دوشنبه 27 خرداد 1398
  • ما مِن أَحَدٍ يَتيهُ إِلاّ مِن ذِلَّةٍ يَجِدُها فى نَفسِهِ؛ هيچ كس نيست كه تكبّر ورزد، مگر بر اثر خوارى و حقارتى است كه در خود مى بيند.


کد خبر : 5806 1397/12/23 23:1 چاپ خبر

آخرین حربه های سیاسیون شکست خورده:

دریافت حق الزحمه برای تخریب استاندار مازندران

 این جریانات بزرگنما که خود را بزرگ و در توهمات بزرگی قوطه ور هستند در پس ماجرا، جریانات مخربی را دنبال می کنند که شاید پروژه هایی پرمخاطره برای آینده سیاسی و اجتماعی مازندران رقم می زند.به گزارش شمال تایم، استان مازندران شاید به اندازه 5 استان پرحاشیه دارای حاشیه است و هر اتفاق کوچک و بزرگ در این دیار برای سیاسیون به جولانگاه قدرتنمایی تبدیل می شود.

این جریانات بزرگنما که خود را بزرگ و در توهمات بزرگی قوطه ور هستند در پس ماجرا، جریانات مخربی را دنبال می کنند که شاید پروژه هایی پرمخاطره برای آینده سیاسی و اجتماعی مازندران رقم می زند.

برخی از افراد و جریان ها که مدعی دلسوزی برای استان هستند در باطن تیشه به ریشه فرزندان مازندران می زنند و اینبار هدف آنها مجید حسین زادگان استاندار این استان است و متأسفانه مباحثی را به وی نسبت می دهند که همچون برچسب بی چسب است!

البته این افراد غالباً حق الزحمه بگیر برای تخریب این بزرگمرد استانداری مازندران معامله وار عمل می کنند و امروز زنگی و فردا رومی نشان می دهند...

باید تأکید داشت مردم اینگونه افراد و تفکراتشان را به خوبی می شناسند و همین افراد که در قبال تهیه و پخش سریال پایتخت حتی جرأت عرض اندام و اظهار نظر نداشتند چگونه می توانند دم از دوستی برای مازندران می زنند؟!

در واقع ترس آنها نسبت به عزل از تریبون رسانه ی ملی را می توان عمده ترین علت موضع گیری های جهت دارشان دانست ؛ این افراد با تفکرات روزمرگی امورات می گذرانند و امروز برای ما و فردا برای شما سینه سپهر هستند و نان به نرخ روز خور عمل می کنند.

مردم استان به خوبی عملکرد موفق مجید حسین زادگان را رصد و بلاتردید سیاه نمایی علیه عملکرد مدیری که در توسعه و اعتلای مازندران گام ها و انتصابات شاخصی داشته هیچ تأثیری نخواهد داشت.

نتیجه تصویری برای حسین زادگان استاندار مازندران و مردم

این گزارش با استقبال از هرگونه انتقاد و نقد منصفانه و علمی عملکرد حسین زادگان، به این افراد و جریان های پشت پرده که آنها را ویترین تفکرات و مجری سیاست هایشان قرار می دهند توصیه می کند به جای صرف انرژی برای تخریب دیگران، کمی بر کیفی سازی عملکرد خود متمرکز شوند شاید فردا در مناصب استانی و شاید کشوری به شانسی برسند...


کلمات کلیدی : -

مشاهده نظرات - 0 نظر
ارسال نظر برای این مطلب
نام ایمیل
عنوان نظر
متن نظر

کد امنیتی زیر را وارد کنید

نظرات ارسال شده برای این مطلب