دوشنبه 27 خرداد 1398
  • ما مِن أَحَدٍ يَتيهُ إِلاّ مِن ذِلَّةٍ يَجِدُها فى نَفسِهِ؛ هيچ كس نيست كه تكبّر ورزد، مگر بر اثر خوارى و حقارتى است كه در خود مى بيند.


کد خبر : 5807 1397/12/23 23:3 چاپ خبر

تمرکز بر توسعه ساری:

مهدی عبوری و راهی که ادامه دارد

 امروز شهرداری و شهر ساری به افق های وسیع تری در حوزه عمران و آبادانی می اندیشد و این خاستگاه عمومی مردم مرکز استان، جز با ایجاد روحیه خودباوری و تزریق انگیزش از سوی شهردار جوان ساری محقق نمی شد.به گزارش شمال تایم، شعبان وفایی نژاد مدیر مسئول این رسانه در بیان دیدگاه شخصی خود آورده است: ارزیابی ها از نقاط ضعف و قوت شهرداری ساری طی 7 سال اخیر نشان می دهد که مهدی عبوری جوان با استعداد این شهر در جایگاه مدیریت بر شهرداری عملکردی قابل قبول داشته است.

 

امروز شهرداری و شهر ساری به افق های وسیع تری در حوزه عمران و آبادانی می اندیشد و این خاستگاه عمومی مردم مرکز استان، جز با ایجاد روحیه خودباوری و تزریق انگیزش از سوی شهردار جوان ساری محقق نمی شد.

نتیجه تصویری برای عبوری شهردار ساری

اجرای پروژه های بزرگ و اساسی در شهر ساری علیرغم اینکه شاید در برخی مواقع نواقصی هم بوده اما نشان می دهد عبوری فعل خواستن را برای مردم ساری به خوبی صرف کرد.

 

حکایت املای نانوشته غلط ندارد بی ارتباط با روند عملکردی عبوری نیست چرا که برخی نواقص در کارها که عمدتاً در کثرت خدمات طبیعی به نظر می رسد می توان رویکرد خدمت رسانی شهردار جوان ساری به تصویر بکشد.

 

گفتنی است نمایندگان مردم ساری در مجلس و نماینده مقام معظم رهبری در استان و مدیران بسیاری در سطوح مختلف ستادی و اداری وجود دارند که رویکردی تعامل آمیز با عبوری را پیشه کرده اند و آنچه که امروز ساری بیش از هر زمانی بدان نیاز دارد، تزریق آرامش و پرهیز از هرگونه جنجال های سیاسی و یا تسویه حساب های متصورانه ست...


کلمات کلیدی : -

مشاهده نظرات - 0 نظر
ارسال نظر برای این مطلب
نام ایمیل
عنوان نظر
متن نظر

کد امنیتی زیر را وارد کنید

نظرات ارسال شده برای این مطلب