جمعه 01 شهريور 1398
  • ما مِن أَحَدٍ يَتيهُ إِلاّ مِن ذِلَّةٍ يَجِدُها فى نَفسِهِ؛ هيچ كس نيست كه تكبّر ورزد، مگر بر اثر خوارى و حقارتى است كه در خود مى بيند.


کد خبر : 5941 1398/04/26 22:5 چاپ خبر

سهم خواهی را کنار بگذارید:

پرهیز از تخریب شهرداری ساری

هرچند شهرداری ساری طی سال های اخیر مشکلات بسیاری را داشته و چالش های متعددی را پشت سر گذاشت اما اگر برخی افراد در این نهاد مردمی بداخلاقی و خیانت های مالی داشته اند نباید آن را به حساب کل شهرداری ساری گذاشت.


به گزارش شمال تایم، این روزها حملات بسیاری در افکار عمومی به شهرداری ساری می شود.

 

هرچند شهرداری ساری طی سال های اخیر مشکلات بسیاری را داشته و چالش های متعددی را پشت سر گذاشت اما اگر برخی افراد در این نهاد مردمی بداخلاقی و خیانت های مالی داشته اند نباید آن را به حساب کل شهرداری ساری گذاشت.

نتیجه تصویری برای جلسه اعضای شورای شهر ساری با فرزانه

به هر سو پاکسازی شهرداری ساری از عناصر ناپاک و وصله خورده می تواند به چابک سازی فعالیت این دستگاه اجرایی در مرکز استان بینجامد.

 

باید توجه داشت در برهه کنونی شهرداری ساری در باتلاق خطرناکی قرار گرفته و وجود هزاران نیروی مازاد، بدهی به سازمان تأمین اجتماعی و پیمانکاران، کاهش چشمگیر سرعت اجرای پروژه های عمرانی، جعل اسناد و بلاتکلیفی پرونده های قضایی بسیاری از مدیران و نیروها، از انرژی و سرعت در ارائه خدمات شهرداری ساری کاسته است.

 

باید پذیرفت اتفاقات چند سال اخیر بی شک سی سال تاوان وحشتناک را برای مردم این شهر به دنبال دارد که با انتخاب های نادرست خود در تعیین اعضای شورای شهر، منتخبینی ناکارآمد به پارلمان شهری فرستادند و هرچند در بین آنها اندک اعضایی کارآمد و متعهد حضوردارند اما نظر به فعالیت جمعی شورای شهر ساری، اقدامات اعضای پاکدست تحت تأثیر بی درایتی های سایرین دیده نمی شود و اینگونه شهرداری ساری را نیز متأثر از خود کرده است.

 

وقتی به شعار کارآفرینی آقایان توجه می کنیم باید مضحکانه از ادعاهایی صحبت شود که بی عوام فریبی و یا توجیه گری می دهد؛ چگونه شهرداری وقتی قادر به تأمین هزینه های خود در پرداخت حقوق کارگران نیست و افزایش سرانه جمعیتی به نسبت افزایش بی رویه نیروها در این نهاد به صورت فاحشی فاصله دارد، اعضای شورای شهر و یا مدیران شهری ادعای کارآفرینی می کنند!!!

 

این تحلیل خبری حاکیست با ثبت فاکتور از بسیاری از معضلات شهرداری ساری، اما مهندس فرزانه یکی از ذخائر ارزشمند شهرداری ساری چه شهردار مرکز استان شود یا نشود، اما از اعتبار و اعتماد کافی در بین مردم این شهر برخوردار است و بی شک عدم تأئید وزارت کشور در موضوع انتخاب وی به عنوان شهردار، 38 سال سابقه خدمت به مردم ساری را نادیده جلوه نمی کند.

 

مهندس فرزانه در طی این سالها همواره نشان داد هیچگاه به دنبال قدرت و شهرت نبوده و حتی اگر وی در مناصبی بالاتر هم قرار نگیرد چیزی از ارزش های این مدیر با تجربه کاسته نخواهد شد.


کلمات کلیدی : -

مشاهده نظرات - 0 نظر
ارسال نظر برای این مطلب
نام ایمیل
عنوان نظر
متن نظر

کد امنیتی زیر را وارد کنید

نظرات ارسال شده برای این مطلب