانان آسیا صاحب مدال شدند

 

معیار عابدینی شمشیرباز جوان و شایسته سارویها در مسابقات قهرمانی شمشیربازی جوانان آسیا که در اردن برگزار شد در رشته سابر صاحب مدال با ارزش برنز آسیا شد.

ساری از قطب ممتاز شمشیربازی کشور می باشد.

 

 

کاپ کیهان ورزشی مهمترین مسابقات انتخابی کشتی مازندران بود

 

سبحان روحی قهرمان اسبق جهان که سابقه حضور در مسابقات المپیک، قهرمان جهان و قهرمان آسیا مربیگری تیم ملی را هم دارد گفت: پنجاه سال قبل مهمترین و حساس ترین و سنگین ترین مسابقات داخلی مازندران کاپ کیهان ورزشی بود.

وی گفت: همدان نقدهای فنی کیهان ورزشی در کشتی کشورمان حتی در کلاس کشتی اسیا و جهان قابل توجه بزرگان کشتی بوده است.

 

 

بانوان ساری در مکان سوم داژبال مازندران

 

تیم منتخب بانوان داژبال ساری در مسابقات قهرمانی استان مازندران خوش درخشید و در مکان سوم این پیکارها قرار گرفت.

 

 

 

 

 کمک های عالی شهردار ساری به ورزش

دکتر مهدی عبوری شهردار ساری در کمک به ورزش سنگ تمام گذاشت حتی اینکه در جذب بسیاری از قهرمانان جهان در شهرداری دستور ویژه داده در کمک مالی و مساعدت به تیم های لیگ برتری از جمله کشتی ستارگان، فوتسال بانوان و آقایان پاداش قهرمانان جهان در آسیا احداث مجموعه بزرگ ورزشی در منطقه آذربایجان نشینان ایستگاه سلامت نصب وسائل بدن سازی ورزش همگانی در پارک ها هم اقدام کرد.


کلمات کلیدی : -

مشاهده نظرات - 0 نظر
ارسال نظر برای این مطلب
نام ایمیل
عنوان نظر
متن نظر

کد امنیتی زیر را وارد کنید

نظرات ارسال شده برای این مطلب