دوشنبه 25 آذر 1398
  • ما مِن أَحَدٍ يَتيهُ إِلاّ مِن ذِلَّةٍ يَجِدُها فى نَفسِهِ؛ هيچ كس نيست كه تكبّر ورزد، مگر بر اثر خوارى و حقارتى است كه در خود مى بيند.


کد خبر : 5869 1398/03/11 13:1 چاپ خبر

وقتی کارهای بزرگ به کوچکمردان سپرده می شود:

مدیریت سلیقه ای و قانون گریزی، رابطه ها اهرم قدرت نمایی

 در حالی که همه مدیران دستگاههای اجرایی پیوست های فرهنگی را با اقدامات عملیاتی عجین و انجام فرایض دینی و شرعی بر هر مسلمانی واجب است، اما این معاون بی اخلاق که در توهم قدرت به سر می برد، از اقامه نماز کارگران روزه دار جلوگیری و برخوردهای زننده ای را با آنها داشته است.


به گزارش شمال تایم، به دنبال ایفای مسئولیت مدیریت بزرگترین سازمان تابعه شهرداری شهری شاخص در مازندران به یکی از نیروهای مبتدی و موضع گیری های بچگانه ی وی که با قدرت نمایی نمایشی در قبال نیروهای باتجربه و کارکشته آغاز و سپس شاهد سپردن مسئولیت ها به افرادی غیرمتخصص و ناکارآمد بوده ایم، در تازه ترین اقدام نابخردانه، این مدیر که با حکم باطل شده معاون مسئله دار این سازمان مواجه شد، در برخوردی بحث برانگیز از اجرای آن که دستور رئیس هیئت مدیره بوده، امتناع کرده است!

 

این موضوع که ورقی دیگر بر ناکارآمدی های این مدیر مبتدی را رقم زده باعث بهت و حیرت افکار عمومی شده است و مشخص نیست چه سطح از رابطه بازی ها در این سازمان حکمفرماست که مدیرعامل توان اجرای قانون لغو حکم معاونت را ندارد؟!

نتیجه تصویری برای کاریکاتور دین گریزی

به هر حال اگر روزه خواری علنی این مدیرعامل حاشیه دار که طبقه اخبار موثق روزانه حدود 30 قرص نان آنهم در ماه مبارک رمضان در این سازمان توزیع می شود را در کنار سایر مسائل سوء اخلاقی اش موقتاً فاکتور بگیریم، اما داستان معاون فرمایشی سازمان مربوطه که علاوه بر مسائل مالی در حوزه اخلاقی و اجتماعی نیز بزهکارهای بسیاری را به نمایش گذاشته، دل کارگران را به درد آورده است.

 

در حالی که همه مدیران دستگاههای اجرایی پیوست های فرهنگی را با اقدامات عملیاتی عجین و انجام فرایض دینی و شرعی بر هر مسلمانی واجب است، اما این معاون بی اخلاق که در توهم قدرت به سر می برد، از اقامه نماز کارگران روزه دار جلوگیری و برخوردهای زننده ای را با آنها داشته است.

 

البته متأسفانه عدم نظارت دستگاههای ذیربط همچون شهرداری، شورای شهر و سازمان بازرسی با عملکرد این سازمان که روزی نامی ترین سازمان در بین هم نوعان مازندرانی خود بوده، باعث شده که وقاحت مدیرعامل و این معاون به اوج خود برسد و حتی موضع گیری قومی  و قبیله ای نیز براه انداخته و در حالی که خود نیرویی تحمیل شده از شهرهای دیگر استان به ساری است اما ادعای قدرتنمایی برای ساروی ها دارد؛ موضوعی که تنش های بسیاری را در این سازمان به همراه و البته متأسفانه مراجع مورد پیگیری همچون حراست، روابط عمومی و ... موضع سکوت اختیار کرده اند!

 

گفتنی است جریان های انقلابی و نیروهای مومن در واکنش به اقدامات موهن این معاون و مدیر سوء استفاده گر، پیگیری را با دستگاههای مربوط انجام داده اند اما برخلاف انتظار تاکنون تنها حراست استانداری و تاحدودی سازمان بسیج رسانه پیگیری هایی را در راستای برخورد با عوامل این جریان خارج از عرف اخلاقی صورت داده اند و الباقی ادارات علیرغم دریافت گزارشات مردمی، در خواب غفلت به سر می برند.


کلمات کلیدی : -

مشاهده نظرات - 0 نظر
ارسال نظر برای این مطلب
نام ایمیل
عنوان نظر
متن نظر

کد امنیتی زیر را وارد کنید

نظرات ارسال شده برای این مطلب