جمعه 01 شهريور 1398
  • ما مِن أَحَدٍ يَتيهُ إِلاّ مِن ذِلَّةٍ يَجِدُها فى نَفسِهِ؛ هيچ كس نيست كه تكبّر ورزد، مگر بر اثر خوارى و حقارتى است كه در خود مى بيند.


کد خبر : 5947 1398/04/30 13:3 چاپ خبر

وقتی جایگاه خانواده های شهدا کوچک شمرده شد:

قوانین سلیقه ای یک بخشدار بی سلیقه در ساری

 متأسفانه مخالفت بخشدار کلیجانرستاق را بیش از آنکه در وادی خلاء های قانونی واکاوی کنیم باید به بی توجهی و بی حرمتی وی به جایگاه شهدا و خانواده های آنها نسبت دهیم. در حالی شورای ورزشی بخش کلیجانرستاق شهرستان ساری طی هماهنگی با جلسه و تعامل لازم با پیشکسوتان منطقه و تهیه اساسنامه و قرعه کشی، مسابقات فوتبال یادواره شهدا و مدافعان حرم را برگزار کرد اما بخشدار این منطقه در اقدامی بحث برانگیز و با کمال کج سلیقگی محض با برگزاری مسابقات مذکور مخالفت کرد.

 

به گزارش شمال تایم، در حالی این برخورد غیرمنطقی از سوی بخشدار مربوطه به صورت عامدانه و به دور از هرگونه وجاهت قانونی و قابل قبول صورت گرفته که افکار عمومی شهرستان ساری در بخش کلیجانرستاق طی تماس های مکرر با این رسانه اعتراضات زیادی را نسبت به این موضوع نشان داده اند.

 

متأسفانه مخالفت بخشدار کلیجانرستاق را بیش از آنکه در وادی خلاء های قانونی واکاوی کنیم باید به بی توجهی و بی حرمتی وی به جایگاه شهدا و خانواده های آنها نسبت دهیم.

 

نتیجه تصویری برای مسابقات فوتبال یادواره شهدا

در حالی که انتظار می رفت این بخشدار در راستای برگزاری مسابقات فوتبال یادواره شهدا و مدافعان حرم اهتمامی ویژه از خود معمول می داشت اما بحث برانگیز ترین رویکرد را از فردی مشاهده کردیم که در واکنش های وی پیرامون برگزاری این رویداد ورزشی، پالس های سیاسی کاری به چشم می خورد.

 

در تحلیل اقدام غیرقابل توجیه بخشدار کلیجانرستاق باید تصریح داشت از برگزاری مسابقات فوتبال یادواره شهدا در این منطقه قابلیت رسیدن به اهدافی چون کشف استعدادهای ناب در رشته فوتبال، توسعه ورزش و سالمسازی، افزایش نشاط اجتماعی و یادآوری جایگاه رفیع شهدا و خانواده های معظم آنها به نسل نوجوان و جوان با استفاده از اهرم ورزش وجود داشت اما بخشدار کلیجانرستاق با بی درایتی محض به جای ترویج این مهم و حمایت و هدایت میدانی جهت برگزاری مطلوب تر مسابقات، با دست بردن به قوانین مسابقات و اعمال قوانین سلیقه ای نوعاً دست به جلوگیری از برگزاری مسابقات زد.

 

به هر سو فارغ از تشریح ماهیت اصلی عملکرد ضعیف بخشدار کلیجانرستاق در برگزاری مسابقات که به تعطیلی آن انجامید، بی شک وی باید پاسخگوی عمل نابخردانه خود در قبال بی احترامی به جایگاه شهدا باشد و ظاهراً قوانین سلیقه ای این بخشدار که حتی انتصاب وی در زمان خود با سیاسی کاری های محض همراه بود، از جایگاه رفیع خانواده های معظم شهدا ارجح تر و بالاتر است و افکار عمومی و جامعه ورزشی کلیجانرستاق باید تاوان این زیاده خواهی ها را بپردازند...

 

این رسانه نوشتار مذکور را بر اساس وقایع رخ داده منتشر کرده و هر یک از مسئولین مدعی خلاف این موضوع بر اساس اخلاق حرفه ای این رسانه، اجازه طرح نظرات و حتی جوابیه پیرامون موضوع مطروحه را خواهند داشت و پاسخ آنها نیز در این رسانه منتشر خواهد شد.

منبع: انعکاس شمال


کلمات کلیدی : -

مشاهده نظرات - 0 نظر
ارسال نظر برای این مطلب
نام ایمیل
عنوان نظر
متن نظر

کد امنیتی زیر را وارد کنید

نظرات ارسال شده برای این مطلب