دوشنبه 27 خرداد 1398
  • ما مِن أَحَدٍ يَتيهُ إِلاّ مِن ذِلَّةٍ يَجِدُها فى نَفسِهِ؛ هيچ كس نيست كه تكبّر ورزد، مگر بر اثر خوارى و حقارتى است كه در خود مى بيند.


کد خبر : 5795 1397/12/18 23:0 چاپ خبر

پشت پرده هیاهوی برخی از اعضای شورای شهر ساری:

کارگران، هدفی سوء استفاده گرایانه!

 در سویی دیگر تحمیل نیروهای مازاد بسیاری که به شهرداری صورت گرفته، نسخه ویرانگر این اعضاء بوده و مشخص نیست که اشک تمساح آنها برای معیشت از بین رفته ی کارگران، ریشه در کدام هدف شخصی و حزبی دارد...


به گزارش شمال تایم، این روزها برخی از اعضای شورای شهر در ساری به گونه ای در محافل مختلف اجتماعی سخن می گویند که اگر کسی نداند فکر می کند آنها تازه چند ساعت است که به عضویت پارلمان شهری درآمده اند.

 

آقایان مدعی فراموش کرده اند که ماهها و حدود 2 سال است که در شورای شهر منتخب مردم هستند و در این مدت هیچ نوع خدمتی از آنها برای کارگران شهرداری صورت نگرفته است.

نتیجه تصویری برای کاریکاتور سوء استفاده

متأسفانه بسیاری از مدیرانی که به بدنه شهرداری از ادارات دیگر تحمیل شده اند از نورچشمی های اعضای شورا هستند و این رویکرد سوء استفاده گرایانه باعث کنارگذاشتن مدیران توانمند و واقعی شهرداری شده اند.

 

این موضوع تأسف بار نه تنها استعدادهای ناب شهرداری در حوزه نیروی انسانی بلکه سرمایه های شهری را نیز به هدر می دهد در سویی دیگر تحمیل نیروهای مازاد بسیاری که به شهرداری صورت گرفته، نسخه ویرانگر این اعضاء بوده و مشخص نیست که اشک تمساح آنها برای معیشت از بین رفته ی کارگران، ریشه در کدام هدف شخصی و حزبی دارد...

نتیجه تصویری برای کاریکاتور سوء استفاده

باید توجه داشت شعار پرداخت کامل حق و حقوق کارگران دلنشین و قابل توجه است اما بسیاری از پیمانکارانی که مورد خطاب شما در پرداخت حق و حقوق و مزایای کارگران هستند در واقع عوامل تبلیغاتی و تدارکاتی تان در انتخابات پیشین و شاید پیش رو باشند و صد البته که کارگران شهرداری به خوبی این آدرس ها را می دانند.

 

در مخلص کلام باید توجه داشت که ریشه بسیاری از فسادهای شهرداری ساری را باید در عدم کارائی اعضای شورا مورد بررسی قرار داد؛ شورایی که به دنبال مقاصد شخصی باشد بی شک نه تنها از مسائل پشت پرده مالی شهرداری بی خبر، بلکه دغدغه تأمین اهداف خود و منصوبان، اجازه نمی دهد در مسیر اصلی گام بردارد و باید پرسید که اگر این رویکرد در بین اعضای شورای شهر ساری وجود ندارد چرا خدمات آنها برای مردم این شهر و البته قشر کارگر در مجموعه شهرداری که نیروی مولد کار در این دستگاه اجرایی است، به هیچ عنوان احساس نمی شود...


کلمات کلیدی : -

مشاهده نظرات - 0 نظر
ارسال نظر برای این مطلب
نام ایمیل
عنوان نظر
متن نظر

کد امنیتی زیر را وارد کنید

نظرات ارسال شده برای این مطلب