دوشنبه 27 خرداد 1398
  • ما مِن أَحَدٍ يَتيهُ إِلاّ مِن ذِلَّةٍ يَجِدُها فى نَفسِهِ؛ هيچ كس نيست كه تكبّر ورزد، مگر بر اثر خوارى و حقارتى است كه در خود مى بيند.


کد خبر : 5802 1397/12/22 23:0 چاپ خبر

داستان ناجوانمردانه حذف سید کمال آقامیری

 یادمان نرود زمانیکه سید محمد آقامیری یکی از متبحرترین اعضای تاریخ نظام شورایی کشور در بحث انتخابات مجلس از شورا استعفا داد هیچ احدی وی را در اثبات بی گناهی اش یاری نکرد 


 به گزارش شمال تایم، داستان های بحث برانگیز فسادهای سیستماتیک در برخی از ارکان مدیریت شهری خاستگاه قربانی شدن برخی از مهره های کارآمد بود و متأسفانه قرعه اجباری به نام سید کمال آقامیری مدیرعامل پیشین سازمان عمران شهرداری افتاد.

 

در این محور باید تأکید داشت که وی مجری دستوراتی بود که ابلاغ میشد و هر پروژه بی شک با نظر مدیریت شهری و تأئید اعضای شورا اجرا و نمی توان هرگونه اشتباهات و یا عملکردهای سوء را مرتبط با تنها یک شخص دانست.

نتیجه تصویری برای سید کمال آقامیری

یادمان نرود زمانیکه سید محمد آقامیری یکی از متبحرترین اعضای تاریخ نظام شورایی کشور در بحث انتخابات مجلس از شورا استعفا داد هیچ احدی وی را در اثبات بی گناهی اش یاری نکرد و در برهه فعلی نیز سید علی آقامیری دیگر بزرگمرد خاندان آقامیری شاهد بسیاری از کم لطفی هایی است که برازنده وی و سالها تلاش این خانواده ی بزرگ نیست.

 

به هر سو متأسفانه روند استفاده از مهره های مدیریتی در کشورمان به اعتبار تاریخ مصرف تبدیل شده و در سطوح مختلف کشوری، بعد از اتمام مأموریت های مد نظر مدیران بالادستی، برخی برای پنهان ماندن اصل چالش ها قربانی می شوند و در واقع کاسه کوزه ها در مباحث پنهان مدیریت شهری ساری بر سر سید کمال آقامیری شکسته شده است.

 

اگر دوران طلایی سازمان عمران را در زمان مدیریت مهندس جواد طالبی فاکتور بگیریم باید پذیرفت در هر مرحله از تغییرات مدیریت این سازمان، مسیر افول بیش از پیش اوج گرفت و این اوج گیری در برهه فعلی به بدترین وضعیت بزرگترین سازمان تابعه شهرداری تبدیل شده است.


کلمات کلیدی : -

مشاهده نظرات - 0 نظر
ارسال نظر برای این مطلب
نام ایمیل
عنوان نظر
متن نظر

کد امنیتی زیر را وارد کنید

نظرات ارسال شده برای این مطلب