سه شنبه 28 خرداد 1398
  • ما مِن أَحَدٍ يَتيهُ إِلاّ مِن ذِلَّةٍ يَجِدُها فى نَفسِهِ؛ هيچ كس نيست كه تكبّر ورزد، مگر بر اثر خوارى و حقارتى است كه در خود مى بيند.


کد خبر : 5797 1397/12/19 22:3 چاپ خبر

برگزاری مراسم تودیع و معارفه مدیران عامل سازمان همیاری شهرداری های مازندران

 مهندس طالبی یکی از مدیران متخصص در امور شهری است که سالها تجربیات ارزنده وی در مناصب پیشین و کارآمدی اش در حوزه های مختلف عمرانی و مدیریتی می تواند سازمان همیاری شهرداری ها در این استان را به روزهای درخشانی رهسپار نماید.


 به گزارش شمال تایم، در مراسمی با حضور محمد محمدی تاکامی مدیرکل دفتر شهری و شوراهای استانداری مازندران از تلاشهای جواد واحدی به عنوان مدیرعامل سابق سازمان تقدیر و مهندس جواد طالبی به عنوان مدیرعامل جدید سازمان همیاری شهرداریهای استان مازندران معرفی گردید.

 

 

گفتنی است مهندس طالبی یکی از مدیران متخصص در امور شهری است که سالها تجربیات ارزنده وی در مناصب پیشین و کارآمدی اش در حوزه های مختلف عمرانی و مدیریتی می تواند سازمان همیاری شهرداری ها در این استان را به روزهای درخشانی رهسپار نماید.

 

برپایه این گزارش مدیرعامل جدید این سازمان در مازندران در اولین روز کاری اش با حضور در واحدهای مختلف سازمانی، با مدیران و کارکنان دیدار و برای آنها در ایفای وظایف محوله آرزوی موفقیت کرد.کلمات کلیدی : -

مشاهده نظرات - 0 نظر
ارسال نظر برای این مطلب
نام ایمیل
عنوان نظر
متن نظر

کد امنیتی زیر را وارد کنید

نظرات ارسال شده برای این مطلب