دوشنبه 27 خرداد 1398
  • ما مِن أَحَدٍ يَتيهُ إِلاّ مِن ذِلَّةٍ يَجِدُها فى نَفسِهِ؛ هيچ كس نيست كه تكبّر ورزد، مگر بر اثر خوارى و حقارتى است كه در خود مى بيند.


کد خبر : 5799 1397/12/20 23:2 چاپ خبر

نصب ۵۶ دوربین پلاک خوان در مازندران

 محمدزاده با بیان اینکه ۵ مرکز معاینه فنی خودرو به صورت مستمر آماده خدمت رسانی به مسافران هستند،افزود: ۴۵ دوربین نظارت تصویری تمامی محورها را رصد می کنند. 

  مدیرکل حمل و نقل پایانه های مازندران از نصب 45 دوربین نظارت تصویری در تمامی محورهای مواصلاتی استان خبر داد.

 

به گزارش شمال تایم،احمدآفرین محمدزاده در سومین جلسه خدمات سفر استان مازندران اظهارکرد: ۱۰درصد تردد کشور در ایام نوروز در مازندران صورت می گیرد و به لحاظ جمعیتی نیز در این ایام 4 تا 5 برابر جمعیت این استان افزایش می یابد. 

وی افزود:راه های استان در سطح ملی باید دیده شود و چالش های آن بیش از پیش مورد بررسی قرار گیرد. 

مدیرکل حمل و نقل پایانه های استان مازندران با اشاره به اینکه  از اول اسفند بلیط های نوروزی پیش فروش شده است،افزود: ۶۲ دستگاه جرثقیل به صورت کشیک در ایام نوروز حضور دارند. 

وی یادآورشد: ۱۸۰ دستگاه امدادخودرو در ۱۵ ایستگاه، خدمات به گردشگران ارائه خواهند داد. 

محمدزاده با بیان اینکه ۵ مرکز معاینه فنی خودرو به صورت مستمر آماده خدمت رسانی به مسافران هستند،افزود: ۴۵ دوربین نظارت تصویری تمامی محورها را رصد می کنند. 

وی خاطرنشان کرد: ۵۶ دوربین پلاک خوان نیز در سراسر استان برای ثبت تخلفات نصب شده است. 

مدیرکل حمل و نقل پایانه های استان در ادامه با بیان اینکه در ۱۰۲ نقطه استان دستگاه ترددشمار نصب شده است،یادآورشد:سامانه ۱۴۱ به صورت شبانه روزی آماده پاسخگویی هموطنان هستند. 

وی رصد کردن نقاط حادثه خیز،خط کشی محورهای اصلی،نصب تابلوهای علائم و احیا آن ها را از جمله کارهای مهم برای جلوگیری از تصادفات در این ایام دانست. 

محمدزاده با اشاره به اینکه ۲۳ اکیپ راهداری در ۲۳ نقطه استان حضور دارند،افزود: ۳۲۰ راهدار نیز در محورها مستقر هستند.

*ارائه 100مجوز موسیقی زنده در ایام نوروز

محمود شالویی مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران در ادامه اظهارکرد:برای جذب گردشگران نوروزی جهت ماندگاری بیشتر در استان نمایشگاه های بومی و محلی در سطح شهرستان ها برگزار می شود‌ 

وی افزود:در مناطق گردشگری با استفاده از جاذبه های هر نقطه فعالیت های فرهنگی صورت می گیرد‌. 

مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران با بیان اینکه امسال ۱۰۰ مجوز برای موسیقی زنده تاکنون ارائه شده است،یادآورشد:رویکرد ما در این زمینه بر محور موسیقی بومی است هرچند موسیقی پاپ نیز در دستور کار قرار دارد. 

شالویی گفت:اجرای موسیقی زنده،طنزهای خیابانی،برپایی نمایشگاه کتاب از جمله فعالیت های فرهنگی در سطح استان در ایام نوروز خواهد بود. کلمات کلیدی : -

مشاهده نظرات - 0 نظر
ارسال نظر برای این مطلب
نام ایمیل
عنوان نظر
متن نظر

کد امنیتی زیر را وارد کنید

نظرات ارسال شده برای این مطلب