جمعه 01 شهريور 1398
  • ما مِن أَحَدٍ يَتيهُ إِلاّ مِن ذِلَّةٍ يَجِدُها فى نَفسِهِ؛ هيچ كس نيست كه تكبّر ورزد، مگر بر اثر خوارى و حقارتى است كه در خود مى بيند.


کد خبر : 5946 1398/04/29 22:5 چاپ خبر

انتظارات مازندرانی ها از رئیس جدید فدراسیون کشتی

 اختصاص اعتبارات لازم به مازندران با توجه به فعالیت، ظرفیت ها، استعدادها، افتخارآفرینی ها، احداث خانه کشتی، تهیه امکانات و تجهیزات در امر آموزشی.


 ماراتن انواع حوادث ها در انتخابات ریاست فدراسیون سرانجام آن معرفی علیرضا دبیر دارنده مدال یک طلای جهان و یک المپیک و سه نقره جهان همه باید از این انتخاب آنهم به جهت کمک به کشتی کشورمان حمایت کنیم .

نتیجه تصویری برای علیرضا دبیر

به گزارش شمال تایم، اما مازندرانی علیرغم اینکه خاطرات خوبی از علیرضا دبیر آنهم به جهت ظلمی که در حق محسن بابایی و اصغر بذری در مصاف با او شده بود حق مسلم بذری در المپیک را تقدیم دبیر کردند که قصد کالبدشکافی گذشته ها را ندارم با تقدیر از زحمات پهلوان رسول خادم و همه روسای گذشته طول تاریخ کشتی کشورمان اما انتظارات از علیرضا دبیر:
 
1-  احیاء جایگاه مربیان و پیشکسوتان و کارشناسان و داوران مازندرانی در ارکان فدراسیون در کمیته های مربوطه 
 
2-  احیاء مسابقات جام های بین المللی شهید ناطق نوری، امام علی حبیبی، عبدالله موحد، سید رسول حسینی، محمدشعبانی، شهید هاشمی نژاد، شهیدان کشوری، شیرودی 
 
3-  اختصاص اعتبارات لازم به مازندران با توجه به فعالیت، ظرفیت ها، استعدادها، افتخارآفرینی ها، احداث خانه کشتی، تهیه امکانات و تجهیزات در امر آموزشی.
 
4-  حضور تیم های مستقل از مازندران در جام های معتبر، میزبانی مسابقات بین المللی و قاره ای، جهانی، برگزاری کلاس های دانش افزایی برای مربیان و داوران، توجه ویژه  به جایگاه بزرگان کشتی مازندران از جمله امام علی حبیبی، عبدالله موحد، ترکان، مومنی، سید مراد محمدی، محمدیان و... و سایر مربیان.

کلمات کلیدی : -

مشاهده نظرات - 0 نظر
ارسال نظر برای این مطلب
نام ایمیل
عنوان نظر
متن نظر

کد امنیتی زیر را وارد کنید

نظرات ارسال شده برای این مطلب