يكشنبه 18 خرداد 1399
  • ما مِن أَحَدٍ يَتيهُ إِلاّ مِن ذِلَّةٍ يَجِدُها فى نَفسِهِ؛ هيچ كس نيست كه تكبّر ورزد، مگر بر اثر خوارى و حقارتى است كه در خود مى بيند.


کد خبر : 5887 1398/03/21 14:1 چاپ خبر

شهرداری ساری در مسیر آرامش:

مهندس فرزانه و جلب رضايت پرسنل

 شهردار خوب شهرداري است كه در اولين گام به دنبال ايجاد فضاي آرامش در شهر و شهرداري براي خدمات رساني بهتر باشد كه انصافا در اين مدت كوتاه خوب عمل كرده است و در جلب رضايت پرسنل توفيقات خوبي داشته است.به گزارش شمال تایم، مهندس حميد فرزانه با كوله اي از تجربيات و مدير متخصص متعهد قصد دارد حاصل سال ها تجربه و تخصص خود را در مسير عمران و آبادي و خدمات رساني و توسعه شهر به كار بگيرد . بايد به او اين فرصت طلايي را بدهيم تا شهر و شهروندان از تجربيات او استفاده كنند.

 

شهردار خوب شهرداري است كه در اولين گام به دنبال ايجاد فضاي آرامش در شهر و شهرداري براي خدمات رساني بهتر باشد كه انصافا در اين مدت كوتاه خوب عمل كرده است و در جلب رضايت پرسنل توفيقات خوبي داشته است.

نتیجه تصویری برای حمید فرزانه شهرداری ساری

در شرايط كنوني همه پرسنل با جان و دل در مسير ادامه خدمات دهي دكتر مهدي عبوري شهردار سابق ساري با مهندس فرزانه همكاري خوب داشته اند. مهندس فرزانه سرمايه ارزشمندي براي اين شهر است حضور مستمر او در نظارت عاليه بر همه پروژه ها بي نظير است محل دفتر كار او در همه پروژه ها مي باشد.

 

اطمينان داشته باشيد فرزانه دست به اصلاحات زيادي براي بهبودي شرايط حال شهرداري خواهد زد او شناخت كافي روي همه استعدادهاي شهرداري دارد و ظرفيت هاي شهر و شهرداري را مي داند. بياييم به فرزانه براي خدمات رساني بيشتر به شهرمان كمك كنيم .

 

حميد فرزانه حاصل سرمايه گذاري اين شهر براي پرورش مديران لايق و شايسته است . شهرداري ساري بايد بدست مديران از جنس شهرداري كارهاي نيمه كاره دكتر مهدي عبوري را به اتمام برساند.  


کلمات کلیدی : -