دوشنبه 25 آذر 1398
  • ما مِن أَحَدٍ يَتيهُ إِلاّ مِن ذِلَّةٍ يَجِدُها فى نَفسِهِ؛ هيچ كس نيست كه تكبّر ورزد، مگر بر اثر خوارى و حقارتى است كه در خود مى بيند.


کد خبر : 5855 1398/02/22 23:1 چاپ خبر

جدیت در بیمه زمین‌های زراعی و باغات مازندران

 استاندار مازندران با بیان اینکه لایروبی کانال‌های زراعی امسال باید انجام شود و هیچ توجیهی در این مورد پذیرفتنی نیست، تصریح کرد: فرمانداران مسئول مستقیم پیگیری این مهم هستند و جهاد کشاورزی بطور جدی در این خصوص همراهی و همکاری کند.به گزارش شمال تایم، احمد حسین زادگان در ششمین جلسه قرارگاه بازسازی مناطق سیل‌زده استان اظهار داشت: دستگاه‌های اجرایی باید بیش از زمان وقوع سیل به مسائل بازسازی توجه داشته باشند چرا که بسیاری از مسائل؛ اکنون با توجه به زمان و شرایط حساس تر هستند.

نتیجه تصویری برای حسین زادگان استاندار مازندران

وی افزود: با توجه به زمان بسیار اندک باقی مانده؛ سردهنه‌های کشاورزی باید سریعا مرمت شود و  همه ظرفیت‌ها باید بکار گرفته شود.

استاندار مازندران با بیان اینکه لایروبی کانال‌های زراعی امسال باید انجام شود و هیچ توجیهی در این مورد پذیرفتنی نیست، تصریح کرد: فرمانداران مسئول مستقیم پیگیری این مهم هستند و جهاد کشاورزی بطور جدی در این خصوص همراهی و همکاری کند.

حسین زادگان با تاکید بر اینکه دیواره‌سازی رودخانه‌ها در اولویت کار دستگاه‌ها قرار گیرد، گفت: تعهدات ادارات برای دیواره‌سازی کاملا احصا و نسبت به تکمیل کار اقدام لازم صورت گیرد.

وی با بیان اینکه دستگاه‌های اجرایی صرفا منتظر اعتبارات ملی نباشند و کارها را با همت به پیش ببرند چرا که بودجه در زمان خود تخصیص خواهد یافت، افزود: 79 میلیارد تومان اعتبارات مرتبط با بخش کشاورزی وصول شده و لازم است با مدیریت فرمانداران و همکاری جهاد کشاورزی این اعتبارات عادلانه توزیع شود.

استاندار مازندران، با توجه به تخریب بیش از 620 منزل مسکونی در دو سیل اخیر ضمن قدردانی از اقدام سپاه در ساخت بخشی از این واحدها، گفت: باید از ظرفیت خیران، فعالان اقتصادی، واحدهای تولیدی بزرگ برای کمک به کسانی که فاقد تمکن مالی هستند بهره‌گیری شود. بیمه زمین‌های زراعی و باغات و منازل به طور جدی دنبال شود.

حسین زادگان با اشاره به اینکه آسیب روانی ایام سیل ماندگار است و بسیاری از فعالیت‌های اقتصادی در این مقطع تحت تاثیر وقوع بحران قرار می‌گیرد، گفت: باید دست در دست هم بیش از زمان وقوع و حین بحران در دوره بازسازی تلاش کنیم.

 


کلمات کلیدی : -

مشاهده نظرات - 0 نظر
ارسال نظر برای این مطلب
نام ایمیل
عنوان نظر
متن نظر

کد امنیتی زیر را وارد کنید

نظرات ارسال شده برای این مطلب