سه شنبه 28 خرداد 1398
  • ما مِن أَحَدٍ يَتيهُ إِلاّ مِن ذِلَّةٍ يَجِدُها فى نَفسِهِ؛ هيچ كس نيست كه تكبّر ورزد، مگر بر اثر خوارى و حقارتى است كه در خود مى بيند.


کد خبر : 5803 1397/12/22 23:2 چاپ خبر

نقش برجسته حاج حسن عبوری در شهر ساری

این پدر شهیدان عبوری در واحدهای مختلف شهرداری، یاری رسان حل مشکلات مردم و حامی مدیران شهری در نزد مسئولین کشوری بوده است.به گزارش شمال تایم، شعبان وفایی نژاد مدیر مسئول این رسانه در تحلیل و بیان دیدگاه شخصی خود نوشته استبنده کاری به عملکرد مهدی عبوری در شهرداری ساری ندارم و ارتباط دوستانه با خانواده شهیدان عبوری به سالهای مربوط به اوایل انقلاب برمی گردد .

 

باید تأکید داشت که خدمات مرحوم حاج حسن عبوری ارتباطی با پسرش ندارد و هر شخصی برای خود شخصیت سازی می کند.

نتیجه تصویری برای حسن عبوری و شعبان وفایی نژاد

یاداوری می شود مرحوم حاج حسن عبوری از عملکرد حسین صادقلو شهردار وقت ساری در جلوی بشارتی وزیر اسبق کشور در مراسم افتتاحیه پل دوم تجن، افتتاحیه بازار 22 بهمن در زمان مهندس محمد قنبرپور قابل توجه بوده است.

 

این پدر شهیدان عبوری در واحدهای مختلف شهرداری، یاری رسان حل مشکلات مردم و حامی مدیران شهری در نزد مسئولین کشوری بوده است.

 

به هر سو امید است که برکات سالها تلاش پدر شهیدان عبوری در توسعه و ارتقاء سطح خدمات رسانی مهدی عبوری شهردار ساری به تکمیل این پازل همراه و شهروندان ساروی پیش از پیش اعتلای شهرشان را لمس کنند.


کلمات کلیدی : -

مشاهده نظرات - 0 نظر
ارسال نظر برای این مطلب
نام ایمیل
عنوان نظر
متن نظر

کد امنیتی زیر را وارد کنید

نظرات ارسال شده برای این مطلب