دوشنبه 27 خرداد 1398
  • ما مِن أَحَدٍ يَتيهُ إِلاّ مِن ذِلَّةٍ يَجِدُها فى نَفسِهِ؛ هيچ كس نيست كه تكبّر ورزد، مگر بر اثر خوارى و حقارتى است كه در خود مى بيند.


کد خبر : 5794 1397/12/18 22:4 چاپ خبر

چهاردانگه، میزبان ابدی زباله ساری!

 براستی آیا 20 سال دفن زباله ساری در چهاردانگه کافی نیست؟! اعضای شورای شهر که خود را منصوب به دودانگه و چهاردانگه می دانند و برخی از رجال کاندیدا و نمایندگان مردم در مجلس هستند چه پاسخی در قبال این بحران زیست محیطی چهاردانگه دارند...به گزارش شمال تایم، سرانجام مقاومت اهالی دیگر مناطق مازندران در محور مبارزه با محل دفن زباله ساری به نتیجه رسید و چهاردانگه مقصد ابدی و میزبان دائمی زباله های مرکز استان لقب گرفت!

 

البته از ورودی بلوار کشاورز تا منطقه پشت کوه و کل چهاردانگه از حمل و دفن زباله ساری صدمات جبران ناپذیری را متحمل می شوند اما رجال سیاسی و اجتماعی و بزرگان این مناطق در برابر این بحران ابدی و ساختگی سکوت اختیار کرده اند که این موضوع جای بسی سوأل و تأسف دارد.

براستی آیا 20 سال دفن زباله ساری در چهاردانگه کافی نیست؟! اعضای شورای شهر که خود را منصوب به دودانگه و چهاردانگه می دانند و برخی از رجال کاندیدا و نمایندگان مردم در مجلس هستند چه پاسخی در قبال این بحران زیست محیطی چهاردانگه دارند...

 

زباله و تبعات ناشی از آن مخاطرات بسیاری را برای کشاورزی و دامداری و حتی زندگی مردم این مناطق ایجاد می کند و واقعاً باید پرسید چهاردانگه چقدر باید ظلم پذیر باشد و به کدامین گناه اینگونه بی صدا شکنجه می شوند؟!

 

آقایان مسئول مگر شما روزگاری مدعی نبودید کارخانه زباله سوز در مسیر جاده فرح آباد احداث می شود چرا پس از گذشت 6 سال شعار دروغین بازهم چهاردانگه را مدفن زباله ها انتخاب کردید.

 

بی شک تاریخ هیچگاه خیانت رجال سیاسی و مسئولین منصوب به این منطقه را که تنها در هنگام انتخابات و نیاز به مردم به یاد مشکلات چهاردانگه می افتند، از یاد نخواهند برد ولاغیر...


کلمات کلیدی : -

مشاهده نظرات - 0 نظر
ارسال نظر برای این مطلب
نام ایمیل
عنوان نظر
متن نظر

کد امنیتی زیر را وارد کنید

نظرات ارسال شده برای این مطلب