سه شنبه 28 خرداد 1398
  • ما مِن أَحَدٍ يَتيهُ إِلاّ مِن ذِلَّةٍ يَجِدُها فى نَفسِهِ؛ هيچ كس نيست كه تكبّر ورزد، مگر بر اثر خوارى و حقارتى است كه در خود مى بيند.


کد خبر : 5798 1397/12/19 23:1 چاپ خبر

آغازعملیات اجرایی یادمان «هفت‌تپه»

 ابراهیمی گفت: رسانه‌ها در زمینه درونی کردن ارزش‌های انقلاب اسلامی و پیوند به نسل‌های جدید که فضای جنگ را ندیدند نقش مهمی دارند. رئیس ستاد راهیان نور سپاه کربلای مازندران با اشاره به تبیین ارزش‌های ایثار و شهادت در اردوهای راهیان نور گفت: عملیات اجرایی یادمان هفت‌تپه آغاز می‌شود.

رئیس ستاد راهیان نور سپاه مازندران:‌ عملیات اجرایی یادمان «هفت‌تپه» آغاز می‌شود

به گزارش شمال تایم سرهنگ پاسدار عسگر مجیدی در نشستی خبری با اصحاب رسانه استان اظهار داشت: هر انقلابی برای بقا و استمرار باید در راستای آرمان‌ها، مقاومت وایستادگی حرکت کنند که اردوهای فرهنگی راهیان نور نقش مهمی در این زمینه دارد.

وی افزود: دوران دفاع مقدس یکی از عرصه‌های واقعی بوده که در برابر ظلم و استکبار ایستاد و رزمندگان ما با مقاومت به جهانیان نشان دادند ملت ایران روی این آرمان‌ها ایستاده است.

مجیدی گفت: انقلابیون یک ایدئولوژی برای نسل جوان معرفی کردند که طلایی‌ترین مدال در ویترین تاریخ 40سالگی انقلاب، دوران دفاع مقدس است که موجب صدور انقلاب اسلامی به جهان شد.

وی  با بیان اینکه راهیان نور تبیین کننده و ترویج دهنده فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه است، افزود: راهیان نور یکی از برنامه‌ها و ابزاری است که نشان می‌دهد ملت ایران در مقابله با جبهه استکبار مقاومت کردند که نشان دهنده مقاومت در مقابل جبهه باطل و ظلم است.

معاون اجرایی سپاه کربلای مازندران تصریح کرد: از دیگر اهداف برگزاری راهیان نور نشان دادن مظلومیت ملت ایران است زیرا با دستان خالی در مقابل جبهه استکبار و ایادی آنان قرار گرفتند.

وی ادامه داد: امسال برنامه راهیان نور جنوب از آبان آغاز شده که دانش‌آموزان در دو مقطع متوسطه دوم به‌میزان چهار هزار و 200 نفر خواهران و سه هزار نفر برادران به راهیان نور جنوب اعزام شدند.

مجیدی تصریح کرد: از 12 تا 20 اسفندماه بیش از دو هزار و 500 نفر دانشجو اعزام می‌شوند و در زمینه اعزام بسیج محلات پیش‌بینی می‌شود 22 هزار نفر به مناطق جنوب اعزام شوند.

رئیس ستاد راهیان نور سپاه کربلای مازندران افزود: 28 اسفندماه جشنواره ره‌آورد سرزمین نور با حضور مسئولان دفاع مقدس استان توسط رسانه استانی پخش می‌شود. کلنگ‌زنی یادمان هفت‌تپه و تجلیل از پنج نسل فرزندان شهدا از برنامه‌های راهیان نور در ایام نوروز است.

وی گفت: در سفر راهیان نور از یادمان‌های شهدا در فتح المبین، فکه، دهلاویه، هویزه، طلائیه، شلمچه، اروند و هفت‌تپه بازدید می‌کنند و جهت اثربخشی به محتوای سفر از راویان آموزش‌دیده و پیوند دفاع مقدس و نسل جوان استفاده کرد.

فعالیت نوروزی قرارگاه رسانه‌ای راهیان نور مازندران

معاون روابط عمومی و تبلیغات سپاه کربلای مازندران نیز گفت: جنگ تحمیلی به اتمام رسید اما مفهوم آن باقی ماند که نیازمند فرهنگ مقاومت هستیم که در بحث راهیان نور موجب تقویت ایثار فداکاری و ازخودگذشتگی می‌شود.

سرهنگ پاسدار علی ابراهیمی افزود: اگر بتوانیم این هویت و ارزش‌ها را درونی کنیم موجب همبستگی اجتماعی می‌شود و می‌توانیم همه با هم توطئه‌های شوم دشمنان علیه نظام را خنثی کنیم.

ابراهیمی گفت: رسانه‌ها در زمینه درونی کردن ارزش‌های انقلاب اسلامی و پیوند به نسل‌های جدید که فضای جنگ را ندیدند نقش مهمی دارند.

معاون روابط عمومی و تبلیغات سپاه کربلای مازندران ابراز کرد: قرارگاه رسانه‌ای و اطلاع‌رسانی شهید کابلی با تولید هوشمند و توزیع هدفمند از 20 اسفند همزمان با روز ملی راهیان نور و اعزام کاروان به منطقه عملیاتی فعالیت می‌کند و تا 20 فروردین 98 ادامه دارد.

ابراهیمی تصریح کرد: دربستر قرارگاه، سومین جشنواره رسانه راهیان نور تشکیل شد و در این راستا از خادمین راهیان نور که به کار ترویج، نشر و انتشار فرهنگ ایثار و شهادت برنامه متنوع راهیان نور اقدام کردند تجلیل می‌شوند.

به‌گفته معاون اطلاع‌رسانی و تبلیغات سپاه کربلای مازندران سال گذشته هزار و 200 خبر و گزارش  تصویری و مکتوب از 105 رسانه نشر و بازنشر شد.


کلمات کلیدی : -

مشاهده نظرات - 0 نظر
ارسال نظر برای این مطلب
نام ایمیل
عنوان نظر
متن نظر

کد امنیتی زیر را وارد کنید

نظرات ارسال شده برای این مطلب